Навигация по сайту

Популярные статьи

Крауд-маркетинг - перевіряємо SEO-інструмент на практиці

  1. Крауд-маркетинг для SEO просування
  2. Сервіси крауд-маркетингу

Вітаю вас, шановні читачі блогу «На шляху до мільярда!».

У сьогоднішній статті я продовжу тему крауд-маркетингу, а саме - покажу вам проміжні результати нашого практичного застосування цього інструменту при просуванні кількох статей нашого блогу в пошукових системах.

Отже, друзі, перш за все, звичайно, варто нагадати, що ж таке крауд-маркетинг і чому він взагалі варто нашого з вами уваги.

Крауд-маркетинг - це стратегія SEO-просування сайту шляхом участі в тематичних обговореннях за умови посилання на просувний сайт.

Написали ви статтю, наприклад, про правильну установку операційної системи Windows 10 на персональний комп'ютер або ноутбук. Далі, посилання на цю статтю з'являється в темах на форумах, сайтах відповідей на питання, коментарі до статей на інших блогах або будь-яких інших сайтах, де піднімається тема установки Windows 10 і ведеться активне обговорення.

Не важливо, ким саме вона там розміщена - ви самі це зробили, ваші друзі, просто ваші читачі, або ж ви замовили її розміщення. Якщо сайт допускає посилання, а повідомлення було написано як природна рекомендація, а не явне проштовхування, то таке посилання також вважається природною, саме її наявність збільшує ваш рейтинг цитованості, а переходи користувачів по ній - взагалі на вагу золота в очах пошукових систем.

Якщо сайт допускає посилання, а повідомлення було написано як природна рекомендація, а не явне проштовхування, то таке посилання також вважається природною, саме її наявність збільшує ваш рейтинг цитованості, а переходи користувачів по ній - взагалі на вагу золота в очах пошукових систем

Упевнений, постійні читачі нашого блогу, дізнавшись суть крауд-маркетингу, вважатимуть це ніж те знайомим. І будуть праві - крауд-маркетинг дійсно схожий на таку стратегію просування, як тематичне соцітірованаіе. Однак, друзі, є й відмінності. І я хочу, щоб ви самі їх знайшли і написали в коментарях до цієї статті.

Крауд-маркетинг для SEO просування

Як я вже говорив, метою крауд-маркетингу є підвищення рейтингу цитованості сайту і залучення трафіку з сайтів, де ведеться активне обговорення. Результатом же крауд-маркетингу є поліпшення лояльності пошукових систем до продвигаемому сайту, а значить - і зростання позицій по ключових запитах.

Ці 2 факти роблять крауд-маркетинг для SEO відмінним інструментом просування.

Ви запитаєте: а як в принципі йдуть справи з SEO-просуванням на сьогодні? А може SEO вже і зовсім померло і не працює? Ви запитаєте: а як в принципі йдуть справи з SEO-просуванням на сьогодні

Друзі, будьте впевнені, SEO сьогодні актуально так само, як було раніше і як буде ще дуже довго. Особливо з огляду на поточні реалії, де ціна на контекстну рекламу тільки зростає, а банери та тизери по ефективності всі так само і поряд не стоять з тією ситуацією, коли ваша стаття коштує в топі пошуку Яндекса і Гугла по частотному ключовому запиту.

SEO живіший за всіх живих, не сумнівайтеся SEO живіший за всіх живих, не сумнівайтеся

І як нам відомо, в SEO чим більше інструментів ми застосовуємо при просуванні, тим воно ефективніше.

Ось і ми, команда блогу, дізнавшись про зростання популярності крауд-маркетингу для SEO, вирішили взятися за нього всіма руками.

13-го червня цього року ми почали експеримент, метою якого стало на практиці з'ясувати, як же впливає крауд-маркетинг на просування окремих статей сайту.

Сервіси крауд-маркетингу

Якщо ви читали попередню статтю на блозі про крауд-маркетингу, або ж просто здогадалися з опису його визначення, то вже знаєте, що виконувати розміщення посилань можна як вручну, так і довірити це фахівцям - сервісів крауд-маркетингу.

Вибрати відповідний сервіс було для нас першочерговим завданням. Після ознайомлення з різними варіантами ми зупинилися на одному - referr.ru

ru

Посилання не реферальная, міток і параметрів я в неї не вшиваються, можете самі перевірити. За бажанням, можете сміливо зайти на сайт і ознайомитися з їх суттю роботи та комерційною пропозицією.

З нашого досвіду скажемо, що сайт працює швидко, не дає збої, реєстрація проходить без проблем, інтерфейс логічний. Сам постинг повідомлень відбувається регулярно, тексти природні. Також, відмінно працює підтримка, відповість і допоможе в будь-якому цікавить вас питанні. В цілому, нас все дуже влаштувало.

(клікніть по картинці для збільшення)

Тепер ближче до результатів всієї цієї епопеї.

Як я вже сказав на самому початку статті, підсумки поки тільки проміжні, так як оплачений нами план все ще не завершений на 100%, і це при тому, що ми плануємо продовжувати.

Отже, проміжні результати на сьогодні за деякими статтями представляю вам в таблиці нижче.

Назва статті 13 червня, пвп * 18 серпня, пвп * Яндекс Google Яндекс Google Реклама в інстаграм 24 142 27 129 Просування в інстаграм 59 200+ 38 200+ Розкрутка інстаграм 200+ 200+ 73 67 Накрутка передплатників в інстаграм 71 131 92 69 Заробіток на контекстній рекламі 6 3 7 2

* Пвп - позиція в пошуку.

Варто відзначити, що за цей час ми не використовували ніяких інших інструментів активного SEO-просування, крім крауд-маркетингу. Це означає, що всі зміни позицій пройшли під впливом крауд-маркетингу і природних підвищень / знижень в пошуку.

Як видно з таблиці, позиції по деяким запитам залишилися без змін або знизилися, а по іншим - помітно зросли.

Також, з наших спостережень можемо стверджувати, що крауд-маркетинг впливає на позиції в гуглі краще, ніж на позиції в Яндексі (швидше за все це обумовлено коротким терміном застосування крауд-маркетингу, так як гугл завжди впливає на сприятливі зміни в просуванні сайту набагато швидше яндекса ).

Крім того, ми помітили, що позиції по низькочастотних запитах з активним крауд-маркетингом ростуть швидше, ніж по середньо- і високочастотним. Це спостерігається в обох пошукових системах.

Підсумок: в цілому, крауд-маркетинг перевершив наші очікування. З огляду на, що на сайті вже застосовані всі інструменти пасивного SEO-просування (правильні тайтли, мета-опису, рейтинги, хлібні крихти і інше), такого зростання позицій по деяких статтях не давав жоден інструмент активного SEO раніше.

Як я вже сказав, ми однозначно будемо продовжувати використовувати крауд-маркетинг і далі, а про результати будемо звітувати в нових статтях на блозі.

Вам же настійно рекомендую ознайомитися детальніше з крауд-маркетингом. Нижче залишу посилання на статтю нашого блогу, а також пару суміжних статей.

Про крауд-маркетингу: « Вдихніть в свій сайт ЖИТТЯ з КРАУД-маркетингом »

Про соцітірованіі: « тематичне соцітірованіе »

Про SEO: « 10 незаперечних інструментів пошукового просування сайту. Частина 1 »,« 10 незаперечних інструментів пошукового просування сайту. Частина 2 »

А більш детальну інформацію про сервіс крауд-маркетингу, який ми використовуємо, можна дізнатися ТУТ .

Нагадаю, що вашим домашнім завданням є порівняти крауд-маркетинг і тематичне соцітірованіе і ваші думки про істотні відмінності написати в коментарях.

Як то так, друзі. Радий був з вами поділитися інформацією, сподіваюся, вона була вам корисна. Побачимося в нових статтях.

З повагою, Юрій Попов .

Ви запитаєте: а як в принципі йдуть справи з SEO-просуванням на сьогодні?
А може SEO вже і зовсім померло і не працює?