Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Козеріг і риби - сумісність цих двох знаків довести легко!

Опубликовано: 13.01.2019

Сьогодні багато людей перед початком зародження відносин заглядають в гороскоп. І це правильно, незважаючи на думку деяких скептиків. Зараз ми поговоримо про двох дуже цікавих представників зодіакального гороскопу - це Козеріг і Риби. Сумісність цих знаків вже не раз було доведено на практиці. Причому і Козеріг, і Риби комфортно почувають себе як у шлюбі, так і за будь-яких інших відносинах, будь то просто дружба або робота.

Ці два знаки доповнюють один одного. Козеріг надає відносинам монументальність і надійність, а Риби приносять в цей союз благородство, чуттєвість і різноманітність. Шлюб цих двох знаків відрізняється фортецею, тому як керівна функція повністю лежить на Козерозі, а Риби не намагаються з ним сперечатися і повністю віддаються в його владу.

Незважаючи на різницю інтересів, і Козеріг, і Риби досить часто думають і міркують на багато тем практично однаково. Розбіжності між ними виникають вкрай рідко, але навіть якщо таке трапляється люди цих знаків легко знаходять компроміс між собою. Що цікаво, обидва вони можуть без особливих зусиль досить вміло переконати один одного. Гороскоп сумісності Козеріг і Риби, мабуть, самий благополучний серед всіх знаків зодіаку.

Однак як відомо, в будь-якій бочці з медом завжди можна виявити ложку дьогтю. Козеріг і Риби, сумісність яких ми вже довели, також не позбавлені деяких негативних проявів, які не часто, але все ж виникають в їх відносинах. Це явище пояснюється, перш за все, відмінностями властивостей характеру. Візьмемо, наприклад, таку якість Риб як зайва поступливість і повільність. Якийсь час Козеріг буде миритися з цими проявами. Але, врешті-решт може наступити такий момент, коли чаша терпіння Козерога переповниться. І далеко не факт, що Козерог погодиться піти в даному випадку на певні поступки, тому як представники цього знака не терплять відхилення в обраному ними напрямку. Крім того, Рибам властиво порушувати всякого роду сформовані традиції і звичаї, що ніяк не прийнятне для Козерога.

Безумовно, мудрість Козерога дозволить якийсь час не брати рішучих заходів. Але, в тому випадку, якщо Риби будуть з упертою наполегливістю порушувати створений Козерогом уклад життя, конфлікту не уникнути. І ще не відомо, чим все може закінчитися.

Як правило, Козеріг і Риби, сумісність яких буде ідеальна, коли в їхньому союзі жінка- Козеріг, а чоловік-Риби, відчувають не тільки сильне інтелектуальне і духовне тяжіння, а й сексуальний потяг в тому числі. Але, навіть в такому поєднанні жінка-Козеріг буде відігравати домінуючу роль, по-справжньому будучи опорою для сім`ї.

Якщо ці знаки поміняти місцями, то чоловік-Козеріг, вічно пропадає на роботі, вкрай рідко буде радувати жінку-Риби своєю увагою, ласкою і ніжністю. Що характерно, але навіть при такій комбінації розлучення трапляються не часто. Козеріг як і раніше буде для Риб оплотом спокою, надійності і безпеки, що, власне, вони і прагнуть отримати.

Козеріг і Риби - сумісність цих знаків не залишає ніяких сумнівів. З боку може здатися, що союз цих людей трохи натягнутий. Вони не часто ведуть задушевні бесіди і не демонструють оточуючим своїх палких почуттів. Повірте, цим двом людям зовсім не обов`язково працювати на публіку. Їхнє мовчання буває набагато багатослівнішими, ніж нескінченні і безглузді розмови інших представників зодіакального гороскопу.

А тепер зробіть висновок самі, чи сумісні Козеріг і Риби ?! Відповідь, мабуть, очевидний. Ці два знаки в будь-якому своєму поєднанні якнайкраще підходять один одному. А їх шлюбу може позаздрити мало не кожен!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Статті схожі на "Козеріг і риби - сумісність цих двох знаків довести легко!"

rss