Навигация по сайту

Популярные статьи

Краудсорсінг: 99Designs vs CrowdSpring проти DesignCrowd

  1. Яка найкраща платформа для дизайнерів: 99designs, CrowdSpring, наш DesignCrowd?
  2. 99designs vs CrowdSpring проти DesignCrowd - до якого сайту слід скористатися?

До цих пір ми розглянули майже позаштатний ринок:

Якщо ніщо інше, і перегляди 99designs і DesignCrowd, пов'язані вище, є добрими передумовами для порівняння цього огляду.

Сьогодні ми будемо охоплювати найпопулярніші платформи краудсорсингу, 99Designs, CrowdSpring та DesignCrowd. І якщо ви новачок у цьому блозі, або новачок у краудсорсінгу, основна передумова полягає в тому, що ви публікуєте конкурс з призовим фондом, скажімо, для логотипу, який потрібно для вашого нового бізнесу, і група дизайнерів змагається за цей приз. І звичайно, тільки переможець йде з призом.

Для обох сторін він є безпрограшним, бізнес вибирає серед десятків логотипів, а талановиті дизайнери платять за свою роботу. Єдині програші - це фактично дизайнери, які не перемагають, що є одним з найбільших труднощів від фрілансерів, тому що вони не люблять багато працювати і не отримують грошей. І я з цим погоджуюсь, але тільки якщо ви закінчуєте топ-5. Якщо покупці не слідують за вами, критикуючи ваш дизайн, то ймовірність того, що ваш рівень кваліфікації просто не існує.

Як і наші інші посади, ми будемо охоплювати обидві сторони столу, тому що я думаю, що важливо, щоб і покупці, і дизайнери розуміли, що думає інша сторона. Дійсно швидко, почнемо з дизайнерів:

Яка найкраща платформа для дизайнерів: 99designs, CrowdSpring, наш DesignCrowd?

Дійсно, немає ніякої причини, щоб ви не були на всіх з них скаутинг для кращих проектів. Це схоже на те, що хтось полює за традиційною роботою, але використовує лише одну дошку. Це просто не має сенсу, і ви можете пропустити багато можливостей. Звичайно, існують незначні монетарні відмінності, DesignCrowd дозволяє покупцям пропонувати друге / третє місце, і навіть платити дизайнерам, щоб конкурувати. Але в кінці дня, ви дійсно повинні бути на всіх платформах, якщо ви хочете максимізувати дохід. З урахуванням цього, у мене є трохи досвіду в якості дизайнера, але я керую маркетинговим агентством, і коли я допомагав клієнтам встановлювати краудсорсинг-проекти, загалом я бачу кращих дизайнерів на 99designs. І це має сенс, 99designs створили ринок і вони все ще є найбільшим гравцем у просторі.

99designs vs CrowdSpring проти DesignCrowd - до якого сайту слід скористатися?

Давайте почнемо з цього, і я часто повторював це в блозі. Дизайнери роблять ринок, а не навпаки. Класична курка і проблема яйця для ринків, і ви не можете мати одну сторону без іншої. Кожен має дуже схожий набір функцій, і я потрапляю до цього, але найголовніше розуміти, що дизайнери роблять ринок (і я покажу вам, як знайти кращі нижче).

100% гарантія повернення грошей

Всі сайти пропонують 100% гарантію повернення грошей, що означає, що у вас є невеликий ризик як покупця. На відміну від звичайних позаштатних ринків, таких як oDesk та Elance, розміщення не є безкоштовним. Ви платите за ваш проект авансом, і у DesignCrowd насправді є функція, за якою ви можете гарантувати оплату. Що добре для фрілансерів, знаючи, що вони не працюють безкоштовно. З DesignCrowd, як тільки я бачу конструкції прокатки, що я задоволений, що означає, що я знаю, що я збираюся купити, я включаю опцію для гарантії оплати. І з мого досвіду, дизайнери більш схильні слухати ваші запити на перегляд, коли вони знають, що є хороші шанси, що вони можуть виграти призові гроші.

Давайте подивимося на ціноутворення, і оскільки логотипи є найпопулярнішим типом конкурсу дизайну, це те, на що ми заглянемо:

Орієнтація на логотип DesignsCrowds:

Оцінка логотипу 99designs:

Ціноутворення на логотип CrowdSpring:

На папері CrowdSpring є найдешевшим (принаймні для логотипів). DesignCrowd - другий, і 99designs є найдорожчим для початку конкурсу. Але важливо відзначити, що фрілансер приймає додому в кожній ситуації. Найдешевший пакет, $ 199 від CrowdSpring, присуджує дизайнеру лише 50%, що становить лише $ 100. І пам'ятайте, що це не гарантовано, ви конкуруєте з лімітом 5 інших дизайнерів і 25 загальними проектами. Більші пакети дозволяють дизайнеру виграти більший розріз. З мого дослідження, 99designs і CrowdSpring виплати приблизно той же відсоток. Технічно, вони не беруть комісію, оскільки вони заряджають покупців авансом для розміщення проекту. На DesignCrowd вони займають лише 15%, але також мають плату за проводки та транзакції.

Заключні думки, і кого ви хочете, щоб crowdsource ваш проект залежить від… \ t

З DesignCrowd, я був надзвичайно задоволений моїм дизайном, особливо враховуючи, що я заплатив $ 180 за те, що, на мою думку, набагато складніше, ніж логотип. Лише деякі брали участь, і я теж запросив багато фрілансерів просто для того, щоб отримати учасників. Звичайно, моя ціна була лише $ 180 (мені потрібна була ілюстрація, а не логотип). Підсумок : якщо ви перебуваєте на жорсткому бюджеті, а різниця в розмірі $ 60 між DesignCrowd і 99Designs достатньо значна, я б спробував DesignCrowd. Але вам доведеться покласти трохи більше часу, запросити безліч фрілансерів, чия робота вам подобається, і т.д. Ось дизайн, який я отримав, це фон для веб-сайту, який я любив, щоб зрозуміти контекст вище, якщо ви ще не зробили цього.

Якщо хтось сказав мені, що їм потрібен логотип, я б сказав їм, щоб вони мали 99 десятків. Це моя відповідь за замовчуванням. Найпростіше налаштувати, і я знаю з багатьох кампаній, що буде широкий вибір хороших дизайнерів, які подають хороші проекти. Вам не потрібно запрошувати їх, вони приходять до вас. Конструкції 99 не тільки створили ринок, але й залишаються найбільшими гравцями, і я думаю, що це не даремно. Facebook не був першою соціальною мережею, YouTube не був першим місцем для розміщення відео, і так далі, тому для команди, яка виконує, як це робить 99designs - як власник бізнесу, я дуже вражений. Підсумок: вибух для долара Я думаю, 99designs є кращим, якщо ви хочете йти з ними, не забудьте переглянути цей пост на як максимально використовувати 99 дизайн .

З CrowdSpring, я просто не бачив занадто багато диференціаторів. Для мене це просто копію 99 дизайн. Принаймні DesignCrowd мав безліч інших варіантів, з яких можна було б вибрати, що відрізняє себе від дизайну. Але пам'ятайте, дизайнери роблять ринок. І я впевнений, що там також є безліч талантів.

Наприкінці дня, я не думаю ви можете поїхати неправильні з будь-яким вибором. Дизайнери роблять ринок. Всі варіанти пропонують 100% гарантію повернення грошей, так що якщо ви не були задоволені 99дизайн, ви могли б перейти до CrowdSpring або DesignCrowd.

Що ви думаєте? І покупці, і дизайнери, які є вашим улюбленим ринком краудсорсингу - 99designs, DesignCrowd або CrowdSpring?

-

Розкриття інформації: Згідно з Керівництвом FTC для блогерів, будь ласка, зверніть увагу, що деякі посилання на цьому веб-сайті є партнерськими посиланнями, і без будь-яких додаткових витрат для вас, я зароблю комісію, якщо ви вирішите зробити покупку. Будь ласка, прочитайте повну інформацію FTC тут .

Яка найкраща платформа для дизайнерів: 99designs, CrowdSpring, наш DesignCrowd?
Designs vs CrowdSpring проти DesignCrowd - до якого сайту слід скористатися?
Designs vs CrowdSpring проти DesignCrowd - до якого сайту слід скористатися?
Що ви думаєте?
І покупці, і дизайнери, які є вашим улюбленим ринком краудсорсингу - 99designs, DesignCrowd або CrowdSpring?