Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Корпоративні клієнти

Опубликовано: 10.01.2019

видео Корпоративні клієнти

Швецька залізниця дозволила мандрівникам відмовитися від квитків на потяг

Нашими клієнтами є як фізичні, так і юридичні особи.Клієнти нашого інтернет-магазину купують меблі для різних цілей: в спальні, вітальні, кухні, офіси, кафе, бари, ресторани або на дачі.

Більшість покупців повертаются звону, тому що вони задоволені товарами, послугами, службою доставки та якістю збірки.

Ми намагаємося підтримувати імідж, і ми робимо все можливе, щоб наша компанія відповіла девізу " Інтернет-магазин диванів №1 ". Для нас важливо, щоб клієнт обслуговувався на найвищому рівні та залишався задоволеним придбанням протягом тривалого часу.


Валютні торги

Тому ми пропонуємо кожному клієнту індивідуальний підхід, високий рівень обслуговування та гарантію якості.

Завдяки цим принципам інтернет-магазин " Дивани для Нірвани " став надійним партнером багатьох відомих компаній. Для корпоративних клієнтів ми можемо запропонувати систему знижок та вигідних рекламних пропозицій. Також є можливість працювати з платниками ПДВ. Ми цінуємо корпоративні відносини та підтримуємо довгострокове партнерство.

rss