Навигация по сайту

Популярные статьи

Кращі SEO-інструменти для просування сайту онлайн

Якщо Ви будете виконувати всі дії для просування вручну, то розкрутка сайту займе занадто багато часу

Якщо Ви будете виконувати всі дії для просування вручну, то розкрутка сайту займе занадто багато часу. Кожен оптимізатор повинен мати в своєму арсеналі кілька SEO-інструментів, що полегшують його роботу. Тим більше існує робота, яку просто неможливо виконати без використання спеціальних сервісів або програм.

Давайте наведемо 7 найкорисніших і важливих сервісів, без яких не обійтися для просування.

Serpstat.com

Аналіз конкурентів і підбір ключових фраз є найважливішою частиною просування будь-якого запиту Аналіз конкурентів і підбір ключових фраз є найважливішою частиною просування будь-якого запиту. Без потрібної ключової фрази неможливо оптимізувати статтю, а без аналізу не впізнати, що потрібно зробити для отримання переваги над конкурентами.

Саме ці 2 можливості пропонує даний ресурс.

Ввівши в форму ключове слово і домен, веб-майстер відразу ж отримає всю необхідну інформацію. Сервіс є безкоштовним, хоча для більш серйозних користувачів, які просувають величезна кількість проектів, передбачені особливі тарифи.

Безкоштовне використання обмежує користувачів 30 запитами на добу. Для початківців оптимізаторів з одним проектом цього цілком достатньо. Також сервіс буде дуже корисний для копірайтерів і маркетологів.

A llpositions.ru

Щоб знати, як добре просувається сайт, необхідно постійно стежити за позиціями в пошуковій системі Щоб знати, як добре просувається сайт, необхідно постійно стежити за позиціями в пошуковій системі. Вручну це робити дуже складно, а якщо просуваються сторінок кілька сотень, то навіть неможливо. Тому для аналізу позицій були створені спеціальні онлайн-сервіси, і одним з них є allpositions.ru.

Для початку необхідно ввести адресу сайту в спеціальну форму на головній сторінці.

Після введення веб-майстри попросять вибрати пошукові системи, в яких буде проводитися перевірка, і ввести самі ключові слова. Якщо ключових слів багато, то можна імпортувати їх з текстового документа.

Використання цього ресурсу є платним. Внутрішня валюта системи називається монетами. Перевірка 1-го запиту коштує 1 монету, що дорівнює 10 копійкам. Якщо хтось не хоче вкладати гроші, то після реєстрації кожен новий користувач отримуєте $ 1000 монет безкоштовно.

S emrush.com

Це закордонний сервіс англійською мовою, що дозволяє повністю проаналізувати сайти конкурента Це закордонний сервіс англійською мовою, що дозволяє повністю проаналізувати сайти конкурента. Ввівши в форму адреса чужої сторінки, відразу буде видана інформація про трафік, позиції, ключовими словами і т. Д. Це дуже цінний інструмент, який може допомогти зрозуміти всю стратегію просування конкурентів.

Хоч він і є зарубіжним, зрозуміти все досить просто. В крайньому випадку можна скористатися онлайн-перекладачем.

Звичайна інформація про конкурентів видається користувачам безкоштовно, але якщо веб-майстер хоче розширити функціонал, то необхідно придбати платний тариф.

C hecktrust.ru

Траст - це показник якості сайту, і від нього залежить те, як високо ресурс ранжируватиметься Траст - це показник якості сайту, і від нього залежить те, як високо ресурс ранжируватиметься. Він визначається в залежності від безлічі факторів, починаючи від кількості вхідних посилань, і закінчуючи якістю тексту. Визначити траст сайту вручну неможливо, а ось онлайн-сервіси з цим впораються легко.

На головній сторінці Checktrustпрісутствует форма, і якщо ввести туди адресу сайту, то буде проведений експрес-аналіз. Результат буде показаний вже через кілька секунд.

Траст оцінюється по 100 бальною шкалою (кожний ресурс може оцінювати його по-різному). Якщо показник виявився занадто маленьким, пошуковики можуть порахувати ресурс низькоякісним. Необхідно придбати кілька посилань з якісних ресурсів.

Перевірка трасту не єдина можливість цього сервісу. Також він дозволяє проводити роботу на популярних довідкових біржах прямо з особистого кабінету. Це дуже зручно, оскільки сервіс буде автоматично визначати якість посилань, які веб-майстер хоче купити. Таким чином, можна убезпечити себе від поганих донорів.

Кожен зареєстрований користувач отримує 500 безкоштовних перевірок. Далі доведеться платити по 10 копійок за кожен аналіз. При цьому також повинен купуватися один з тарифів. Тариф для оптимізаторів коштує 1000 рублів на місяць.

G ogetlinks.net

Якщо просувається не якийсь там сателіт, а якісний блог, то для нього повинні бути придбані хороші посилання з трастових ресурсів Якщо просувається не якийсь там сателіт, а якісний блог, то для нього повинні бути придбані хороші посилання з трастових ресурсів. Іноді буває складно знайти дійсно хороших донорів, які не зніматимуть посилання, не потраплять під санкцію або не припинять зовсім своє існування.

Gogetlinks - це біржа посилань, де присутній тільки найякісніші сайти. Всі вони проходять сувору модерацію, тому шанси даремно витратити гроші стрімко падають. Звичайно, від закриття ресурсу преодостерчься не можна, але якщо посилання буде знята, гроші будуть повернуті покупцеві. А через суворої перевірки ймовірність попадання донора під фільтр дуже мала.

Щоб почати роботу потрібно просто зареєструватися, додати проекти і вибрати сайти, на яких і буде розміщено посилання на сайт оптимізатора.

Оскільки тут присутні самі якісні сайти, потрібно бути готовим добре витратитися. Просування саме по собі витратна справа, на якому не потрібно економити.

B2blogger.com

Цей ресурс займається розповсюдженням прес-релізів в інтернеті на замовлення Цей ресурс займається розповсюдженням прес-релізів в інтернеті на замовлення. За допомогою цієї системи можна за максимально короткий термін збільшити відвідуваність свого ресурсу, шляхом реклами новин в онлайн-ЗМІ. Після цього ресурс починає активно обговорюватися і цитироваться в інтернеті, завдяки чому з'являється приріст посилань, відвідуваності і продажів.

Природно, що для звичайного інформаційного блогу сервіс не дуже підходить, він скоріше потрібний для інтернет-магазинів, великих сервісів або компаній.

  • Найдешевший економ тариф коштує 70 $. Прес-релізи будуть розміщуватися по тематичним новинним сайтам. Позитивний результат не гарантується.
  • Тариф "Бізнес" коштує 120 $. Тут проводиться реклама в соціальних мережах, новинних агрегаторах і розміщення в новинній стрічці. Можна також додати і розсилку по новинним сайтам, але тоді вартість послуги збільшується до 280 $.
  • Гарантований. З цим тарифом позитивний результат гарантується. Однак вартість послуги не вказана, так як, ймовірно, вона індивідуальна.

Варто придивитися до цього способу просування, адже він є дуже швидким і ефективним. Вже на 5-й робочий день розсилка буде закінчена.

M iralinks.ru

Щоб куплена посилання дала максимальний ефект, вона повинна бути максимально природно вписана в текст Щоб куплена посилання дала максимальний ефект, вона повинна бути максимально природно вписана в текст. Незважаючи на тематичний текст, відсутність анкора і інші чинники пошуковикам все одно вдається визначити покупну посилання від справжньої.

Тому на даний момент найбільше цінуються статті, які були спеціально написано для розміщення в ній сайту. Це надається максимальну природністю і збільшує цінність посилання. На звичайних біржах посилань такий вид послуги не надається, це робиться на інших ресурсах, таких як MiraLinks.ru.

Якщо виступати в ролі оптимізатора, то необхідно самому запропонувати статтю з посиланням веб-майстру, яку він і розмістить у себе на ресурсі. Якщо немає бажання писати все самому, можна замовити виконання роботи у копірайтерів.

Якщо намагатися заробляти на цьому сервісі, і отримувати пропозиції від оптимізаторів, то так веб-майстер "ловить відразу 2-х зайців". Він не тільки отримує хороші гроші за дріб'язкову роботу (просто розміщення статті на сайті), а й отримує унікальний якісний контент.

інші інструменти

Вище були надані найпопулярніші і корисні інструменти для SEO. Згодом веб-майстри самі знаходять для себе нові сервіси та програми. Варто завжди стежити за новинками, оскільки деякі програми способи замінити відразу 10-15 онлайн-сервісів.

Наприклад, програма KeyCollector здатна підбирати ключові слова, аналізувати конкурентів і власний сайт, перевіряти позиції, складати семантичне ядро ​​і багато іншого. Так навіщо ж користуватися десятками сервісів, коли все це присутнє в одному?

Головна проблема в тому, що найзручніші і корисні інструменти майже завжди є платними. Але не варто скупитися, адже ця трата може заощадити масу часу. На перших етапах розвитку використовувати платні функції не варто (через непотрібність), але з розвитком сайту буде потрібно все більше можливостей.

Так навіщо ж користуватися десятками сервісів, коли все це присутнє в одному?