Навигация по сайту

Популярные статьи

Крик Frog оголошує SEO Spider 10.0 оновлення

  1. Заплановані сканування
  2. Статус індексації
  3. Інтеграція сканування мапи XML
  4. Внутрішня оцінка посилання
  5. Візуалізації сканування

Популярний інструмент сканування оновлено, і зараз він має безліч нових функцій, включаючи заплановані сканування, інтеграцію сканування XML-файлів Sitemap та показ внутрішнього посилання.

Крикючий жаба SEO Spider - один з найпопулярніших технічних інструментів SEO навколо - оновився до версії 10.0, і представив ряд нових можливостей.

Перегляньте наведені нижче нові функції та прочитайте наш Крик Frog SEO Огляд павука для отримання додаткової інформації.

Заплановані сканування

Однією з найбільш корисних нових можливостей є можливість планувати автоматичний запуск сканувань - і ви можете запускати їх за певних інтервалів або як одноразовий сканування.

Однією з найбільш корисних нових можливостей є можливість планувати автоматичний запуск сканувань - і ви можете запускати їх за певних інтервалів або як одноразовий сканування

Джерело: screamingfrog.co.uk

При плануванні сканування ви можете вибирати між двома різними режимами - павуком або списком - і вибирати різні API, з яких також потрібно витягнути дані (Google Analytics, Консоль пошуку , Ahrefs , Moz , Величний і т.д.)

Тепер ви також можете автоматично зберегти файл сканування та експортувати його цілком або вибрати будь-яку вкладку, фільтр або звіт для експорту до вибраного вами місцезнаходження.

Для тих, хто регулярно виконує сканування на Screaming Frog, ця нова функція обіцяє бути масовим заощадженням часу.

Статус індексації

Кожна URL-адреса звіту сканування крикувальної жаби тепер класифікується як "індексний" або "неіндексабельний"

Незважаючи на те, що поняття "індексація" може бути вільним, пошукові системи можуть індексувати URL-адреси, які не можуть бути скановані, якщо є посилання на них. і може бути проіндексований як "індексабельний".

Джерело: screamingfrog.co.uk

Це повинно полегшити виявлення проблем з першого погляду, а не запускати формули в електронній таблиці і дивитися на кілька стовпців при перегляді "індексності" довгого списку URL-адрес.

Інтеграція сканування мапи XML

Screaming Frog завжди дозволяла користувачам сканувати XML Sitemap у режимі списку SEO Spider, але за допомогою цього оновлення ви можете сканувати та інтегрувати XML Sitemap як частину сканування сайту.

У розділі "Конфігурація> Павук" можна вибрати сканування файлів XML Sitemap, а також повідомити Screaming Frog, де знаходиться файл, або витягти розташування з файлу robots.txt.

У звіті сканування існує також нова вкладка Sitemaps, за допомогою якої можна фільтрувати будь-які проблеми з файлом XML Sitemap, наприклад URL-адреси, які не індексуються, сторінки-сиріт тощо.

У звіті сканування існує також нова вкладка Sitemaps, за допомогою якої можна фільтрувати будь-які проблеми з файлом XML Sitemap, наприклад URL-адреси, які не індексуються, сторінки-сиріт тощо

Джерело: screamingfrog.co.uk

Щоб позбавити вас від необхідності перемикатися в режим списку; коли потрібно сканувати Sitemap XML, тепер можна також ввести розташування мапи сайту у верхній панелі, а павук SEO буде сканувати його.

Внутрішня оцінка посилання

Внутрішні зв'язки є важливим, але часто пропускається, аспектом SEO. Screaming Frog вже мав кілька функцій, які допомагають з внутрішніми зв'язками, такими як глибина сканування, кількість внутрішніх посилань і т.д.

З новим оновленням, Screaming Frog тепер надає кожному URL-адресу "Оцінку посилань" з 100, яка показує відносну цінність сторінки, яка ґрунтується на її внутрішніх посиланнях.

Джерело: screamingfrog.co.uk

Це дає змогу швидко і чітко визначити, де можна покращити вашу внутрішню структуру зв'язків, і варто відзначити, що показник враховує такі речі, як канонічні теги, перенаправлення, теги nofollow тощо.

Візуалізації сканування

Кричуща жаба завжди була орієнтована на забезпечення твердих, дієвих даних сканування, які представлені в текстовому форматі і можуть бути легко експортовані в Excel. Тепер, можливо, з прицілом на конкурентів подобається Sitebulb , Screaming Frog представила нову функцію візуалізації сканування.

Пояснюючи своє мислення за візуалізацією обходу, засновник і директор компанії Screaming Frog Дан Шарп сказав:

«Ми хотіли створити кращий спосіб візуального розуміння сайту, його архітектури, внутрішньої структури зв'язків і питань. Ми хотіли зробити їх масштабованими, і ми не хотіли приховувати дані від користувачів, щоб вони працювали.

Нова візуалізація графа обходу є дуже корисною при аналізі внутрішніх зв'язків, оскільки вони забезпечують чітке уявлення про те, як Screaming Frog - і, в свою чергу, пошукові системи - сканують сайт. Нижче наведено уявлення про те, як виглядає сканування веб-сайту Screaming Frog:

Джерело: screamingfrog.co.uk