Навигация по сайту

Популярные статьи

ksoft- RSS Submit 5 - Програмне забезпечення для легкої подачі RSS-каналів

Придбайте тільки сьогодні

* Включає 6-місячний передплати до оновлення каталогів RSS, $ 8.95 / місяць після.
* Знижка доступна для існуючих користувачів RSS Submit 3 (класичне видання).

RSS Submit є найпотужнішим інструментом управління RSS-каналами та інструментом просування. Перший у своєму роді для автоматичного подання RSS-каналів, це найшвидший і найнадійніший спосіб подати в пошукові системи RSS.

RSS Submit був повністю перероблений з нуля. Останній новий випуск RSS Submit 5 від 2016 року сприяє підвищенню ефективності ваших RSS-каналів. Спортивне управління профілями, новий інтерфейс, орієнтований на останню платформу Windows 8, і включаючи повністю настроювані двигуни, RSS Submit - це найпростіший спосіб отримати більше трафіку на ваш сайт!

Сумісний з Windows 7/8/10 . Потрібно .NET Framework 4.5 & Firefox або Chrome .

RSS Submit є повністю автоматизованим рішенням для надсилання RSS-каналів. За допомогою всього декількох клацань миші RSS Submit дозволяє автоматично створювати облікові записи в RSS-каталогах, подавати ваші канали, заповнювати captchas * і переглядати результати реального часу кожної подання.

RSS Submit містить вбудоване керування профілями , що дозволяє створювати профілі подання на каталог RSS. За допомогою цієї потужної функції ви можете вказати реєстраційні дані облікового запису та інформацію веб-сайту, щоб подати ваш канал.

Після подання перегляньте скріншоти фактичних подань і перевірте результати. Ви навіть можете переглядати журнал реального часу кожного етапу процесу подання. Перевірте точність і відстежуйте результати за допомогою найпростішого інструменту подання RSS.

Додайте та перегляньте URL-адреси RSS-каналів, і одним натисненням кнопки "Відправити всі" всі ваші RSS-канали публікуються в пошукових системах RSS.


Перегляньте фактичні скріншоти сторінок результатів пошуку RSS, щоб точно знати, що ваші канали були прийняті. Переглянути докладний журнал реального часу кожного кроку процесу подання. Збережіть результати, щоб поділитися ними з іншими.


Повністю настроюваний список каталогів RSS дозволяє керувати входом і статусом captcha. Ви можете редагувати існуючі двигуни або додавати нові, щоб розширити програмне забезпечення!

Додавання власних каталогів RSS

RSS Submit включає повну підтримку для повністю налаштування списку каталогів RSS. Кожен каталог містить скрипт, написаний на мові сценаріїв RSS Submit, який повідомляє RSS Submit, який URL-адресу потрібно завантажити, які поля потрібно заповнити у формі, і які значення з RSS-каналу або профілю використовувати.

RSS Submit автоматично завантажуватиме оновлення для файлів визначення каталогів RSS, але ви також можете створювати власні! Якщо ви знайомі з базовими мовами програмування або сценаріїв, ви можете додавати власні каталоги до списку подання та розширювати програмне забезпечення. В якості шаблону використовуйте один з існуючих скриптів каталогів RSS. Просто збережіть новий скрипт у папці "двигуни" і він автоматично відобразиться у списку двигунів у програмному забезпеченні. Щоб знайти папку двигунів, натисніть кнопку Параметри / Файли. Файли налаштувань також настроюються, написані за допомогою JSON. Залишайтеся з нами для навчання та опису доступних команд сценаріїв, які можна використовувати у файлах визначення RSS-каталогу.

Населення Captchas

RSS Submit включає в себе повністю автоматизовану підтримку для введення captchas під час подання шляхом інтеграції з DeathByCaptcha . Captcha інтеграція може бути налаштовано на екрані опцій, де можна ввести реєстраційні дані та дані служби.

Captchas також можуть бути введені вручну, без необхідності обслуговування або облікового запису третьої сторони. У цьому випадку, замість автоматичного заповнення captchas для вас, RSS Submit відображає кожен captcha для вас, щоб заповнити, в простий і стандартний формат.

За допомогою двох методів розв'язання завдань за допомогою автоматичної інтеграції за допомогою капча або ручного введення RSS Submit 5 робить його швидким і легким для виконання ваших подань.

Підписка на базу даних RSS-довідника

RSS Submit вимагає підписки на базу даних каталогів RSS для того, щоб тримати вас в курсі останнього списку каталогів RSS. Ви отримуєте підписку на 6 місяців разом із початковою покупкою RSS Submit. Після цього початкового періоду підписка становить $ 8,95 / місяць.

Якщо термін дії підписки закінчиться, ви можете продовжувати використовувати програмне забезпечення для подання до каталогів і навіть завантажувати оновлення програмного забезпечення RSS Submit. Тим не менш, ви будете використовувати стару версію бази даних RSS-каталогів, і посилання на подання можуть стати застарілими або застарілими. Можна продовжити підписку в будь-який час і відновити отримання останніх оновлень бази даних RSS-каталогів. Вам не доведеться платити за пропущені місяці.

Обмеження пробної версії

1. 12-денна безкоштовна пробна версія для подачі ваших каналів.
2. Подання до 3 каналів RSS.
3. Підтримує обмежену кількість пошукових систем RSS.

Покращення повної версії

1. Необмежене час використання програмного забезпечення.
2. Активує всі доступні пошукові системи RSS для подання.
3. Включає 6-місячну підписку на автоматичне оновлення каталогів RSS.

Немає сумніву, що блоги та RSS-канали залишаються важливою частиною будь-якої веб-рекламної кампанії. Вони є абсолютною необхідністю у залученні та утриманні відвідувачів вашого веб-сайту. Не публікуючись в пошукових системах RSS, ви втрачаєте потенційних відвідувачів! Придбайте повну версію вже сьогодні!

Що сталося з RSS Відправити 3?

Оскільки RSS Submit 5 є абсолютно новим виданням, повністю переписаним з нуля, він існує як окремий продукт від нашого оригінального "Classic" RSS Submit 3. RSS Відправити 3 доступний для завантаження і продовжує допомагати у поданні RSS-каналів, особливо з його потужними плагінами та ручними поданнями.

Зареєстровані користувачі класичної версії RSS Submit можуть придбати RSS Submit 5 за спеціальною знижкою. Див сторінка замовлення для деталей.

Необхідно створити канал RSS?

Ще не маєте RSS-каналу? Створіть його автоматично, перетворивши веб-сайт на RSS-канал RSS AutoGen . Автоматично генеруючи RSS-канали з вашого веб-сайту, ви можете подати за допомогою RSS Submit для ще більшого поширення вмісту та потужності!

RSS Відправити партнерську програму

Вебмайстрам, приєднуйтесь до нашого Партнерська Програма та пропонуйте безкоштовно завантажити RSS-повідомлення користувачам. Коли вони активують повну версію, ви заробляєте комісію на продаж!

RSS Надіслати типи ліцензій

SEO Edition $ 124.95

Ліцензія SEO дозволяє необмежену подачу RSS-каналів для комерційних цілей компаніями SEO, корпораціями та веб-майстрами. Ця ліцензія включає:

 • Необмежений час використання програмного забезпечення.
 • 6-місячна підписка на оновлення каталогів RSS.
 • Всі пошукові системи активовані.
 • Може бути подано необмежену кількість каналів RSS.
 • Подача RSS-каналів використовується для комерційних цілей.
 • Подання каналів, що належать іншим підприємствам і клієнтам.


Професійне видання - 94,95 дол

Професійна ліцензія дозволяє подавати RSS-канали для комерційних цілей підприємствами та організаціями. Ця ліцензія включає:

 • Необмежений час використання програмного забезпечення.
 • 6-місячна підписка на оновлення каталогів RSS.
 • Всі пошукові системи активовані.
 • Необмежена кількість до 30 каналів RSS для комерційного використання.
 • Не можна використовувати канали, що належать іншим підприємствам або клієнтам.


Особисте видання $ 74.95

Персональна ліцензія дозволяє подавати RSS-канали для некомерційних цілей, включаючи особисті блоги, особисті проекти та особисті веб-сайти. Ця ліцензія включає:

Що сталося з RSS Відправити 3?
Необхідно створити канал RSS?
Ще не маєте RSS-каналу?