Навигация по сайту

Популярные статьи

Кращі SEO форуми

  1. Кращі форуми рунета
  2. Кращі англомовні форуми

Базові знання SEO молоді вебмастера, як правило, отримують на різноманітних форумах і блогах по SEO оптимізації

Базові знання SEO молоді вебмастера, як правило, отримують на різноманітних форумах і блогах по SEO оптимізації. На сьогоднішній день існують сотні таких ресурсів. Кожен з них безумовно може дати ту чи іншу корисну інформацію, але в сьогоднішній статті ми розповімо про найбільш авторитетних і популярних SEO форумах. Такі ресурси мають не тільки велику інформацію практично з усіх аспектів пошукового просування, але і велику аудиторію фахівців, які готові ділиться своїм дорогоцінним досвідом.

Кращі форуми рунета

  1. Searchengines.guru - це найбільший і старий форум для SEO-оптимізаторів. Має дуже велику кількість відвідувачів і публікацій. Основний напрямок - просування ресурсів в пошукових системах. Для новачків є спеціальний розділ: «Будь-які питання від новачків», де обов'язково дадуть відповідь на будь-який, навіть найпростіший питання. Так само повно практичних прийомів і теоретичних матеріалів по оптимізації.
  2. Maultalk.com - відрізняється тим, що має ухил на практичну сторону SEO-оптимізації. Багато матеріалів з інструкціями, як крок за кроком реалізувати ті чи інші технічні прийоми. Тому тут дуже багато новачків і обговорюються нагальні проблеми.
  3. Webmasters.ru - порівняно молодий ресурс. На цьому форумі дуже багато блогерів. Тут завжди можна дізнатися останні новини в сфері блогів з багатьма відомими авторами.

Кращі англомовні форуми

  1. blackhatworld.com - найбільший англомовний форум з величезною кількістю матеріалів і практичних рекомендацій щодо SEO-оптимізації. На цьому ресурсі можна зустріти найвідоміших вебмайстрів, найновіші практичні і технічні прийоми оптимізації.
  2. warriorforum.com - відомий і авторитетний ресурс. Повно якісних матеріалів і велика аудиторія. Добре підходить як для новачків, так і для просунутих веб-майстрів.

Англомовна аудиторія більш лояльна до того, щоб поділиться дійсно робочою інформацією або безкоштовно допомогти з будь-яким питанням, але для зручної комунікації вам необхідно вміти вільна англійська та бути цікавим співрозмовнику. Російськомовна аудиторія менш щедра в плані безкоштовної працює інформації, але за певну суму завжди можна домовиться про необхідної консультації. Так само якщо вам потрібні фахівці в ру сегменті SEO ринку, то кращого місця не знайти.

А якими ресурсами користуєтеся ви?

Рейтинг статті:

А якими ресурсами користуєтеся ви?