Навигация по сайту

Популярные статьи

Кращі SEO-Серв для блогера (унікальність, аналіз конкурентів, ...)

  1. Перевірка орфографії
  2. Перевірка унікальності текстів
  3. SEO-аналіз текстів конкурентів
  4. SEO-сервіс аналізу сайтів конкурентів
  5. Як дізнатися по яких запитах просувається сайт конкурента?
  6. Перевірка позицій блогу в пошукових системах
  7. Пошук партнерських програм
  8. Пошук копірайтерів, верстальників, програмістів і дизайнерів
  9. E-mail підписка
  10. Перевірка сайту на віруси

Коли ви ведете свій блог в Інтернеті, то потрібно дуже багато інструментів, які можуть полегшити ваше життя. За роки блогінгу я зібрав цілий арсенал інструментів і вирішив створити пам'ятку-замітку, в якій розповім про кожного з цих інструментів. Далі я пишу про використовувані мною seo-сервісах для блогінгу. Список сервісів не остаточний, я буду редагувати його і оновлювати. Також прошу вас ділитися в коментарях вашими міркуваннями і порадами, який з сервісів краще і чому. Коли ви ведете свій блог в Інтернеті, то потрібно дуже багато інструментів, які можуть полегшити ваше життя

SEO-сервіси для блогерів

Перевірка орфографії

На жаль, WordPress не підтримує перевірку текстів російською мовою. Там є тільки перевірка англійської орфографії. В даний час після написання статті я копіюю і вставляю її в Документи Гугл (попередньо створивши новий документ), де всі слова з помилками підкреслюються червоним:

В даний час після написання статті я копіюю і вставляю її в Документи Гугл (попередньо створивши новий документ), де всі слова з помилками підкреслюються червоним:

Перевірка орфографії в Гугл Докс

Це не дуже зручний спосіб. Ідеально було б, якби був би який-небудь плагін для Вордпресс або ж розширення для браузера Гугл Хром, але все розглянуті мною плагіни і розширення мене не вразили. І краще ніж Гугл Докс я поки нічого не знайшов.

Якщо раптом ви знаєте хороший WP-плагін або розширення Гугл Хром, поділіться, будь ласка, в коментарях, я буду дуже вдячний.

Ось, які ще гідні варіанти перевірки правопису я знаю:

А що використовуєте ви?

Перевірка унікальності текстів

Якщо ви замовили статті копірайтер, то перевірити їх унікальність (не списаних він їх!) Можна за допомогою наступних сервісів:

Також за допомогою цих сервісів можна перевірити, чи не скопіював чи хтось вашу статтю на своєму сайті. Якщо ви знайдете когось, хто вкрав ваші статті і відмовився видалити вашу статтю зі свого сайту, то ви можете написати хостинг-провайдеру , У якого розташований сайт зловмисника лист-претензію, і, можливо, хостер заблокує цей сайт, тому що хостера не потрібні зайві проблеми.

Також після написання нової статті я раджу вам повідомляти Яндексу через панель вебмастера про те, що ви автор цього тексту, скопіювати його і вставити в розділі "Інформація про сайт"> "Оригінальні тексти":

Також після написання нової статті я раджу вам повідомляти Яндексу через панель вебмастера про те, що ви автор цього тексту, скопіювати його і вставити в розділі Інформація про сайт> Оригінальні тексти:

Повідомте Яндексу про те, що ви автор ваших статей

SEO-аналіз текстів конкурентів

Перш ніж писати статтю на якусь тему, корисно вивчити конкуренцію і написати статті краще, ніж у ваших конкурентів. Треба писати статті із середнім розміром текстів з ТОП-10, а також дивитися, скільки в текстах картинок, відео. Крім того, важливо перевірити кількість входжень пошукових запитів в мета-теги, а також теги заголовків і картинок.

Є дуже багато сервісів, які дозволяють робити все це. Однак я для себе виділив наступні:

  • seolib.ru;
  • rookee.ru;
  • wordcounter.net (Підрахунок кількості пошукових запитів і інших параметрів тексту);
  • SEO META in 1 CLICK (Розширення Гугл Хром для обчислення докладної інформації про мета і інших тегах на сторінці конкурента).

До речі, сервіс rookee мені подобається набагато менше, ніж seolib, тому що він дуже наворочений і складний у використанні. А seolib дуже простий і видає дуже прості і зрозумілі звіти. Він платний, але коштує копійки. Ось, як виглядають звіти в ньому:

Ось, як виглядають звіти в ньому:

Аналіз текстів конкурентів Seolib

Детальніше про ці сервісах я написав в статті: " Мої улюблені сервіси SEO-аналізу текстів конкурентів ".

SEO-сервіс аналізу сайтів конкурентів

Якщо ви хочете дізнатися багато найрізноманітнішої інформації про сайтах ваших конкурентів (пошукові запити, кількість відвідувачів, движок сайту, і інші параметри), то вам, можливо, знадобляться ці seo-сервіси:

Як дізнатися по яких запитах просувається сайт конкурента?

З'ясувати це допоможуть наступні сервіси:

  • pr-cy.ru (Безкоштовно 100 запитів);
  • X-tool.ru (Вкладка "Видимість", 100 запрсов);
  • seopult.ru (Безкоштовно показує всі запити конкурентів при створенні проекту);
  • megaindex.com (Додаток "Видимість сайту", 1500 рублів на місяць).

Мені з усіх цих сервісів найбільше сподобався Мегаіндекс, але він платний. Якщо досить подивитися всього 100 запитів з Топ-10, то підійдуть pr-cy.ru і X-tool.ru, але швидше за все вони дані беруть з Меагіндекса. Сеопульт показує запити конкурентів, але не показує їх позиції у видачі, а якщо створити проект на домен конкурента, то він показує запити тільки починаючи з 4-ої позиції. Так що Сеопульт годиться тільки для обмеженого використання.

Перевірка позицій блогу в пошукових системах

А ось seo-сервіси для перевірки позицій своїх сайтів і сайтів конкурентів по пошуковим запитам:

Пошук партнерських програм

Якщо ви шукаєте партнерські програми для свого блогу, то вам будуть цікаві ці сайти:

Пошук копірайтерів, верстальників, програмістів і дизайнерів

Якщо мені потрібно знайти недорогих виконавців, то я користуюся цими біржами фріланса:

E-mail підписка

Для збору електронних адрес і ведення бази передплатників я користуюся тільки цим сервісом:

Це дуже популярний у всьому світі сервіс поштових розсилок, який безкоштовний, якщо у вас до 2000 передплатників. Ідеально підходить для початківців. Сервіс, на жаль, доступний тільки англійською мовою, але я написав дві інструкцію з його використання, якщо вам буде потрібно: " Інструкція з використання MailChimp.com ".

Перевірка сайту на віруси

Перевірити свій блог на віруси можна за допомогою всесвітньо відомого сервісу Sucuri або ж якщо у вас WordPress, то можна скористатися плагіном WordFence:

Сподіваюся, вам знадобляться ці сервіси.

А які seo-сервіси використовуєте ви для блогінгу?

Гарного вам дня і не забудьте підписатися на мій блог!

comments powered by HyperComments

А які seo-сервіси використовуєте ви для блогінгу?