Навигация по сайту

Популярные статьи

Кращий SEO плагіни для WordPress

Наступна стаття надає інформацію про кращі SEO плагіни для сайтів WordPress і як вони можуть принести користь вашій SEO-кампанії.

Про WordPress

WordPress - це система управління контентом №1 (CMS) для багатьох веб-майстрів у всьому світі. Зараз є більше 76 мільйонів веб-сайтів на WordPress , включаючи подібні CNN, TechCrunch і NBC Sports.

Одним з головних переваг використання WordPress для керування вашим сайтом є широкий спектр плагінів третьої сторони, розроблених для платформи. Наступна стаття буде пояснювати деякі з кращих SEO плагінів, які можна встановити на свій сайт.

1. Yoast SEO

Yoast SEO - найпопулярніший у світі WordPress SEO плагін і повністю вільний для встановлення на вашому сайті.

Плагін Yoast SEO містить все необхідне для оптимізації вмісту, розташування та структури вашого сайту для пошукових систем. Він також містить ряд корисних функцій (наприклад, розширений редактор) для редагування певних розділів вашого сайту.

Причина, чому плагін Yoast SEO настільки популярний, що він управляє майже всіма аспектами на сторінці SEO для вашого сайту. Наприклад, він дозволяє налаштовувати описи сторінок і повідомлень, а також вставляти легкі перенаправлення 301 і rel canonicals для окремих сторінок. Нарешті, додаток ідеально підходить для початківців, оскільки він надає простий інструмент для аналізу сторінок, щоб перевірити, чи вставили ви ключові слова у назву сторінки, тег h1, URL, вміст та опис.

Після того як ви встановили плагін Yoast SEO, він прийме вас на простий керівництво керівництво функцій, які показують вам, як використовувати його. Плагін також додає навігаційні сухарі на ваш сайт за допомогою простого короткого коду.

Плагін також додає навігаційні сухарі на ваш сайт за допомогою простого короткого коду

Повні можливості плагіна Yoast SEO включають:

  • Повідомлення, заголовки та екран попереднього перегляду Meta Description
  • Розширений редактор SEO для сторінок і повідомлень
  • Відредагуйте файл robots.txt і .htaccess
  • 301 перенаправлення
  • Канонічні URL-адреси
  • Мапа сайту XML
  • Мета-конфігурація роботів (наприклад, редагування конфігурації роботів категорій вашого сайту, тегів, сторінок автора та медіа для індексування / no-index, follow / nofollow)
  • Хлібні кролики
  • Функціональність аналізу вмісту для оптимізації ключових слів у назві та описі сторінки

2. Ще один пов'язаний посадовий модуль

YARP - це дійсно корисний плагін, який дозволяє налаштовувати та додавати відповідний вміст під ваші повідомлення / сторінки на сайті WordPress. Після цього користувачі можуть редагувати кількість та розмір мініатюр, які відображатимуться під вашими повідомленнями для відповідного вмісту.

Після цього користувачі можуть редагувати кількість та розмір мініатюр, які відображатимуться під вашими повідомленнями для відповідного вмісту

Основними перевагами встановлення цього додатка є те, що він допомагає покращити архітектуру внутрішнього зв'язку вашого сайту та підвищити рівень дизайну та перегляду сторінок на вашому сайті, що може опосередковано допомогти вашій кампанії SEO. Він утримує користувачів на вашому сайті довше і запобігає їх відскакуванню відразу після прочитання статті. На моєму власному досвіді, встановлення відповідного модуля постів мав 5% кліків (CTR) для повідомлень у нижній частині сторінки, що означає, що він знизив загальний показник відмов на моєму сайті на 5%.

3. Показати віджети

Модуль Display Widgets дозволяє налаштовувати окремі віджети на вашому сайті для показу різних сторінок, категорій і спеціальних таксономій. Це неймовірно корисно для великих сайтів WordPress (200 + сторінок), які хочуть покращити навігацію користувача і архітектуру SEO сайту.

Плагін працює, додаючи прапорці до кожного віджету в адміністраторі. Потім користувачі можуть налаштувати віджети, щоб їх можна було показувати або виключити з певних сторінок, повідомлень, категорій і спеціальних таксономій.

Наприклад, ви можете відобразити спеціальну пропозицію SEO на сторінках SEO та категоріях вашого сайту, але виключити їх для всього іншого. Цей плагін дозволяє робити саме це.

4. Загальний кеш W3

W3 Total Cache - це найпопулярніший модуль оптимізації роботи WordPress (WPO). Він призначений для поліпшення швидкості сторінки та зручності користувача вашого сайту.

Плагін працює, дозволяючи кешувати сторінки та об'єкти вашого сайту (покращує роботу користувачів для користувачів), збільшуючи продуктивність, зменшуючи час завантаження та оптимізуючи візуалізацію сторінки. Відповідно до веб-сайту плагіна, це може призвести до 10-кратного поліпшення загальної продуктивності сайту після встановлення.

Причина цього плагіна настільки важлива для SEO, що Google почав використовувати веб-сайт і швидкість завантаження сторінки як основні фактори в їх сигнали ранжирування . Це означає, що повільне завантаження або поганий сайт продуктивності можуть спричинити проблеми з рейтингом завдано шкоди вашому рахунку Panda .

Взагалі, плагін W3 Total Cache дуже простий у встановленні і рекомендований такими сайтами, як Mashable.com, AT&T і MattCutts.com (керівник команди з якості пошуку Google)

5. WP Smush.it

WP Smush.it - ​​це інструмент оптимізації зображень, який автоматично стискає та оптимізує зображення на вашому сайті. Плагін працює за допомогою видалення непотрібних метаданих і невикористаних кольорів у файлі зображення, а також оптимізації стиснення JPEG і перетворення певних GIF-файлів у індексовані PNG-файли.

Перевагою плагіна є те, що він оптимізує всі зображення для прискорення швидкості завантаження вашого сайту.

Після активації плагіна Smush.it він автоматично стискає всі нові зображення, додані до носія. Ви також можете запустити групу smush.it в адміністраторі, щоб оптимізувати всі зображення у вашій медіа-бібліотеці (цей процес займає всього 20-30 хвилин для завершення на основі бібліотеки з 200 + зображень).