Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Котедж у Буковелі

Опубликовано: 22.10.2018

видео Котедж у Буковелі

Відпочинок в поляниці зняти котедж приватний сектор поляниця ціни недорого BrilLion Club

У Карпати, надзвичайний і прекрасний куточок України, щороку стікаються маса туристів зі всього світу. Мальовничі долини, густі ліси, величні гори з благородними білими шапками приваблюють любителів насолодитися красою природи і зарядитися енергією, катаючись на лижах або гуляючи розкішними карпатськими лісами.


Готелі котеджі Зняти будинок відпочити котедж житло зимовий відпочинок Буковель Яремче ціни недорого

Вигідний відпочинок у котеджах Буковеля

Коли ви їдете відпочивати у компанії друзів, розміщуватися в готельних номерах не дуже зручно. Краще орендувати котеджі, розраховані на велику кількість гостей. Таке рішення дуже зручно і для організації корпоративного відпочинку.


Відпочинок у Буковелі, серпень 2016

Оренда котеджу коштуватиме дешевше, ніж плата за кілька готельних номерів, здатних вмістити таку ж кількість людей.

Варто зауважити, що Карпати дуже популярні серед туристів ще й завдяки невисоким цінам на житло і обслуговування. При порівнянній якості, вартість аналогічних послуг на європейських курортах набагато дорожче.

Чому варто орендувати котедж у Буковелі

Оренда котеджу позбавить вас від необхідності шукати вільні готельні номери, здатні вмістити всю вашу компанію. Цілком можливо, що в розпал сезону готель з достатньою кількістю вільних засобів знайти буде важко. Щоб не витрачати час на пошуки, просто зніміть будинок в Буковелі. Це, до того ж, коштуватиме дешевше готелю.

Ви можете знайти будиночок, відповідний своєму смаку і фінансовим можливостям. У Буковелі можна знайти як стандартні апартаменти, так і класу «люкс».

А ще будиночок в Карпатах — це просто красиво. Дахи, вкриті сніговою ковдрою, на фоні зелені густих хвойних лісів виглядають ніби картинки з новорічної казки.

Орендувати будиночок можна на кілька днів або місяців, все залежить тільки від ваших планів на відпочинок. Більшість з них мають кілька спалень, кухню і терасу.

Ви можете комфортно розміститися на «Вілла Олена», де крім комфортабельних котеджів вас чекає поживна смачна їжа і комплекс послуг для шанувальників активного відпочинку і релаксу на природі.

rss