Навигация по сайту

Популярные статьи

Краща SEO-компанія в Росії: 1 місце в Рейтингу Ruward!

Портал Ruward за підтримки РАЕК (Російської Асоціації Електронних Комунікацій) оголосив результати Єдиного Рейтингу SEO-компаній 2014.

1 місце в ньому зайняла Компанія Demis Group, в черговий раз підтвердивши, таким чином, своє незаперечне лідерство на російському SEO-ринку!

Єдиний Рейтинг - найбільш комплексний і повний рейтинг в Рунеті, який враховує позиції гравців у всіх локальних чартах галузі пошукового просування сайтів. В основу рейтингу 2014 лягли дані про позиції компаній в семи різних галузевих топах, опублікованих протягом року.

Методика побудови Єдиного Рейтингу абсолютно прозора, і будь-який бажаючий може переконатися в правильності розрахунку підсумкових балів для кожної компанії. З огляду на те, що проект передбачає аналіз даних за всіма рейтингами SEO-компаній, підсумковий чарт вийшов максимально релевантним поточної ринкової ситуації, а методика його побудови дозволила включити в ТОП-100 тільки популярні і відомі на ринку компанії.

«У планах Компанії продовжувати і далі залишатися незаперечним лідером російського SEO-ринку, радувати своїх Клієнтів високою якістю послуг, що надаються і допомагати їм досягати намічених цілей!».

Генеральний директор, Григорій Полкан