Навигация по сайту

Популярные статьи

Кращі плагіни для Гугл Хром в допомогу SEO-фахівцям - Netpeak Blog

1. MeasureIt дозволяє заміряти ширину і висоту будь-якого елементу веб-сторінки. Корисний для фахівців, які ставлять завдання програмістам і дизайнерам. 1

2. ColorZilla 2 За допомогою цього плагіна можна вибрати колір будь-якого елемента сторінки:

Після чого можна буде підкоригувати відтінок кольору і / або скопіювати код кольору в буфер обміну в одному із запропонованих форматів: Після чого можна буде підкоригувати відтінок кольору і / або скопіювати код кольору в буфер обміну в одному із запропонованих форматів:   Плагін дозволяє заощадити трохи нервів вам, дизайнеру або програмісту, коли ви хочете показати, якого саме кольору ви бажаєте бачити той чи інший елемент Плагін дозволяє заощадити трохи нервів вам, дизайнеру або програмісту, коли ви хочете показати, якого саме кольору ви бажаєте бачити той чи інший елемент.

3. Word Count - дуже простенький, але іноді дуже потрібний плагін. Word Count підраховує кількість символів і слів виділеного на сторінці тексту: 3 Корисний при аналізі контенту на сайті.

4. Search the current site - теж досить простий, але корисний з точки зору економії часу плагін. Він в один клік виконує пошук по сайту в Google: 4 В результаті отримуємо результати пошуку за формулою «site: domain.com [запит]»: 5. HTTP Headers в один клік показує HTTP-заголовки сторінки, що повертаються сервером: Плагін корисний для веб-майстрів і SEO-фахівців.

6. Google Analytics URL Builder дозволяє створювати URL-адреси для відстеження сайту за допомогою персоналізованих кампаній. По суті це той же компоновщик URL , Тільки він знаходиться завжди під рукою. Ви можете додавати utm-мітки (параметри) до URL «не відходячи від каси»:

Ви можете додавати utm-мітки (параметри) до URL «не відходячи від каси»:

Цей плагін стане в нагоді всім, хто займається налаштуванням і відстеженням персоналізованих кампаній - тобто фахівцям з контекстної реклами, SEO-фахівцям, фахівцям з медійній рекламі, SERP-аналітикам і т.д.

7. Pendule - плагін, призначений для веб-розробників і володіє великою кількістю корисних функцій. Pendule дозволяє дивитися повністю CSS і JavaScript коди сторінки. Але найцікавіше не в цьому! За допомогою цього плагіна можна відключити окремі види або всі стилі: 7 Це дозволить побачити «чисту» структуру сторінки (які елементи розташовуються вище-нижче). Плагін може приховувати фонові або все зображення сторінки. Але набагато цікавіше те, що він може відобразити текст атрибута alt, розміри і шлях розташування зображень:

Ще одна цікава функція - зміна дозволу вікна браузера, що дозволяє побачити, як буде відображатися сторінка в різних дозволах: Ще одна цікава функція - зміна дозволу вікна браузера, що дозволяє побачити, як буде відображатися сторінка в різних дозволах:   Цей плагін буде корисний не тільки веб-розробникам, але також веб-майстрам і SEO-фахівцям Цей плагін буде корисний не тільки веб-розробникам, але також веб-майстрам і SEO-фахівцям.

8. Mozbar відображає в тулбаре дані сервісу Moz.com, такі як Page Authority і Domain Authority, а так само mozRank і mozTrust:

com, такі як Page Authority і Domain Authority, а так само mozRank і mozTrust:

На трьох вкладках самого плагіна відображається корисна інформація про сторінку. Наприклад, на вкладці «Page Elements» відображається вміст тега Title, мета-тегів Description і Keywords, заголовків H та інше:

Наприклад, на вкладці «Page Elements» відображається вміст тега Title, мета-тегів Description і Keywords, заголовків H та інше:

На вкладці «Page Attributes» можна побачити, що прописано в Meta Robots, Rel = «canonical», швидкість завантаження сторінки і багато іншого:

На вкладці «Page Attributes» можна побачити, що прописано в Meta Robots, Rel = «canonical», швидкість завантаження сторінки і багато іншого:

На останній вкладці «Link Data» у нас секретні дані =))

Цей плагін буде дуже корисний SEO-фахівцям і веб-майстрам. Напевно ви теж знаєте якісь корисні плагіни - порекомендуйте їх в коментарях, будь ласка.