Навигация по сайту

Популярные статьи

Кращий SEO інструменти Безкоштовно і без реєстрації

 1. Кращі безкоштовні інструменти SEO
 2. Пошукова оптимізація з Консоль пошуку Google
 3. SEO перевірити з SEO SiteCheckup
 4. SEO аналіз з SEORCH
 5. SEO аналіз з Spotibo
 6. SEO діагностика з diagnoSEO
 7. Оптично привабливий інструмент SEO Varvy
 8. Локальні SEO з Geo Tag Validator
 9. Інструмент тестування Google для структурованих даних
 10. SEO і веб-сайт перевірити з Seitenreport
 11. Знайдіть ключові слова з kwFinder
 12. Варіанти ключових слів включені HyperSuggest Pro

Кожній оптимізації зазвичай передує ретельний аналіз. Так само і в пошуковій оптимізації. Наступні інструменти SEO допоможуть вам зафіксувати статус SEO вашого сайту і показати необхідність оптимізації. Вони не тільки безкоштовні, але й реальна додана вартість для незареєстрованих користувачів.

Кращі безкоштовні інструменти SEO

SEO Desktop Tool Крик жаба SEO павук

Кожній оптимізації зазвичай передує ретельний аналіз

Безкоштовний настільний інструмент SEO - кричала жаба

Крик Frog SEO Павук є одним з кращих безкоштовних інструментів SEO на мій погляд. Це англійський настільний інструмент, який дає чудові результати, коли справа доходить до onpage аналізу вашого сайту. Наприклад, ви отримуєте інформацію про те, які посилання не працюють або які заголовки і мета описи не є оптимальною довжиною.

Пошукова оптимізація з Консоль пошуку Google

Консоль пошуку Google

Використання цього інструменту, як і для всіх інших служб Google, неможливе без реєстрації. Тим не менш, я припускаю, що кожен, хто серйозно стурбований SEO вже має обліковий запис Google. Консоль пошуку Google надає інформацію про помилки сканування, статус індексування, пошукові терміни, які призвели до вашого веб-сайту, та багато іншого.

SEO перевірити з SEO SiteCheckup

SEO SiteCheckup - безкоштовна перевірка SEO

Веб-інструмент SEO SiteCheckup пропонує безкоштовний SEO, швидкість, безпеку та мобільну перевірку для вашого веб-сайту, одночасно привертаючи вашу увагу до потенціалу оптимізації. Я вважаю, що "Оцінка" цікава. Це слугує, але не більше, для вашої власної орієнтації і не слід сприймати надто серйозно.

SEO аналіз з SEORCH

безкоштовний інструмент SEO - SEORCH

Інструмент SEORCH пропонує детальний аналіз SEO з багатьма корисними порадами з оптимізації. Я знаходжу пропозиції щодо ключових слів для них, власний веб-сайт може досягти хорошого рейтингу цікаво.

SEO аналіз з Spotibo

Безкоштовний інструмент SEO аналізу Spotibo - Ясна презентація аудиту SEO

Детальний аналіз SEO з інтегрованою продуктивністю та мобільною перевіркою надається користувачеві за допомогою безкоштовного інструменту Spotibo. Реєстрація також безкоштовна і пропонує багато інших переваг, таких як: Б. перевірка SEO для всього веб-сайту. Детальний огляд інструменту Spotibo Ви можете знайти його тут, на блозі WPC.

SEO діагностика з diagnoSEO

SEO діагностика з  diagnoSEO

безкоштовний інструмент SEO з круговою діаграмою - diagnoSEO

diagnostoSEO забезпечує гарне графічне представлення важливих факторів SEO на сторінці, пов'язаних з вказаним ключовим словом. Якщо перемістити курсор миші над графікою, ви отримаєте більше інформації. У нижній частині сторінки, серед іншого, відображається потенціал оптимізації, зворотні посилання та інша корисна інформація.

Оптично привабливий інструмент SEO Varvy

безкоштовний інструмент SEO в дизайн картки - diagnoSEO

Varvy забезпечує результат SEO-аналізу в привабливому дизайні картки. Кожен SEO-фактор буде доповнений додатковими посиланнями на відповідну тему. На жаль, аналіз доступний лише англійською мовою.

Локальні SEO з Geo Tag Validator

Geo Tag Validator і генератор

Цей інструмент SEO добре працює для локальної пошукової оптимізації. Geo Tag Validator перевіряє і генерує дані про землю, регіон і точні координати в машиночитаемій формі, які включені в область голови веб-сайту.

Інструмент тестування Google для структурованих даних

Інструмент тестування Google для структурованих даних

Завдяки структурованим даним на вашому сайті ви допомагаєте пошуковим системам краще зрозуміти ваш сайт. Для отримання додаткової інформації про структуровані дані відвідайте веб-сторінку schema.org , Google надає структурований інструмент тестування даних.

SEO і веб-сайт перевірити з Seitenreport

Безкоштовний інструмент SEO - Доповідь сторінки

Як незареєстрований користувач, ви можете виконувати лише один аналіз на сторінці звіту щодня. Саме тому цей інструмент майже не перейшов до нашого вибору. Але оскільки він уже сповістив мене, що Google Analytics на одній з моїх сторінок не відповідає конфіденційності, це ясна додана цінність для мене і гідна місця в цьому списку. Також надається корисна інформація та поради щодо поліпшення технічної структури сайту, зворотних посилань, Google PageRank та багато іншого.

Знайдіть ключові слова з kwFinder

Ключове слово Finder - ключові слова з низькою конкуренцією SEO

Як вже в статті Дослідження ключових слів і застосування SEO згаданий, інструмент kwFinder ідеально підходить для пошуку (нових) ключових слів з низькою конкуренцією SEO. Єдиним недоліком, з вільною версією, може бути лише одне дослідження за ключовим словом на день.

Варіанти ключових слів включені HyperSuggest Pro

SEO інструмент для вільного - Ключові слова Варіації і Ключові слова з довгим хвостом знайти за допомогою HyperSuggest Pro

До варіантів ключових слів і так званих Ключові слова з довгим хвостом Інструмент HyperSuggest Pro ідеально підходить для його пошуку. Просто введіть власне ключове слово в поле пошуку, виберіть мову та країну, і ви побачите різні варіанти ключового слова. Єдина річ полягає в тому, що інструмент шукає варіанти, які мають додаткові пошукові терміни як до, так і після ключового слова. Звичайно, було б чудово, якщо б також відображався щомісячний обсяг пошуку. Можливо, функція для майбутніх оновлень?

Інші інструменти

Крім того, ще існують безкоштовні інструменти SEO, такі як seokicks або OpenLinkProfiler, які, однак, обмежені темою зворотних посилань і тому не були розглянуті в цьому виборі.

Чи знаєте ви будь-які інші безкоштовні інструменти SEO, які можна використовувати без реєстрації для оптимізації власного веб-сайту для пошукових систем?

Кращі інструменти SEO - безкоштовна і без реєстрації!

5 (100%) 2 голосів

Кращі інструменти SEO - безкоштовна і без реєстрації!

5 (100%) 2 голосів

Можливо, функція для майбутніх оновлень?
Чи знаєте ви будь-які інші безкоштовні інструменти SEO, які можна використовувати без реєстрації для оптимізації власного веб-сайту для пошукових систем?