Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

«КредитМаркет» взяв участь у 9-му форумі «Бізнес інтернет-магазинів»

Опубликовано: 08.02.2019

12 листопада «КредитМаркет» взяв участь у щорічній конференції-виставці «Бізнес інтернет-магазинів  2015» - найбільшому спеціалізованому форумі для онлайн і мультиканального рітейлу в Україні. Організатор форуму - компанія OWOX.

«Бізнес інтернет-магазинів» 9-й рік поспіль зібрав кращих гравців ринку e-commerce. Цього року понад 450 провідних професіоналів ринку змогли обмінятися досвідом та обговорити найбільш актуальні тренди електронної комерції.

У рамках форуму пройшла виставка провідних гравців інтернет-індустрії і сервісних компаній, на якій «КредитМаркет» презентував вдосконалений сервіс онлайн-кредитування покупців інтернет-магазинів «Кредит в 1 клік!» .

Нагадаємо, що відтепер користувачі сервісу онлайн-кредитування «Кредит в 1 клік!» можуть з будь-якого куточка України вибрати в інтернет-магазині товар і придбати його за рахунок кредитних коштів від «КредитМаркет». Після заповнення онлайн-заявки та отримання рішення по кредиту кур'єрська служба оперативно доставить покупцеві замовлення одночасно з необхідним пакетом документів для підпису. При цьому оператор доставки бере на себе такі турботи, як гарантію підпису та зворотну доставку документації відправнику, гарантію передачі посилки особисто в руки одержувачеві.

 «До реалізації концепції «Кредит в 1 клік!» ми йшли досить довго. Суть її полягає в тому, що покупець може купити товар у кредит за значно спрощеним алгоритмом, не відвідуючи відділення фінансової організації і не виїжджаючи за товаром. Зайшовши на сайт «КредитМаркет» або на сайт будь-якого з наших партнерів, клієнту достатньо лише ввести в заявку своє ім'я і номер телефону, короткі дані, після чого з ним зв'яжеться наш співробітник і надасть всю необхідну інформацію для оформлення кредитного договору. Після цього кредитний договір надходить до служби експрес-доставки і логіст передає договір разом з товаром клієнту у зручний для нього час і місце. Погашення кредиту також може здійснюватися через наш сайт KreditMarket.ua . Відповідно, людина може не виходячи з дому не тільки купити товар, але і зручно погашати кредит!» - розповів Денис Петров, керівник підрозділу розвитку каналів онлайн-продажів «КредитМаркет».

rss