Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Короткі відомості те, в яких країнах дозволені одностатеві шлюби

Опубликовано: 28.10.2018

Поки російські чиновники всіма силами намагаються захистити дітей (та й все інше населення) від так званого згубного впливу людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, країни Заходу активно йдуть по шляху лібералізації суспільства і не тільки дозволяють одностатевим парам офіційно реєструвати свої стосунки, але і дають їм право на усиновлення.

У яких країнах дозволені одностатеві шлюби і цивільні союзи?

Почнемо з Данії. У цій країні Уряд прийняв закон про дозвіл вступу в цивільний союз особами однієї статі в 1989 році. Інакше кажучи, датчани стали першопрохідцями. По суті, ці союзи - майже те ж, що і шлюб, тільки без права усиновлення дітей. Норвегія і Швеція зважилися на такий крок в 1993 і 1995 роках відповідно. А в 2009 в обох країнах одностатеві шлюби дозволені були остаточно. Це означає, що гомосексуальні сім'ї тут мають право всиновлювати дітей. Ще одна скандинавська країна - Фінляндія - прийняла закон про реєстрацію цивільних союзів між особами однієї статі в 2001 році. У яких країнах дозволені одностатеві шлюби в Східній Європі? У 2009 році такою країною стала Болгарія. Хоча ще з далекого 1996 гомосексуальним парам Болгарії було дозволено реєструвати цивільні союзи. Що стосується Сполучених Штатів Америки, то ситуація тут досить складна. У 1996 році був прийнятий закон, згідно з яким гомосексуальні союзи могли не визнаватися офіційними в якихось штатах, якщо були зареєстровані в інших місцях. На сьогоднішній день одностатеві шлюби в США дозволені в 13 штатах, а ще в ФО Колумбія.

У 2010 році Аргентина теж вирішила легалізувати гомосексуальні шлюби. Першим же латиноамериканським містом, легалізувати одностатеві союзи в 2002 році, став Буенос-Айрес.

А ще в якихось країнах дозволені одностатеві шлюби?

Як би там не було, але цивільні союзи - поняття, не зовсім ідентичне одностатевих шлюбів. Тому говорячи про перше, важливо було згадати лише першопрохідців, а от другий список можна продовжити. Отже, в яких країнах дозволені одностатеві шлюби? Це Бельгія, Канада, Голландія, Іспанія, Ісландія, Португалія, ПАР. Дозволяють узаконювати стосунки гомосексуальним парам в таких штатах США, як Айова, Нью-Гемпшир, Массачусетс, Орегон, Вермонт і деякі інші.

Ще кілька слів і фактів про одностатеві шлюби

У Каліфорнії в 2008 році був прийнятий закон про визнання одностатевих шлюбів, проте він не діяв і п'яти місяців. Далеко не завжди шлюб, укладений між людьми однієї статі, припускає можливість усиновлення дітей. Деякі фахівці відзначають, що обговорюване явище характерне лише для найбільш економічно розвинених країн.

Одностатеві шлюби в Росії - це можливо?

Російські чиновники не збираються визнавати права одностатевих пар. Гомофобно налаштована частина суспільства, складова значну частку всього нашого населення, всіляко цю позицію підтримує. Більш того, в 2013 році був прийнятий закон, що передбачає відповідальність за пропаганду гомосексуалізму, а також педофілії серед осіб, які не досягли 18 років.

Статті за темою "Короткі відомості те, в яких країнах дозволені одностатеві шлюби"

rss