Навигация по сайту

Популярные статьи

Кращі додатки Google Chrome для SEO

  1. 6. Аналогічна Веб

Плагіни Google Chrome важливі не тільки для аналізу сайту SEO, але й аргумент, що ці плагіни НЕОБХІДНІ, щоб точно виміряти здоров'я та популярність веб-сайту. Прийміть наступний знімок екрана моєї панелі інструментів Google Chrome, як доказ того, що я не можу жити без плагінів Chrome chrome:

Прийміть наступний знімок екрана моєї панелі інструментів Google Chrome, як доказ того, що я не можу жити без плагінів Chrome chrome:

Аудит веб-сайту SEO є процесом вивчення веб-сайту з метою аналізу здоров'я веб-сайту з точки зору пошукової системи. Аудити сайту проводяться з двох основних причин:

  • Аудити сайту, проведені на вашому веб-сайті, спрямовані на виявлення помилок і недоліків вашого сайту. Цей процес також може допомогти вказати на можливі поліпшення, визначити базові показники показників і продуктивності сайту, виявити порушення керівних принципів веб-майстрів Google і визначити ступінь необхідності для перегляду SEO.
  • Аудити сайту, проведені на веб-сайті вашого конкурента, спрямовані на визначення основних факторів, які підвищують або шкодять рейтингу цього веб-сайту. Аудит веб-сайтів вашого конкурента зазвичай набагато менш формальний, ніж аудит, проведений на вашому власному сайті. Я, як правило, проводжу цей тип аудиту евристично і на основі необхідності. Типи інформації, які розкриваються під час такого типу аудиту, включають профілі зворотного зв'язку конкурента, розмір веб-сайту, історію AdWords, заклики до дій та присутність соціальних медіа. Уникаючи помилок і імітуючи успіхи веб-сайтів вашого конкурента, ви можете забезпечити успіх свого сайту.

Хоча, безумовно, можна оптимізувати веб-сайт для дотримання рекомендацій Google для веб-майстрів без плагінів аудиту / програмного забезпечення, аналітик SEO не буде робити більше, ніж застосовувати звичайні SEO кращі практики без залучення тактичних методів цифрового маркетингу. Хоча часто існує розмита лінія між термінами «практики SEO» і «цифровими методами маркетингу», одна річ - це точно, коли компанія наймає консультанта SEO, наприклад, Diamond Stillar, вони роблять це, тому що вважають, що це прибуткове підприємство в довгостроковій перспективі. Тому вона повинна бути стандартною для SEO фірм для проведення технічних аудитів сайтів з метою оптимізації як SEO, так і практики цифрового маркетингу. На мою думку, розширення браузера (або заміни SAAS) стали необхідною частиною цього процесу.

Рейтинг трафіку Alexa Google плагін chrome є офіційним плагіном Alexa Internet, Inc, який нещодавно перейшов у власність Amazon. Alexa є високонадійною системою оцінки трафіку, здатної надати вам достовірно точні дані щодо світових рейтингів окремих веб-сайтів.

Пасивний дисплей : Номер на основі рейтингу сайту, який ви переглядаєте

Дія після натискання : натискання піктограми панелі інструментів alexa відкриє безкоштовну версію статистики трафіку alexa для веб-сайту, який ви переглядаєте в новому вікні. Інформація, що міститься на цій сторінці, включає графічне відображення популярності веб-сайту за останні 90 днів, глобальні та національні рейтинги, географію аудиторії за країною, розрахунковий показник відмов, кількість переглядів сторінок на відвідувача, середній час, проведений на сайті, відсоток аудиторії, отриманої з пошуку, найпопулярніші ключові слова, верхні сайти, загальна кількість сайтів, що посилаються, 5 зразків зворотних посилань, 5 найпопулярніших сайтів, піддомени, завантаження сторінки, опис сайту, демографічні дані та ще кілька незначних статистичних даних.

MozBar є безкоштовним розширенням браузера Chrome, наданим Moz, Inc. Moz бар став настільки переважною популярністю в SEO спільноті, що наближається до галузевого стандарту для тестування. Незважаючи на те, що показники, показані за допомогою MozBar, досягають точності змінних, алгоритм, що стоїть за модулем, зазвичай дає досить точні метрики домену, які корисні для швидкого та брудного аналізу домену.

Пасивне відображення : панель інструментів, що відображає повноваження домену (з 100) і повноваження сторінки (також з 100). Ці показники генеруються з основного алгоритму, який дуже схожий на початковий алгоритм PageRank з кількома оновленими налаштуваннями тут і там.

Дія на клік : Натискання на інструменті аналізу сторінки MozBar відкриває спадний дисплей з MozBar, який містить різні метрики, пов'язані зі звичайним SEO, який отримується шляхом сканування сторінки, а потім організованої у зручному для читання форматі. Показники, доступ до яких можна отримати з цього меню, включають елементи HTML-сторінки (заголовок сторінки, мета-опис, ключові слова, h1-і тощо), загальні атрибути сторінки (мета-роботів, rel = ”canonical”, час завантаження сторінки, ip-адреса, тощо), маркувальний аналіз (Schema.org, відкритий протокол графа, твіттер-карти і мікроформати), а також http-статус поточної веб-сторінки.

Це мій улюблений плагін від мого репертуару SEO. SEOQuake - безкоштовний плагін, що надається компанією SEMRush Inc. Цей плагін дозволяє переглядати велику кількість параметрів SEO для поточного веб-сайту, який ви переглядаєте. Однією з причин того, що мені дуже подобається цей плагін, є те, що він містить корисні показники, зібрані з різних авторитетних джерел. Кілька, якщо показники, що відображаються SEOQuake, включають: # сторінок, які Google індексував для поточного веб-сайту, розрахункові номери посилання, індексовані сторінки Yahoo, індексовані сторінки bing, ранг alexa, дата оригінальної індексації webarchive, рейтинг SEMRush, SEMRush трафік, зв'язок baidu, повний ранг, адекватні оцінки, розрахунковий трафік веб-сайту.

Пасивний дисплей : Просто логотип SQ. Стиль приносить мені посмішку на обличчя. Пасивний дисплей : Просто логотип SQ

Дія на клік : Magic. Добре організований показ високонадійних показників, зібраних з інтерфейсів API по всій землі, відображається одним натисненням кнопки. Якби я був посаджений на безлюдний острів, і я міг би взяти з собою лише один плагін, це, безсумнівно, було б цим. Дія на клік : Magic

Wappalyzer - це чудовий плагін, який робить vudo-magic, здатний визначати веб-технології, які веб-сайт в даний час використовує. Це повністю відкрита, незалежна від платформи утиліта і в даний час здатна ідентифікувати 1,010 різних веб-технологій. Wappalyzer може ідентифікувати системи управління контентом, платформи електронної комерції, веб-фреймворки, серверне програмне забезпечення, аналітичні засоби та рекламні мережі, інструменти кешування та багато іншого.

Пасивне відображення : піктограма, що представляє платформу основного кодування, яка була виявлена ​​для поточного сайту. Наприклад, на цьому сайті Wappalyzer відображає значок wordpress:

Якщо ви переходите до gmail.com, значок зміниться на веб-сервер OpenGSE:

Дія на клік : Ще раз, магія. Натискання на піктограму wappalyzer створює випадаюче списку технологій, які розгортаються веб-сайтом, який ви переглядаєте. Єдиним недоліком цього плагіна є те, що постійно змінюється значок wappalyzer може бути важко помітити на панелі інструментів, якщо ви використовуєте велику кількість плагінів. Ви просто ніколи не знаєте, що логотип технології wappalyzer значок буде маскувати ittself як так як це може бути будь-який з більш ніж 1000. На щастя, 25% веб-сайтів працює на WordPress, тому ви можете хеджувати свої ставки. Дія на клік : Ще раз, магія

Панель інструментів SEO Ahrefs надає наступну статистику веб-сайту до кінців ваших пальців: Url raing, рейтинг домену, оцінка Ahrefs кількість зворотних посилань (як правило, одна з більш точних оцінок), кількість посилальних доменів, соціальні показники для google +, FB та twitter. Цікаво, що панель інструментів ahrefs недоступна через веб-магазин chrome, але має бути завантажена безпосередньо з веб-сайту ahrefs. Мабуть, це стратегічна спроба набути зворотних посилань безпосередньо на їхній сайт грошей, а не на лістинг на хромовому веб-магазині - приємно йти!

Мабуть, це стратегічна спроба набути зворотних посилань безпосередньо на їхній сайт грошей, а не на лістинг на хромовому веб-магазині - приємно йти

Пасивне відображення : панель інструментів з усіма описаними вище показниками.

Дія на клік : безкоштовна версія цього плагіна перенаправляє вас на веб-сайт ahrefs, де докладна інформація про область інтересів відображається в масиві діаграм. Платна версія дозволяє відображати всю інформацію безпосередньо з панелі інструментів. Ahrefs добре відомий як один з найбільш точних інструментів для визначення кількості зворотних посилань для даного сайту. Інформаційна панель ahrefs відображає числову інформацію з панелі інструментів у графічній формі, а також велику кількість додаткової інформації про домен. Статистика домену, яка може бути знайдена в інформаційній панелі ahrefs, включає в себе повний профіль зворотного зв'язку (ранг сайту ahrefs, референтні домени, посилання на сторінки, нові та втрачені реферальні домени, нові та втрачені зворотні посилання, дистрибутив CTLD, хмара посилання, типи посилань та багато іншого), органічний огляд пошуку (оцінюється органічний трафік, органічні клавіші, придбання за країною, провідними конкурентами, топ-5 органічних ключових слів, найпопулярніші сторінки веб-сайту, рейтинг позиції та інше), платний пошук та розширений профіль для окремих сторінок сайту.

Статистика домену, яка може бути знайдена в інформаційній панелі ahrefs, включає в себе повний профіль зворотного зв'язку (ранг сайту ahrefs, референтні домени, посилання на сторінки, нові та втрачені реферальні домени, нові та втрачені зворотні посилання, дистрибутив CTLD, хмара посилання, типи посилань та багато іншого), органічний огляд пошуку (оцінюється органічний трафік, органічні клавіші, придбання за країною, провідними конкурентами, топ-5 органічних ключових слів, найпопулярніші сторінки веб-сайту, рейтинг позиції та інше), платний пошук та розширений профіль для окремих сторінок сайту

6. Аналогічна Веб

Джерела трафіку «Сайт подібного веб-сайту» та плагін рейтингів надається компанією SimilarWeb LTD і використовується для перегляду оціненої статистики відвідувачів веб-сайту, включаючи взаємодію, джерела трафіку, рейтинг сайту та інші.

Пасивний дисплей : аналогічна піктограма веб-переглядача в сірій або повній кольоровій версії, залежно від того, як плагін відчуває себе в той час.

Пасивний дисплей : аналогічна піктограма веб-переглядача в сірій або повній кольоровій версії, залежно від того, як плагін відчуває себе в той час

Дія на клік : Але спершу, дія на hover: відображає подібний веб-оцінюваний глобальний рейтинг сайту. Після натискання спадного списку відображаються статистичні дані, подібні до статистичних даних, які можна знайти в аналітиці Google (за винятком статистики реального часу). Ця інформація навіть поділена на аналогічний спосіб google analytics. Розділи інформації включають в себе огляд домену, джерела придбання, географічне розташування користувачів сайту, джерела переходів, ключові ключові слова, соціальні джерела придбання, використані рекламні мережі, сайти, які часто відвідують відвідувачі ahrefs, і, звичайно, подібні сайти.

Розділи інформації включають в себе огляд домену, джерела придбання, географічне розташування користувачів сайту, джерела переходів, ключові ключові слова, соціальні джерела придбання, використані рекламні мережі, сайти, які часто відвідують відвідувачі ahrefs, і, звичайно, подібні сайти

Я використовую цей плагін як ярлик для відображення списку сайтів ICANN Whois.

Пасивне відображення : Піктограма змінюється на прапор країни, в якій розташовані сервери імен веб-сайтів, і відображає метрику оцінювання популярності веб-сайту, подібну до системи пейджера (від - до 10).

Дія на клік : випадаюче меню з кнопкою швидкого доступу для переходу до списку інформації whois з myip.ms разом із статистикою веб-сайту на рівні сервера, включаючи щоденних відвідувачів, IP-адресу, місцезнаходження, хост, власник хостингу, інші сайти на IP, серверах імен, контактну електронну пошту та графік трафіку alexa.

ms разом із статистикою веб-сайту на рівні сервера, включаючи щоденних відвідувачів, IP-адресу, місцезнаходження, хост, власник хостингу, інші сайти на IP, серверах імен, контактну електронну пошту та графік трафіку alexa

Є, очевидно, багато інших плагінів, які відмінно підходять для SEO, але вищевказаний список плагінів - це ті, які я вважаю найбільш корисними. Якщо ви шукаєте Pittsburgh SEO послуги , зв'яжіться з нами за допомогою нашої контактної форми. Якщо ви відчуваєте, що я пропустив явно дивовижний SEO плагін дозвольте мені знати в коментарях і, можливо, я згадаю про це в майбутньому пості.