Навигация по сайту

Популярные статьи

Крик Frog SEO павук з 5 SEO Імпульс - Cagri Sarigoz

Я брав участь у багатьох інструментах з серпня 2013 року, коли почав зосереджуватися на веб-і мобільних аналітиках. Одним з моїх улюблених є крик жаби SEO павука.

Мені так сподобалося, що я навіть приєднався до змагань з кардигана з капюшоном на twitter sev

//platform.twitter.com/widgets.js

Screaming Frog - це досить просте програмне забезпечення для ботів. Вона дозволяє сканувати URL-адреси, які ви хочете через той самий Googlebot, що й специфікації, які ви надали, так що ви можете отримати багато інформації про ці URL-адреси. Безкоштовна версія поставляється з безліччю варіантів вимкнено, так що ви можете дати до 99 фунтів на рік, щоб жаба кричати, щоб викинути SEO закупівлі я буду розбиратися нижче Ücretsiz

У мене є кричуча жаба.

1. Відпустіть елементи керування

Якщо веб-продукт, над яким ви працюєте, має середовище розробки, ви можете запустити Screaming Frog в

 • Чи відповідає він правильно (200 OK, 301 Redirect, 404 Not Found і т.д.)
 • Чи правильне число посилань
 • Meta Title, Опис, Canonical, H1 теги, чи правильна розмітка
 • Пройшов вираз у вихідному коді сторінок

та багато інших функцій. Час від часу я хотів би ще раз подякувати цій супер-істоті від друзів-розробників Çağrı Bey, ви стали ботом?

2. Виявлення внутрішньої структури посилання на сайті

Screaming Frog має 2 різних режими для сканування: Spider і List .

Він починає сканувати сайт за допомогою початкової URL-адреси, наданої павуком . Зупиніть зупинку (обмеження глибини посилання), подивіться, де ви шукаєте (варіанти сканування). Він не розглядає місця, які ви викликаєте (включайте, виключайте). Якщо ви бажаєте сканувати файл Robots.txt, не виконуйте його. Коротше кажучи, ви можете сканувати сайт будь-яким способом, граючи з майже всіма варіантами, з якими може зіткнутися човен, пов'язаний з SEO. Дуже приємно, що кожна зі сторінок, які ви сканували, пов'язана з посиланнями, кількістю посилань, текстом Anchor, часом відповіді, мета-тегами тощо. він пропонує всі функції.

Список дозволяє сканувати всі URL-адреси текстового файлу txt або xml sitemap, як у режимі Spider . У режимі списку глибина посилання, яку потрібно відсканувати за замовчуванням, дорівнює 0. Тому він сканує лише URL-адреси у наданому вами файлі. Якщо збільшити глибину, вона починає сканувати всі URL-адреси, наприклад, початкову URL-адресу Spider . У цьому випадку ви можете зіткнутися з великою кількістю скануваних URL-адрес, і на вашому комп'ютері недостатньо пам'яті. Але Screaming Frog зупинить процес і попередить вас. Інформація про URL, які він сканував до цих пір, не зникає.

Інформація про URL, які він сканував до цих пір, не зникає

Крик Frog SEO Павук Недостатньо пам'яті екран попередження

З усіма цими даними можна легко виявити сильні та слабкі сторони структури посилань на сайти, які ви переглядаєте.

3. Керування зворотним зв'язком

Є багато безкоштовних / платних інструментів, які ви можете перерахувати зворотні посилання з вашого сайту, але жоден з них не пропонує вам стовідсоткову впевненість. На даний момент у мене є три різних способи, за допомогою яких ви можете перевірити, чи є у вас зворотний зв'язок із вказаних вами сайтів, дати вам зворотний зв'язок:

3.1. Видалення списку URL-адрес, які надають зворотні посилання на ваш сайт

 • Покладіть список сайтів, які потрібно перевірити, у файл txt
 • З Screaming Frog: Configuration> Custom, додайте розділ посилання, який потрібно знайти, у вихідному коді сайтів, до яких потрібно сканувати. Загалом, ці посилання мають такий формат:

<a href = "https://cagrisarigoz.com/seozone-2014-yogun-doyurucu/" onclick = "__ gaTracker ('send', 'event', 'outbound-article-int', 'https: // cagrisarigoz. com / seozone-2014-yogun-hearty / ',' SEOZONE 2014 '); title = "SEOZONE 2014 Мої нотатки"> SEOZONE 2014 </a>

Ось частина, яка нас цікавить 'href = bizi Http: //cagrisarigoz.com&#8217 ; фрагмент коду і http: http, https, www тощо Ви можете перевірити, які URL-адреси у списку, який ви сканували, є зворотним посиланням на ваш сайт. Screaming Frog дозволяє застосовувати до 10 користувацьких фільтрів. Корисний список, схожий на зображення на екрані.

Крик жаба SEO павук зворотні посилання зі спеціальними фільтрами

3.2. Видалення списку URL-адрес, які не надають зворотних посилань на ваш сайт

У цьому методі можна використовувати протилежний першому методу, щоб створити список сайтів, які не забезпечують зворотний зв'язок з вашим сайтом, вибравши "Не міститься містити" замість "Містить seçerek на версії Custom Custom Configuration".

Заради простоти, за допомогою опції «Не містить вітаю ви можете просто перерахувати сторінки URL вашого сайту, щоб отримати список сторінок без текстового вмісту, пов'язаного з вашим сайтом (з посиланнями або без них).

3.3. Фільтрація зовнішніх посилань всіх URL-адрес у списку на ваш сайт

Інший метод полягає в тому, щоб перевірити, чи знаходиться ваш сайт між * посиланнями, експортуючи вихідні посилання всіх URL-адрес у вашому списку. Ви можете перевірити стан посилань, які прийшли на ваш сайт з вашого поточного списку URL, використовуючи кілька основних відомостей Excel, таких як фільтрація та сортування. Ви також можете перевірити, які сайти вашого сайту посилаються на інші сайти в Excelin, і ви також можете зробити свій власний аналіз конкурентів.

Це мій улюблений спосіб отримати зворотний профіль з моєю кричащою жабою. У першому методі можна вилучити тільки текстові зворотні посилання, забезпечені ще посиланням href, а області фільтра 10 штук недостатньо. У другому методі вам фактично відсутня посилання на текстовий вміст вашого сайту.

У другому методі вам фактично відсутня посилання на текстовий вміст вашого сайту

Створіть профіль зворотного зв'язку, експортуючи кричущу інформацію про зовнішні посилання

* Доступ до списку всіх зовнішніх посилань з URL-адрес у вашому списку: Screaming Frog: Bulk Export> All Out Links

3.3.1 Пошук URL-адрес вашого сайту, але без імені

Наш бізнес перетворюється на бізнес, орієнтований на можливості.

 • Перелічіть зворотні посилання, які надходять на ваш сайт, фільтруючи Excel на наступному кроці
 • Screaming Frog: Введіть назву свого сайту за допомогою пункту "Містить bir з конфігурації> Налаштувати" і залиште отримані URL-адреси в окремий аркуш того самого Excel
 • У формулі Excel для індексу екільного аркуша Excel, вкажіть URL-адреси у списку на вашому другому аркуші з тими, що містяться в першому аркуші, використовуючи порівняння Excel з URL-адресою. (Зробіть пару на другому аркуші, оскільки це переповнена частина)
  • Сайти, які здаються # N / A в результаті узгодження, будуть сайти, у яких ім'я вашого сайту передано як частина вихідного коду, але не надали вам посилання.

4. Збір анонімної інформації

Насправді, існує необмежена можливість перетворити публічну інформацію в екосистему Інтернету та перетворити її у потрібний формат. Незважаючи на те, що збір даних Screaming Frog не дуже просунутий, можна збирати анонімну інформацію з сайтів, які правильно відсортовані, і мають зручні посилання на структуру URL. Однак тут є дуже важливий момент. Хоча велика кількість інформації в Інтернеті відкрита для всіх, необхідно збирати інформацію, поважаючи конфіденційність особистої інформації та приватного життя. Не усвідомлюючи, що реальна людина може публічно запропонувати свій профіль Facebook, ви можете скористатися ним, це не означає, що ви можете поширювати інформацію цієї особи скрізь. Я кажу це як хтось зі свого телефону, так і по електронній пошті 20-30 рекламних повідомлень на день.

Приклади, які я спробував і не дав поганих результатів:

 • Отримуйте інформацію про автомобіль з сайту, який правильно пов'язував вашу марку автомобіля, модель та інформацію про рік
 • gov.tr, bel.tr, edu.tr розширення списку сайтів для видалення. Роблячи це, ви також можете перевірити, чи працюють ці сайти як бонуси Bunu

5. Контрольний код відстеження Google Analytics

Якщо ви маєте справу з Web Analytics або SEO певним чином, один з перших кроків, які потрібно зробити, коли ви або ваш клієнт перегляньте веб-продукт, щоб подивитися, чи є дані, які ви переглядаєте, здоровими.

Google Analytics (GA) - це продукт, який надає безкоштовну аналітику будь-якому цифровому продукту від найменшого до найскладнішого, але робота не лише закінчується додаванням коду відстеження до облікового запису, відкритого через GA на сайті.

Якщо сайт, на якому ви працюєте, має 10 сторінок, ви можете перевірити коди відстеження GA на кожному, але зробити це не можна для сайту з тисячами сторінок.

Щоб перевірити, чи пройшов код відстеження GA у вихідному коді всіх сторінок сайту або вказаних вами сторінок, ви можете сканувати сторінки до Screaming Frog, виконавши наведені нижче дії.

Кричуща жаба: конфігурація> Спеціальна> GA Введіть код відстеження (наприклад, UA-335449-7)

Тим часом цей маленький "хак" i SEOZONE 2014 Легендарна конференція Енні Кушинг Контрольний список аудиту SEO Дозвольте мені сказати, що я бачив. Список людей, які мають справу з SEO, безумовно, обов'язково бачити і фейз.

Чи є у вас да hack Sc з вашою Screaming Frog або подібними інструментами? Якщо так, поділіться своїми коментарями, написавши коментар.

Крик жаба SEO павук Вступне відео * трохи повільне, слухайте намір колискової дитини можна спостерігати

* Представляємо версію 6.0 у відео, на даний момент найновішу версію 6.2

Час від часу я хотів би ще раз подякувати цій супер-істоті від друзів-розробників Çağrı Bey, ви стали ботом?
Чи є у вас да hack Sc з вашою Screaming Frog або подібними інструментами?