Навигация по сайту

Популярные статьи

Крик Frog SEO Павук 5.1 - веб-сайти павуків для аналізу SEO

по NMac Ked

Кричуща жаба SEO-павук - це невелика програма для робочого столу, яку можна встановити локально на комп'ютері, Mac або Linux машині, павуки Кричуща жаба SEO-павук - це невелика програма для робочого столу, яку можна встановити локально на комп'ютері, Mac або Linux машині, павуки  посилання на веб-сайти, зображення, CSS, скрипт і програми з точки зору SEO посилання на веб-сайти, зображення, CSS, скрипт і програми з точки зору SEO. Вона вибирає ключові елементи для SEO, представляє їх у вкладках за типом, і дозволяє фільтрувати за загальними проблемами SEO, або фрагментувати дані, як ви вважаєте за потрібне, експортуючи в Excel. Ви можете переглядати, аналізувати та фільтрувати дані сканування, оскільки вони збираються та постійно оновлюються в інтерфейсі користувача програми.

Кричуща Жаба SEO Павук дозволяє швидко сканувати, аналізувати та перевіряти сайт з перспективи SEO на місці. Це особливо добре для аналізу середньо-великих сайтів, де вручну перевірка кожної сторінки буде надзвичайно трудомісткою (або неможливою!) І де ви можете легко пропустити переадресацію, мета-оновлення або дублікат сторінки.

SEO-павук дозволяє експортувати ключові елементи SEO на сайті (URL-адресу, назву сторінки, мета-опис, заголовки тощо) в Excel, щоб його можна було легко використовувати як базу для створення рекомендацій SEO.

Крик Frog SEO павук може вільно використовувати, але накладає певні обмеження. Придбання ліцензії додає такі функції:

 • Обмеження 500 сканерів URI видалено
 • Ви можете отримати доступ до всіх параметрів конфігурації
 • Можна зберігати та повторно завантажувати сканування
 • Ви можете шукати що-небудь у вихідному коді веб-сайту за допомогою користувацької функції пошуку вихідного коду
 • Ви отримуєте підтримку будь-яких технічних проблем із програмним забезпеченням

ЩО НОВОГО

Версія 5.0:

Нові можливості

 • Інтеграція Google Analytics для пошуку - тепер можна під’єднатися до API пошуку Google Analytics і зняти дані про покази, кліки, рейтинг кліків і середні позиції з профілю консолі пошуку. Поряд з інтеграцією Google Analytics, це має бути цінним для Panda та аудиту вмісту відповідно.
 • Переглянути та перевірити URL-адреси, заблоковані Robots.txt - тепер ви можете переглядати URL-адреси, заборонені протоколом robots.txt під час сканування. Заборонені URL-адреси відображатимуться зі статусом "Заблоковано за допомогою Robots.txt", а на вкладці "Коди відповідей" з'явиться новий фільтр "Заблокований Robots.txt", де їх можна ефективно переглядати.
 • Звіт GA та GSC не співпадає - Звіт "GA Not Matched" замінено на новий "GA & GSC Not Match Report", який тепер містить консолідовану інформацію про URL-адреси, виявлені через API Google Analytics, а також API Google Analytics , але не були знайдені в повзанні. Цей звіт можна знайти в розділі "звіти" в меню верхнього рівня і буде заповнено лише після підключення до API, а сканування завершиться.
 • Налаштовуваний заголовок Accept-Language - на початку цього року компанія Google представила конфігурації сканування на місцевому рівні для сторінок, які вважають, що вони адаптують вміст, який подається, на основі мови запиту та місцеположення. Це, по суті, означає, що Googlebot може сканувати з різних IP-адрес у всьому світі та за допомогою заголовка HTTP Accept-Language у запиті. Таким чином, як і Googlebot, існують сценарії, за допомогою яких ви можете вказати цей заголовок для сканування локально-адаптивного вмісту з різними парами мови та регіону. Ви також можете використовувати конфігурацію проксі, щоб змінити свій IP.

Менші оновлення та виправлення

 • Вкладки Analytics і консолі пошуку оновлено, щоб дозволити відображатися URL-адреси, заблоковані файлом robots.txt, які, на нашу думку, є HTML, на основі типу файлу.
 • Максимальну кількість показників Google Analytics, які можна зібрати з API, було збільшено з 20 до 30. Google обмежує API до 10 показників для кожного запиту, тому, якщо вибрати більше 10 показників (або декількох вимірів), ми зробимо більше запитів (а для отримання даних може знадобитися трохи більше часу).
 • З введенням нової конфігурації 'Accept-Language', конфігурація 'User-Agent' тепер знаходиться в розділі 'Configuration> HTTP Header> User-Agent'.
 • Ми додали 'MJ12Bot' до нашого списку попередньо налаштованих користувальницьких агентів після чату з нашими друзями в Majestic.
 • Виправлено збій у витягуванні XPath.
 • Виправлено збій при запуску з Windows Look and Feel і JRE 8 update 60.
 • Виправлена ​​помилка з кодуванням символів.
 • Виправлена ​​проблема з експортом файлів Excel, які записують числа з десятковими числами як рядки, а не числа.
 • Виправлена ​​помилка в інтеграції Google Analytics, де використання імені хосту в деяких запитах викликало "Вибрані розміри та показники не можна запитувати разом помилки".

ВИМОГИ

 • Intel
 • OS X 10.7.3 або пізнішої версії
 • Java 7 або пізнішої

Скріншоти :

Скріншоти :

× Якщо ви використовуєте Adblocker !! Будь ласка, підтримуйте цей веб-сайт, додавши нас до вашого білого списку. Оголошення - це те, що допомагає нам приносити вам преміум вміст! Або читайте це знати, як ви можете підтримати нас. Дякую!

Розмір - 31 Мб