Навигация по сайту

Популярные статьи

Краща біржа вічних посилань

ІМХО: Краща біржа вічних посилань - Rotapost . Ціна за посилання від 10 рублів.

Коли починаю писати нову статтю, постійно думаю з чого почати? Як зробити матеріал максимально інформативним - «без води» і при цьому цікавим. Так і цього разу. Тема, яку я торкнуся відноситься скоріше до SEO, до пошукового просування, а конкретно до нарощування посилальної маси сайту по засобом закупівлі на біржах посилань, а також монетизація сайту. Покупка на своєму ресурсі.

Я вже писав огляд за всіма біржами, точніше це був список з коротким описом, ось він - Список біржею посилань. Всі найпопулярніші біржі вічних посилань і посилань з щомісячною оплатою.
Я працював з більшістю з них, витратив багато часу щоб розібратися що до чого, як працює, способи введення / виведення грошей, результативність, на скільки зручно працювати з сервісом, чи є мобільні додатки і головне витратив гроші (близько 6-7 тисяч рублів на свої сайти).

Отже мова піде про біржі вічних посилань Rotapost.ru . Це єдина біржа, про яку я вирішив написати статтю і підключитися до її партнерській програмі. У цьому ви можете переконатися переглянувши список бірж, опублікований на цьому сайті. Реферальная посилання там тільки одна - і це Rotapost.ru !!!

Її можна розглядати з двох сторін. Як веб-майстер, тобто джерело доходу, або як рекламодавець - покупка вічних посилань.

Як веб-майстер, тобто джерело доходу, або як рекламодавець - покупка вічних посилань

Розглянемо першу сторону - отримання прибутку, монетизація сайту.

Ви реєструєтеся в системі як веб-майстер. Додаєте свій ресурс на дошку оголошень. Ваш сайт проходить модерацію - критерії відбору ліберальні! Після чого рекламодавець може подати заявку на розміщення у вас зворотного посилання. Схема проста.

Уточню основні правила:

Уточню основні правила:

Крім того ви можете підключити партнерську програму і отримувати 25% від угод ваших рефералів. Згодом я обов'язково напишу статтю по цій партнерці, як будуть перші результати - не пропустіть!

Суть програми - реєструєтеся в ній, отримуєте свої посилання, розміщуєте їх в мережі, залучаєте відвідувачів на сервіс і отримуєте свій відсоток.

Я сам беру участь в цій програмі, як вже писав вище, тому що вважаю, що це найкращий сервіс з усіх, якими я користувався і продовжую користуватися як рекламодавець - закуповую посилання.

Ну ось ми плавно перейшли до розгляду стежки рекламодавця!

Найголовніший плюс Rotapost.ru це ціни. Тут на рублів 150, ви можете купити до десяти вічних посилань з сайтів, ТІЦ яких не менше 10. Чим не можуть похвалитися інші подібні ресурси.

Другий величезний плюс, як я писав в статті - Заробив на новій партнерській програмі від smmlaba 500 рублів. Дрібниця а приємно! , Дуже зручно коли вся інформація стікається до тебе на телефон. Ти можеш контролювати рух коштів, хід виконання завдань, відправляти повідомлення учасникам сервісу.

Я роблю це за допомогою додатка на телефоні - це економить час, а свого часу я ціную!

Я роблю це за допомогою додатка на телефоні - це економить час, а свого часу я ціную

Мобільний додаток від Rotapost.ru

Тут є всі необхідні інструменти. Плюс, не потрібно щоразу проходити форму входу з паролем і логіном. Все зручно і швидко!

Єдине, що мені не вистачає, це форми вибору майданчиків для посилань. Але в якості контролю - розробники молодці!

Також зазначу, що в порівнянні наприклад з gogetlinks майданчиків в рази більше, близько 50 000 сайтів. З таким великим вибором можна легко підібрати ресурси за тематикою і ціною. На перших порах я просто скуповував все найдешевші постові, щоб наростити кількість посилань.

Крім того, біржа гарантує після покупки - індексований посилання і певні часові рамки для всіх процесів. Детальніше дивіться в правила вгорі!

Ну і в якості висновку: ми живемо в чудовий час, коли наявність здатності до навчання, доступу в інтернет і телефону, дає нам можливість заробляти гроші і отримувати від цього задоволення. І система Rotapost.ru , Особисто для мене, вписується в цю систему!

Дякую за увагу! Всім Успіхів !!!Метод №5. Просування, розкрутка сайту. Біржа вічних посилань Rotapost. Посилання від 10 рублів.

ІМХО: Краща біржа вічних посилань - Rotapost. Ціна за посилання від 10 рублів. Коли починаю писати нову статтю, постійно думаю з чого почати? Як зробити матеріал максимально інформативним - «без води» і при цьому цікавим. Так і цього разу. Тема, яку я торкнуся відноситься скоріше до SEO, до пошукового просування, а конкретно до нарощування посилальної маси сайту по засобом закупівлі на біржах посилань, а також монетизація сайту. Покупка на своєму ресурсі. Я вже писав огляд за всіма біржами, точніше це був список з коротким описом, ось він - Список біржею посилань. Всі найпопулярніші біржі вічних посилань і & hellip;

0

Підсумок: Дайте свою оцінку статті. На скільки вона була вам корисна і цікава ?!

Рейтинг користувачів

4.5 (1 голосів)

Коли починаю писати нову статтю, постійно думаю з чого почати?
Коли починаю писати нову статтю, постійно думаю з чого почати?
На скільки вона була вам корисна і цікава ?