Навигация по сайту

Популярные статьи

Кращі практики Magento SEO

 1. 1. SEO Аудит
 2. 2. Дослідження ключових слів
 3. 3. Швидкість сторінки
 4. Кеш
 5. 4. Оптимізація зображення
 6. Alt-Text
 7. 5. Опис продукту
 8. 6. Огляди продуктів
 9. Розмітка схеми
 10. 7. URL
 11. Канонічні URL-адреси
 12. 8. Параметри Robots.txt
 13. 9. Увімкнути відповідні продукти
 14. 10. Створіть високоякісний, унікальний контент
 15. 11. Розширення Magento
 16. Висновок

Перш за все, що таке пошукова оптимізація (SEO)?

Це мистецтво і наука про збільшення природного бачення сайту або сторінки в результатах пошуку. Отже, якщо ви хочете заробити додатковий трафік і зарахувати на Google за допомогою органічних методів (іншими словами, без оплати за рекламу), то вам потрібно буде зробити SEO.

Magento є однією з найповніших платформ електронної комерції на ринку. Вона також має відмінні можливості для SEO, дозволяючи магазинам випереджати своїх конкурентів.

Наявність сайту, який слідкує за кращими методами SEO, призведе до додаткового трафіку на ваш сайт, що, у свою чергу, збільшить ваш дохід.

Проте, складність платформи робить виклик для торговців реалізувати повний потенціал можливостей SEO Magento. Цей виклик ще більше підкреслив Google, який має понад 200 факторів рейтингу. Щоб зробити його ще більш складним, ніхто за межами Google не знає, що вони є.

В результаті, SEO часто пропускається і нехтують. Це прекрасна можливість для вас отримати перевагу у вашій галузі.

Ми будемо охоплювати чотири основні напрямки:

 • Час завантаження сторінки: алгоритми пошуку Google можуть виявитися складними. Одним з факторів, які ми знаємо, що істотно має значення, є ваш час завантаження сторінки . Повільний сайт не тільки поганий для користувача, але й впливає на рейтинг. Це була знайома проблема з першою версією, але Magento 2 виявився швидшим. Є ще кроки, які необхідно вжити, щоб забезпечити, щоб продуктивність вашого сайту відповідала стандартним стандартам.
 • Опис продуктів: у Magento можна створювати мета-описи та заголовки, які відображаються в підсумковому розділі результатів пошуку Google:

Опис продуктів: у Magento можна створювати мета-описи та заголовки, які відображаються в підсумковому розділі результатів пошуку Google:

(Джерело: Скріншот автора)

 • Постійна посилання / URL: існує два важливих фактори, що стосуються способу впливу URL-адрес на SEO:
  • Використання канонічних URL-адрес: на веб-сайті електронної торгівлі, ймовірно, є дублікати сторінок під різними URL-адресами. Канонічна URL-адреса - це SEO-дружня версія, яка отримуватиметься за допомогою алгоритмів і відображатиметься в результатах пошуку. Це буде пояснено більш детально пізніше.
  • Використання ключових слів: Найпростіший спосіб повідомити Google про те, про що йдеться на вашій сторінці, і на що він повинен оцінювати в результатах пошуку, використовуючи ці ключові слова у вашій постійній лінії.
 • Відгуки про продукт : Включення відгуків про продукти значно допоможе з вашим рейтингом. Вони допомагають додати створений користувачем вміст, зберегти ваш сайт свіжим і змінювати терміни ключових слів, три речі, які Google любить. Ви ефективно заохочуєте своїх клієнтів працювати для вас і збільшувати показники конверсій одночасно, завдяки можливості соціального докази.

З Magento 2, ви можете контролювати кожен з цих факторів, щоб збільшити ваші можливості SEO. Цей посібник покаже вам, як це зробити.

1. SEO Аудит

Перш ніж ми почнемо вивчати те, що ви можете зробити, щоб підвищити ваші можливості SEO, вам потрібно подивитися на ваш сайт в цілому. Це включає в себе аудит SEO.

Аудит SEO дасть вам загальну картину вашого сайту, включаючи продуктивність окремих сторінок, час завантаження та загальний трафік. Це розділено на чотири основні області:

 1. Технічний аналіз. Це показує, як доступність, ваша карта сайту, і чи є на вашому сайті помилки, наприклад.
 2. Аналіз на місці: Після вирішення технічних питань, час поглянути на творчий аспект. Це включає вміст, ключові слова та структуру окремих сторінок.
 3. Аналіз поза ділянкою : По суті, це вимірює популярність вашого сайту. Вона вимірює, скільки трафіку ви отримуєте, скільки зворотних посилань у вас є, і звідки надходить трафік. Загальна картина дасть вам уявлення про повноваження вашого сайту.
 4. Конкурентний аналіз і дослідження ключових слів: Навчання від ваших конкурентів - один з найкращих способів досягти успіху. Змішуючи це з дослідження ключових слів - виграшна комбінація.

Використання інструмента подібне Moz допоможе вам проаналізувати слабкі місця вашого сайту та визначити, де можна покращити. Важливо подивитися на повну картину, а не пропускати будь-які кроки.

2. Дослідження ключових слів

Хоча ключові слова не є єдиним драйвером за SEO, вони, безсумнівно, є найбільш важливими. Ви повинні визначити правильні ключові слова, які є реалістичними та актуальними. Виберіть ключове слово, яке є занадто конкурентоспроможним, і ви назавжди залишитеся на другій сторінці. Виберіть той, який ніхто не шукає, і ви зробите все, що працює ні за що.

SEMrush має відмінний інструмент, який допомагає вирішити, які ключові слова вибрати.

SEMrush  має відмінний інструмент, який допомагає вирішити, які ключові слова вибрати

(Джерело: Semrush.com )

Як ви бачите, SEMrush надає детальний аналіз ключового слова. Вона дає вам вказівку про те, як багато людей шукають її і пропонує альтернативні фрази.

На сьогоднішньому глобальному ринку SEMrush пропонує аналіз для різних країн, включаючи США, Великобританію та Німеччину. Це допоможе вашим продуктам охопити більш широку аудиторію та збільшить трафік на ваш сайт.

Якщо ви хочете отримати ще більш конкретні, Long Tail Pro є інструментом, який допоможе вам знайти ті ключові слова з низькою конкуренцією. Хорошим прикладом може бути замість чорного светра , орієнтованого на б відсутність светр з Nike смугами .

3. Швидкість сторінки

Як коротко згадувалося раніше, одним з головних розчарувань з Magento 1 була повільна робота сайтів. З Magento 2 він виявився кращим, але ви все ще можете зробити більше для підтримки або поліпшення часу завантаження. Починається включення кешування на ваш сайт.

Кеш

Кеш - це слово, яке використовується для опису зберігання даних від відвідувачів. Це означає, що будь-який клієнт, що повертається, відчує більш швидкий час завантаження, оскільки сайт «запам'ятовує» дані попередніх відвідувань. У розділі адміністратора Magento 2 у розділі "Системи" ви знайдете "Кеш кешування".

Після того, як ви там перебуваєте, просто ввімкніть усі опції:

Після того, як ви там перебуваєте, просто ввімкніть усі опції:

(Джерело: Demacmedia.com )

Після налаштування відвідувачі вашого сайту матимуть набагато швидше та більш плавне враження на сайті.

4. Оптимізація зображення

Переважна більшість магазинів електронної комерції буде залежати від зображень, які можуть мати відчутний вплив на час завантаження. Це значною мірою зводиться до одного фактора: розмір зображення.

Перше, що потрібно зробити, це встановити роздільну здатність зображення. Чим вище роздільна здатність, тим більший розмір файлу, що збільшить час завантаження.

Роздільна здатність зображення повинна бути обмежена розміром, на якому потрібно відображати зображення. Зображення з високою роздільною здатністю для ескізів - це повна втрата ресурсів ваших користувачів.

Другий спосіб зменшення файлового простору - стиснути зображення. Є кілька безкоштовних розширень, які дозволяють вам це робити, в тому числі Оптимізатор зображення для Magento від Apptrian. Завжди слід перевіряти якість зображення після зменшення розміру файлу.

Alt-Text

Ми не можемо говорити про оптимізацію зображень, не торкаючись теми alt-text.

Alt-текст з'являється на сайті, якщо зображення не вдається правильно завантажити:

Alt-текст з'являється на сайті, якщо зображення не вдається правильно завантажити:

Вона має іншу критичну мету. Google (і інші пошукові системи) не бачать зображень, вони бачать лише код і текст на сторінці. Додаючи alt-text (і змінюючи ім'я файлу), ви повідомляєте Google про те, про що йде мова, і вказуєте на вашу релевантність ключовому слову, за яким ви намагаєтеся оцінити.

Ключ полягає в тому, щоб переконатися, що alt-текст має відношення до зображення. Наприклад, на зображенні зображено чорні чоловічі светри. Уникайте простого використання ключового слова, яке буде виглядати спам для алгоритмів Google і може призвести до штрафу за надмірну оптимізацію.

Припустимо, що ключове слово - чорний светр . Ось два приклади alt-тексту:

Хороший Alt-Text: Чорний светр для чоловіків .

Bad Alt-Text: чорний, светр, чорний светр, светр чорний

Як бачите, поганий приклад виглядає спамом, тоді як правильна версія проста, доречна і актуальна.

У Magento 2 ви можете налаштувати теги зображень і текст кожного разу, коли ви завантажуєте зображення.

5. Опис продукту

Розробники Magento спростили для торговців оптимізацію власних сайтів. В той час, як перед тим, як вам потрібен плагін, Magento 2 дозволяє робити це в системі. Після того як ви завершите опис продукту, є цілий розділ, присвячений SEO.

Ось як це працює:

Ось як це працює:

(Джерело: Mageplaza.com )

У розділі "Продукти" в області адміністрування Magento 2 ви побачите "Основні налаштування". У цій області ви побачите опцію "Пошукова оптимізація".

Сторінка має всі елементи, необхідні для забезпечення повної оптимізації опису продукту для SEO.

 • Ключ URL : це дає вам можливість створити унікальну URL-адресу, яка містить ваше ключове слово. За межами спільнот Magento, ви також побачите це називається постійна посилання на сторінку.
 • Мета заголовок: мета заголовком - це те, що відображається в заголовках результатів пошуку Google. Знову включіть ключове слово, щоб пошукові системи могли знайти його, але також зробіть його читабельним.
 • Мета опис: як і мета-заголовок, він відображається в результатах пошуку. Використовуйте його, щоб написати привабливий попередній перегляд вашого продукту і чому глядачі повинні натискати. Крім того, якщо хтось шукає "чорний светр" і він знаходиться в мета-назві, описі або обох - він з'явиться жирним шрифтом, як показано нижче:

Крім того, якщо хтось шукає чорний светр і він знаходиться в мета-назві, описі або обох - він з'явиться жирним шрифтом, як показано нижче:

(Джерело: скріншот автора)

Добре написані мета-теги безпосередньо не впливають на SEO, але вони збільшують показники кліків (CTR) у результатах пошуку, що є фактором ранжирування і допоможе вам збільшити трафік на сайт.

Не заповнюйте вікно Meta Keywords. Компанія Google визнала, що вони більше не враховують їх. Крім того, він дозволяє конкурентам бачити, які ключові слова ви націлюєте.

Ви повинні переконатися, що розділ SEO відповідає опису продукту, який з'явиться на головній сторінці.

Magento 2 має функцію автоматичного генерації полів продукту. Це автоматично заповнює всі мета-теги вище на основі основного опису продукту. Не піддавайтеся спокусі використовувати його, тому що це просто означає, що ви будете мати ті ж описи, що і ваші конкуренти, що ускладнить вам виділення.

Якщо кожен веб-сайт має однаковий вміст (специфікації продукту), то як Google дізнається, кого слід розмістити під номером один? За кількістю зворотних посилань. Шанси високі, що Amazon і Walmart залишать вас у пилу в цьому відношенні.

Це добре, якщо це налаштовано, тому що кожна сторінка має принаймні щось подібне до мета-даних, але ви повинні зробити це пріоритетом номер один, щоб налаштувати кожен з них якомога швидше і створити певний унікальний вміст.

Це добре, якщо це налаштовано, тому що кожна сторінка має принаймні щось подібне до мета-даних, але ви повинні зробити це пріоритетом номер один, щоб налаштувати кожен з них якомога швидше і створити певний унікальний вміст

(Джерело: Amasty.com )

6. Огляди продуктів

Огляди продуктів є одним з найпотужніших інструментів маркетингу. Про це свідчать дослідження 92% клієнтів читати відгуки в Інтернеті, підкреслюючи його вплив.

Огляди також надзвичайно потужні для SEO з кількох причин:

 • Свіжий вміст: Google любить свіжий, релевантний вміст вашого сайту. Відкриття магазину до огляду продуктів - це чудовий спосіб зробити це.
 • Орієнтувати більше ключових слів: клієнти використовуватимуть різні терміни для опису вашого продукту. Коли вони використовують ці терміни на вашому сайті, їх буде підібрано Google. Додатковий бонус полягає в тому, що ваш сайт поширюватиметься на більш широке коло ключових слів.

Отже, перший крок полягає в тому, щоб включити відгуки про продукти на платформі Magento 2. \ t Ось як його знайти:

На бічній панелі адміністратора знайдіть Магазини> Налаштування> Конфігурація> Каталог> Огляд продукту.

Розширивши розділ огляду продуктів, можна дозволити гостям писати відгуки.

Розмітка схеми

Враховуючи потужність огляду продуктів, ви повинні прагнути до їх просування, де б ви не могли. Оскільки Google виглядає сприятливо за змістом, створеним користувачем, це був би хороший крок, щоб дозволити їх знайти в пошукових системах.

(Джерело: Скріншот автора)

Як ви можете бачити, перші два посилання мають включені відгуки, а третій - без. Це пов'язано з тим, що посилання з відгуками є більш популярними та отримують кращі кліки, що є ключовим фактором у алгоритмах Google.

Magento 2 дозволяє включити ці рейтинги до результатів пошуку за допомогою Розмітка схеми додаються як стандартні.

7. URL

Кожна URL-адреса має бути налаштована на SEO. Включення категорій і ключових слів продукту є важливими кроками для оптимізації вашого сайту.

Наприклад, ви повинні знайти чорний светр за допомогою URL-адреси, яка виглядає так:

www.example.com/mens/black-sweater

Як ви бачите, це дуже простий, легкий для перегляду формат.

Інше правило полягає в тому, щоб уникнути непотрібних стоп-слів, таких як «і» або «або». Отже, якщо ви маєте категорію «Спорт і дозвілля», ви можете встановити URL-адресу, щоб просто зосередитися на ключових словах. Крім того, для розділення слів слід використовувати дефіси, а не підкреслювати їх, інакше Google перегляне його як одне слово.

www.example.com/sports-leisure/

Проблемою більшості магазинів електронної комерції є повторювані URL-адреси. Це особлива проблема, якщо ви обробляєте тисячі продуктів у декількох категоріях. Погляньте на цю альтернативну URL-адресу для чорного светра:

www.example.com/black-sweater

Канонічні URL-адреси

Це є проблемою, тому що алгоритми пошукових систем залишаються невизначеними щодо того, яку URL-адресу потрібно відображати в результатах пошуку. Отже, ви хочете направити їх на URL-адресу номер один для цього продукту. Для цього можна ввімкнути канонічні URL-адреси:

(Джерело: Magento.com )

У випадку, коли одна сторінка має декілька URL-адрес, канонічний мета-тег повідомляє пошуковим системам, яка сторінка є оригінальною.

Це може легко статися з продуктами. Ось приклад для чорного светра Nike:

 • www.example.com/sportswear/Nike-black-sweater
 • www.example.com/menswear/Nike-black-sweater

Налаштування можна знайти в розділі: Магазин> Налаштування> Конфігурація> Каталог, а потім розгорнути сторінку пошукової оптимізації, як описано вище.

Внизу ви знайдете два варіанти:

 • Використовуйте Canonical Meta Tag для категорій
 • Використовуйте Canonical Meta Tag для продуктів

Ми рекомендуємо вам скористатися пунктом "Використовувати канонічні мета-теги для категорій", відключаючи тег продуктів.

Це дозволить значно зрозуміти алгоритми для індексування сторінок, які ви хочете розмістити.

8. Параметри Robots.txt

Щоб ще глибше налаштувати, які сторінки Google індексувати, ви повинні використовувати Robot.txt. Це можна знайти за допомогою пункту: Магазини> Конфігурація> Загальні> Дизайн, і ви зможете визначити налаштування відповідно до ваших уподобань.

(Джерело: Magestore.com )

Це особливо зручно, якщо ви не хочете, щоб ваші сторінки пошуку були проіндексовані або зони сайту, які використовуються для розробки та тестування.

Для цих сторінок встановіть Роботи за замовчуванням на "NoIndex, NoFollow".

Для всіх інших сторінок, які потрібно знайти Google, встановіть Роботи на "Індекс, наступні".

Цей крок забезпечить індексацію відповідних сторінок вашого сайту, незважаючи на нерелевантні.

9. Увімкнути відповідні продукти

Один з кращих способів побудови SEO - це мати внутрішні посилання на сайті. Увімкнення функції «Пов'язані продукти» в Magento 2 забезпечить хороше обслуговування клієнтів і допоможе створити посилання.

(Джерело: Magenticians.com )

Потім пошукові системи зможуть знайти ще більш відповідний вміст на вашому сайті, підштовхнувши його до рейтингу. Перевіряти Amazon , і ви побачите, що вони роблять те саме:

Перевіряти  Amazon  , і ви побачите, що вони роблять те саме:

(Джерело: Amazon.com )

Як ви можете бачити, Amazon користується можливістю перехресних продажів своїх продуктів, одночасно збільшуючи їхню видимість в пошукових системах.

10. Створіть високоякісний, унікальний контент

Алгоритми пошукової системи стають більш розумними при пошуку високоякісного, відповідного вмісту. Це повинно включати створення унікальних описів для кожного продукту. Вона повинна включати заголовки, а також ключові слова з довгим хвостом, щоб дійсно зробити це.

Опис не повинен бути особливо складним. Вам потрібно буде включити всі звичайні функції продукту, але додати певний унікальний вміст:

Вам потрібно буде включити всі звичайні функції продукту, але додати певний унікальний вміст:

(Джерело: Bestbuy.com )

Опис телефону Sony Xperia є прекрасним прикладом створення унікального вмісту на сторінці продукту. В іншому місці, ви побачите звичайні пункти кулі з особливостями, ціною і назвою продукту, але саме цей пункт робить його видатним. Це не випадково, що це вийшло на третє місце в Google для "телефонів Sony".

11. Розширення Magento

Хоча Magento 2 має багато нових можливостей на відміну від Magento 1, продовжує бути процвітаючою екосистемою розширень, які збільшують можливості платформи. Ось три, орієнтовані на SEO:

 1. MagePlaza Magento 2 Розширення SEO
 2. MageWorx Magento 2 SEO Suite Остаточний розширення
 3. Мірасвіт Advanced SEO Suite для Magento 2

Кожен з цих пакетів призначений для полегшення SEO. Серед основних функцій:

 • Вирішення проблем з дублюванням вмісту
 • Структуровані дані
 • Звіти SEO
 • Формування насичених фрагментів
 • Правильне внутрішнє з'єднання

З будь-яким продуктом ці розширення повинні оброблятися правильно. Як тільки ви зрозумієте його, ваш сайт значно виграє від більш ефективної стратегії SEO.

Висновок

Ключем до того, щоб бути повністю налаштованим для SEO, є увага до деталей. Magento 2 має всі компоненти, необхідні для того, щоб ваш електронний магазин був знайдений пошуковими системами. Однак для цього потрібно ретельно налаштувати систему.

У певному сенсі, перший крок є найважливішим. Проведення повного SEO аудиту дасть вам повну картину і визначить слабкі місця вашого сайту. Агентство або ваша внутрішня команда маркетингу зможуть проаналізувати результати і викласти саме те, що потрібно зробити.

Від URL-адреси до описів продуктів існує багато факторів, які впливають на ефективність вашого сайту. Це означає прийняття цілісного підходу до стратегії SEO.

Якщо ви шукаєте більшу ефективність, скористайтеся одним із попередніх розширень або зверніться до агентства. Потенціал SEO в Magento 2 занадто великий, щоб пропустити.

Найкращі практики Magento SEO - Остаточний довідник 2017-12-12 2018-07-20 https://magemail.co/wp-content/uploads/2017/06/logo-large-768x201-1.png Повідомлення Mage https: // magemail .co / wp-content / uploads / 2017/12 / Magento-SEO-Best-Practices-Ultimate-Guide.png 200px 200px

Якщо кожен веб-сайт має однаковий вміст (специфікації продукту), то як Google дізнається, кого слід розмістити під номером один?