Навигация по сайту

Популярные статьи

Кращі сайти для заробітку в Інтернеті


Вашій увазі: кращі сайти для заробітку в Інтернеті, якісний підбір, випробуваний часом.

У моїй збірці немає «лава і мотлоху»!

Пропоную тільки найякісніші та надійні сайти заробітку на 2018 рік, перевірені мною особисто на всі 100%.

Привіт Шановні читачі мого сайту !!!

Перш ніж почати свій заробіток на самих надійних і перевірених сайтах, потрібно спершу зареєструвати найзручніший і кращий гаманець, щоб без всяких проблем виводити на нього гроші. Реєстрація цього гаманця займає всього пару хвилин.

Payeer гаманець - 100% краще, ніж WebMoney. Для мене Payeer набагато краще, ніж webmoney, так як в Пайер не потрібно отримувати сертифікати, надавати свої особисті дані. З платіжної системи payeer гроші виводяться на будь-яку карту. Ця платіжна система співпрацює з великою кількістю шанованих сайтів, кампаній, підприємств і т.д.

Плюси Payeer перед іншими платіжними системами очевидні. Коротко розберемо їх:

+ Ви отримаєте свій єдиний номер рахунку

+ Чи зможете працювати з різними валютами: Рублі, долари, євро, Bitcoin, Ефіріум і т.д.

+ Ваша анонімність 100% гарантована

+ Чи зможете виводити гроші на всі банківські карти (з низькою комісією)

+ Інтерфейс Payeer просто і зручно використовувати

+ Грошові перекази і конвертації відбуваються миттєво

+ Ви зможете зберігати і працювати з криптовалюта

+ Для заробітку в інтернеті інші гаманці Вам більше не знадобляться!

WmMail - рекомендований сайт для заробітку і розміщення реклами. WmMail відкриває наш топ в рубриці: «Сайти заробітку на кліках». На сайті встановлено надійний скрипт, що дає можливість працювати без збоїв в будь-який час! Сервіс розташований на швидкому німецькому сервері. Завдань дуже багато, листів теж вистачає на всіх, їх з'являється в акаунті близько 100 - 120 кожен день. Працюйте з гарантією, перейшовши на офіційний сайт!

ProfitCentr - Гостинний російський букс, бездоганно працює понад 9 років. Що пропонує гідні можливості для заробітку, всім бажаючим. На сайті щодня реєструється більше 2 000 користувачів. З «ПровітЦентра» вже виведено понад 55 000 000 рублів. Всім хто хоче отримувати чесні виплати: Добро пожаловать!

New-Birds - Краща гра 2018, але головна чесна! Гра яка платить і буде платити вічно. Почати можна нічого не вкладаючи. Бонус: після реєстрації - 1 000 срібла в подарунок. Його вистачає на покупку зеленої птиці. Купивши птицю і збираючи в грі щоденний бонус можна підзаробити. Якщо трохи вкласти грошей, то серйозні виплати будуть у Вас дуже скоро. Я наприклад: виводжу кожен день по 5 00 - 7 50 рублів!

RayMoney - Зручний проект для заробітку, скрипт дуже зрозуміло налаштований, складнощів ні у кого не виникне. Сайт молодий, але дуже перспективний тут безліч цікавої роботи, миттєві виплати від 1 рубля. На даний момент RayMoney вже виплатив своїм користувачам 39 818 рублів. Приєднуйтеся до учасників проекту, грошей на виплати вистачить усім! Тут вигідно не тільки працювати, а й розміщувати рекламу!

RuCaptcha - З 24-00 ночі вартість оплати за правильно розгадані капчи в рази зростає і має високу ставку до 6-00 ранку. Даний сервіс розгадування капчі постійно вдосконалюється недавно тут з'явилася можливість розпізнавання мініатюри, щоб оплату зарахували потрібно мишкою вказати на декілька зображень які надають відповідь на поставлене запитання. Проект чесний гроші виводяться на телефон і на популярні платіжні системи!

FreeBitcoin - Дуже якісний сайт для заробітку криптовалюта: Bitcoin! Щоб заробляти потрібно вводити капчу щогодини. Але найцікавіше на цьому сайті - Щоденна лотерея. 10 призових місць, призи дійсно чудові, за 1-е місце можна отримати більше 3 BTC. Погодьтеся це відмінно! Сайт впевнений в своїх силах і надає користувачам можливість вкласти зароблене під%. Біткоіни збирають тут ↓↓↓!

Advego - Сайт надійний, якісний, хороший і цікавий для заробітку на написанні: текстів, коментарів і т.д. Тут без праці навіть новачки заробляють по 1 $ / на годину. Оплата за коментарі тут в десятки разів вище, ніж на буксах! Роботи дуже багато і вона є завжди. Якщо Ви хоч трохи знаєте російську мову і пунктуацію можете приступити до заробітку, який буде в 10-ки разів вище, ніж на буксах і Клікова спонсорів. Усередині попрацювавши тут пару місяців Ви зможете заробляти майже з легкістю по 300 - 400 доларів на місяць!

SeoSprint - Аристократичний, що заслуговує гідну увагу російськомовний сервіс активної реклами. Особисто я б поставив його на перше місце! Тут немає недоліків, все на вищому рівні. Проект SeoSprint розвивається за побажаннями користувачів, кожен може поліпшити сайт, запропонувавши ідею на форумі! Не буду розхвалювати, краще дам 100% гарантію: сервіс сподобається багатьом, хто вже з ним, відгукуються про нього тільки позитивно! Щодня тут реєструється понад 3 000 користувачів. Звідси вже виведено понад: 100 000 000 рублів.

SeoLast - Відмінний сервіс активної реклами, 5 років бездоганної роботи. Цим сказано багато, лише з тією різницею, що вік проекту щодо молодий. На даний момент число трудящих тут більше 250 000! Учасниками вже зароблено і виведено на 12.08.2018: 4 760 033.45 руб. Час = гроші. А завдяки послузі «ФІНАНСИСТ», якщо її активувати, можна виводити за 8 000 рублів кожну годину! Платить чесно 100% перевірено.

Seo-Fast - Чіткий кліковий сервіс, який настає на п'яти легендарному seosprint. Тут немає порнографії, багато кліків і відмінний дизайн. Авто-виплати на: Perfect Money, QiWi, Payeer, YandexMoney ну і звичайно ж WEBMONEY. Проект на даний момент пропрацював вже 6 років, 5 місяців і 27 днів і виплатив працівникам 55 279 324.00 рублів. Щодня сайт виплачує від 35 000 до 50 000 рублів. Виплати тут стабільні і без мінімуму. Кліків, тестів, завдань для роботи тут дуже багато, сміливо реєструйтеся і удачі!

Web-Ip - Найголовніший козир цього букса це стабільність, надійність і ще раз надійність. Але поміркуйте самі, тут зареєстровано 1 275 520 користувачів. На сьогодні сайт виплатив 43 585 288 рублів. Чи треба замислюватися, як? Не дивлячись на це для заробітку сайт не зовсім вдалий. Але зате для розміщення реклами та залучення рефералів «ВебІп» можна сміливо поставити на 1-е місце в топі. Тому що ціни на рекламу тут просто «SUPER». На відміну від інших сервісів активної реклами тут в кліки ховається джерело показів, а це дуже і дуже «КРУТО». На сайті швидкі виплати в різних системах, кого зацікавило можете перейти по банеру і почати заробляти або розміщувати рекламу!

VipPromotion - Доларовий братик сервісу SeoSprint платить не в рублях, а в доларах. Проект може похвалитися дорогими завданнями і кліками в перерахунок на рублі, правда кліків не багато. VipPromotion почав розвиватися останнім часом. Изза нестабільності рубля багато хто почав надавати перевагу долари, адже так надійніше. Швидка реєстрація + 100% виплати кожному!

Telderi - Найкраща біржа покупки сайтів і доменів. Це найякісніше місце в Інтернеті, де можна придбати сайти заробітку. Щоб зробити покупку, після реєстрації натисніть на кнопочку «Купити сайт». Потім, якщо вас конкретно цікавлять саме сайти заробітку, в колонці зліва виберіть сьомий пункт знизу «Тематика». Після, відзначте галочками в правому і лівому стовпцях категорії: «Бізнес і робота». Бізнес третій зверху, в першій колонці, а робота в другій. Про те, що даний проект надійний, каже його статистика, яка підвищує свої показники щодня. На даний день біржа покупки сайтів «Телреді» має наступні показники: зареєстровано - 158 352 користувача; активних аукціону - 12 054; ставки за місяць - 7 924; угоди за три місяці - 3 741; успішних продажів - 62 1296! У грошовому еквіваленті відкриті лоти становлять 210 000 000 рублів! Цифри говорять за себе, хочете купити або продати сайт вам сюди! Біржа убезпечить вас від шахрайства. Заробляти інвестуванням в сайти - на 100% прибутково !!!!
Реєстрація

Сайти для заробітку на рекламі

GoGetlinks - З цією кампанією ваш сайт зможе приносити гарний прибуток! Якщо його у вас ще немає, ви можете придбати його, перейшовши по банеру вище! Принцип даної системи: ви повинні розміщувати на своєму сайті публікації. Це можуть бути посилання контекстної реклами, замітки або інтригуючі картинки! За розміщення яких ви будете отримувати оплату! Основні переваги системи ГоуГетЛінкс в наступному:

1. Відмінні ціни за розміщувані на своєму сайті посилання. Чим вище тИЦ вашого сайту, тим вище ваша зарплата! Якщо ваш тИЦ 10 або 20, то за одну розміщену посилання ви зможете отримати в середньому 200 рублів! Якщо ж індекс цитування вашого сайту вище 2 500, ваш дохід за одну розміщену замітку приблизно становитиме 1 000 рублів!

2. Висока місячний прибуток зі свого сайту. З тИЦ до 40 ви зможете заробити від 3 000 до 4 500 рублів на місяць! Якщо ж сайт має тИЦ 300, то ваш заробіток складе від 8 000 до 15 500 рублів на місяць.

Зауважу що отримувати високий прибуток можливе тільки з якісним сайтом, якщо він у вас в Не важливо Стан, доопрацювати його, щоб він пройшов модерацію! Тепер друзі ви дізналися відповідь на питання: як і скільки можна заробити з ГоуГетЛінкс на своєму, якісному сайті!

GetGoodLinks - Ексклюзивна система для просування сайтів в Google! Заробляти тут можна точно за таким же принципом як і в Гогетлінкс: все аналогічно! Заробіток на хорошому сайті складе від 1 000 до 5 000 за посилання! Ваш заробіток за місяць з цією біржею може досягати 80 000 рублів! Робота на розміщенні вічних посилань не зашкодить вашому сайту, так як, ви створите анкор і розмістіть їх в статті. Все просто, gogetlinks має зручну навігацію! Тут все залізно!

Реєстрація

Tak.Ru - Хороша система для заробітку на рекламі. яка підійде новачкам. Тут приймаються абсолютно будь-які сайти, навіть з нульовою відвідуваністю! На відміну від двох попередніх сайтів, заробляють тут поменше. Мінімальна для виведення сума тут відсутня! Найпростіший приклад заробітку: вам потрібно створити 10-15 простеньких сайтів можна з безкоштовними доменами і на безкоштовному хостингу. Потім на кожному з них встановити блоки реклами та чекати! Іноді можна самим клікати по своїй рекламі і отримувати винагороду, тільки нахабніти не бажано. Так точка ру надійний сайт, стабільно працює вже більше 12 років і виробляє моментальні, чесні виплати. Побачити свій прибуток ви зможете через 15 хвилин! Реєструйтеся!
Реєстрація

Друзі заробіток на сайті будинку в Інтернеті - реальність і правда. Багато особливо починаючі користувачі часто цікавляться питанням: який заробіток на своєму сайті? - Відповідь: він нічим необмежений, можна заробляти 10 рублів на місяць, а можна і мільйон! Мій сайт про заробіток вдома присвячений роботі на якісних проектах співпрацюючи з якими вас не обдурять! У мене в основному тут представлені сайти заробітку грошей WebMoney, але вони також працюють і з іншими платіжними системами. Так що якщо ви користуєтеся іншою системою переживати не варто!

Ще раз повторюся друзі: цей офіційний сайт заробітку грошей в Інтернеті включає в себе тільки реальні сайти для заробітку в Інтернеті, відгуки кожного рекомендованого мною тут проекту позитивні! Якщо ви це зараз читаєте, значить сонечко посміхнулося вам, так як, ви зуміли знайти сайти нормального заробітку, які успішно працюють не один рік!

Завжди приємно рекламувати якісний товар, ось і я надаю тільки кращі сайти для заробітку в інтернеті. Вони неодноразово мною перевірялися і пройшли серйозний відбір. Тільки лінь може перешкодити вашому багатства! Треба діяти! Спочатку повірте абсолютно все нове здається незрозумілим, але по проходженню часу, коли щось нове стає звичним і цілком логічним!

Весь світ можна підкорити за допомогою Інтернету, якщо підійти до мети чітко! Для цього і зібрані тут серйозні сайти заробітку, самі оплачувані. Головне старт, а дія, є ваше рішення! Не бійтеся пізнавати інформацію і постійно вчитися, без цих речей не можливо добре заробляти.

Щоб перевірити друга, потрібно потрапити з ним в халепу, а щоб проекти, потрібно просто час. Якщо сервіс зумів втриматися і не втратити позиції на протязі трьох років, до того ж продовжує нарощувати свої показники, значить за ним стежать і він чіткий! Тому самі перевірені сайти заробітку в Інтернеті є довгожителями.

На моєму сайті ви дізнаєтеся найпопулярніші сайти заробітку грошей, які включають різні методи і способи. Було б у вас бажання, а грошей для оплати вашої роботи у цих проектів вистачить з лишком. Важливо діяти! Напевно кожен бажає отримувати прибуток, але мало хто знає, де купити сайт для заробітку в Інтернеті? Може звичайно ви і знаєте; де і у кого купити, але це не важливо, головне купити надійний і якісний сайт, щоб він добре індексувався і відповідав вимогам. Для мене питання: де купити сайт заробітку простий як 2 + 2! - Звичайно ж на біржі Телдері, тому що, щоб потрапити в цей магазин він спочатку вже повинен мати показники і відповідати базовим вимогам! Але це не все! У цьому магазині ви перед покупкою сайту можете виставити критерії, які вам потрібні. Наприклад: тематику, домен, движок сайту, хостинг, ціну та інше.

Пора напевно завершувати цю сторінку, сподіваюся ви зверніть увагу на надані мною сайти заробітку і почнете діяти! Від себе подяку людині, яка створила Інтернет, завдяки йому, кожен має можливість заробляти у себе вдома, а завдяки моєму сайту Ви тепер знаєте кращі сайти для заробітку в інтернеті.

Чи треба замислюватися, як?
Напевно кожен бажає отримувати прибуток, але мало хто знає, де купити сайт для заробітку в Інтернеті?