Навигация по сайту

Популярные статьи

Кращі вічні посилання, найкраща робота з вічними посиланнями для просування сайту

  1. Плюси і мінуси покупки кращих вічних посилань
  2. посилальні біржі
  3. Переваги «Піксель Плюс»
  4. Коментарі

На сьогоднішній день покупка і простановка гіперпосилань з метою просування сайту як і раніше залишається одним з основних зовнішніх факторів. Алгоритми пошукових машин будуть удосконалюватися, але так чи інакше при ранжируванні - кращі посилання будуть враховуватися.

Посилання можуть бути цілком природними. Тобто людина зайшла на ваш сайт, інформація з нього виявилася цікавою, він розмістив природну довічне заслання на форумі, своєму блозі або в коментарях соціальної мережі. Цілком реально, що пошуковий робот її врахує і по ній навіть перейде деяку кількість людей - ваших потенційних клієнтів.

Але необхідно віддавати собі звіт, що поки ваш сайт молодий і маловідомий як людям, так і пошуковим машинам - природної посилальної масі взятися нізвідки. Тоді оптимізаторів і доводиться вдаватися до комерційного розміщення зовнішніх посилань.

Існує два хороших варіанти розміщення посилання:

  1. Тимчасово.
  2. На постійній основі (вічні посилання).

Про тимчасові посиланнях ми вже багато разів згадували в своїх статтях, та й в цілому це більш традиційний метод нарощування посилальної маси. Цього разу зупинимося на придбання вічних посилань.

Кращі вічні посилання мають більше довіри у пошукових систем, тому що найчастіше розміщуються в контексті статей сайту-донора і виглядають більш природно. Закуповуються зазвичай з розрахунком на довгострокову просування, тому що коштують досить дорого і окупаються, відповідно, набагато довше тимчасових.

Плюси і мінуси покупки кращих вічних посилань

Основними плюсами придбання вічних посилань (the best forever links) є:

  1. Одноразова оплата.
  2. Миготіння посилань зводиться до мінімуму (тимчасові посилання з різних причин іноді можуть пропадати з сайту-донора). В результаті відношення пошукових систем до довіри такої гіперпосилання погіршується.
  3. Найчастіше розміщуються не в окремих рекламних блоках десь в підвалі, а в тексті з сайту, в результаті чого виглядають більш природно і пошуковики передають по такому посиланню більше ваги.
  4. При грамотному підборі донора і місце розміщення посилання на сайті можна домогтися і реальних переходів користувачів по ній, а значить і реальних клієнтів.

З усіх перерахованих причин використання вічних посилань - краще позначається на позиціях сайту, що просувається.

З мінусів можна відзначити:

  1. Вартість. Щоб придбати довічне заслання на «трастовим» сайті доведеться витратити значно більше коштів, ніж у випадку з тимчасовими.
  2. Ніхто не застрахований від фільтрів і інших санкцій з боку пошукових систем. Купив довічне заслання, а сторінка випала з індексу. У такому випадку гроші повертати ніхто не буде. Так, зараз є можливість застрахувати посилання в деяких біржах, таких як gogetlinks і miralinks, але ця послуга надається за додаткову плату, що ще більше збільшує бюджет.
  3. Не виключено що веб-майстер в подальшому може розмістити інші (вже не найкращі вічні посилання) гіперпосилання на сайти іншої тематики або провідні на несприятливі сайти. В результаті, статичний (PR) і динамічний (анкорний) вага вашого посилання може бути значно зменшений.
  4. Неможливість швидко і динамічно управляти посилальної масою (на відміну від тимчасових посилань).

посилальні біржі

На даний момент існує безліч хороших бірж, що пропонують розміщення найкращих вічних посилань.

Ось одні з найпопулярніших:

  • GoGetLinks.ru.
  • Pr.Sape.ru.
  • GetGoodLinks.ru.

Крім них, існують блогові (що краще в ряді випадків) і статейні біржі (розміщуючи статтю за допомогою цих сервісів, ви так само отримуєте гарну довічне заслання), ось найвідоміші:

Переваги «Піксель Плюс»

Наші фахівці, грунтуючись на своєму досвіді, використовують оптимальне співвідношення тимчасових і кращих вічних посилань в просуванні сайтів своїх клієнтів. Це допомагає нам максимально ефективно просувати сайт в Топ пошукових систем. В основному ми працюємо з тимчасовими посиланнями, але найчастіше, в особливих ситуаціях, вдаємося і до покупки вічних посилань.

Коментарі

1 Ну хоч хтось наважився написати просту SEO-статтю виключно під конкурс і несучу малу смислове навантаження. За це окремий залік! | 30.07.2012 #

Так, це гідно поваги.

Що ще вкрай забавно, що емітуються якісь коментар, мовляв ця стаття про кращі вічні посилання вкрай цікава і корисна, всім вона може стати в нагоді.

2 Чи не запалили ніякі теми! Не зрозуміло чи гідна така сторінка потрапити в ТОП-1? | 02.08.2012 #

Основна тема, що ніяких тим немає.

Насправді не можна спалити або не спалити тему, ті хто в темі і так в темі. А буде стаття в ТОП-1 чи ні - вирішувати в кінцевому рахунку Google.

3 Ми до речі часто використовуємо технологію «The Best Links» для просування сайтів клієнтів, вона виправдовується при тривалому взаємодії (від 5-7 місяців) і дозволяє не тільки заощадити кошти, але і домогтися більш стабільних позиції по ряду ВК-ВЧ запитам. | 06.08.2012 #

Хороший рада.

Я впевнений, що багато інтернет-агентства прислухаються до нього в найближчі роки (в перспективі 2-3 років) розвитку SEO-індустрії в Росії.

4 А можна якось додати коментар? | 12.08.2012 #

Дуже просто.

Досить поділитися сторінкою в соціальному сервісі Google Plus і там можна буде залишити будь-який коментар при розміщенні (кнопка перебувати трохи вище).

5 Які параметри рекомендував би автор статті для закупівлі, так би мовити, на тривалій основі / best & forever? | 20.08.2012 #

Все залежить від конкретного завдання.

Складно привести будь-які універсальні критерії майданчиків / донорів для закономірного і, що важливіше, порівнянного за вартістю ефекту. Тут ми б рекомендували підлаштовуватися під конкретну задачу і приділяти особливу вплив тематиці майданчиків під розміщення та ціною посилання, а також дивитися на URL розміщення.

Не зрозуміло чи гідна така сторінка потрапити в ТОП-1?
А можна якось додати коментар?
Які параметри рекомендував би автор статті для закупівлі, так би мовити, на тривалій основі / best & forever?