Навигация по сайту

Популярные статьи

Кулінарна книга SEO: "зроби більше заплативши менше"

«Робіть більше з меншими витратами». Як часто в нашій кар'єрі ми чули цю фразу? В остаточному підсумку це твердження завжди означає необхідність скорочення бюджету при збереженні зростання (або, як мінімум стабільних показників за рік).

Гарна новина полягає в тому, що в SEO ми є королями і королевами адаптації бюджету. Сьогодні фрілансери постійно конкурують зі значно більшими командами - якщо, звичайно, ви не працюєте в онлайн-гігантах типу Amazon або в топової партнерської організації.

Але незважаючи на розміри компанії «рецепти» в кулінарній книзі SEO-фахівця завжди одні й ті ж. Кількість порцій завжди може змінюватися, як і обсяги інгредієнтів, але самі «страви» традиційні, як ніколи. Для рецепта: «більше результату з меншим бюджетом» вам буде потрібно стандартний набір інгредієнтів.

Звичайно, рецепт, можливо, буде потрібно змінити, щоб збільшити кількість порцій, але складові ніколи не змінюються. Те, що ви знайдете в своїй кулінарній книзі для рецепта «більше з меншим», виглядає наступним чином:
Максимізуйте CTR (швидкість кліків)
Збільште використання довгих ключових слів
Максимізуйте існуючий трафік
Збільште зусилля з просування зовнішнього контенту
Підсильте свій SEO фронт

Характер сфери SEO зобов'язує регулярно вивчати останні тенденції на ринку і суміжних околомаркетінгових сферах. У наш час вони можуть серйозно вплинути на трафік.

Незважаючи на те що «немає межі досконалості», є моменти, коли ми повинні вичавити максимум з того що є, щоб досягти цілей, поставлених перед компанією. Незалежно від розміру команди, кожна робоча зона для зростання повинна бути задіяна.
Незважаючи на те що «немає межі досконалості», є моменти, коли ми повинні вичавити максимум з того що є, щоб досягти цілей, поставлених перед компанією
У цьому прикладі набору даних ми витягли дані цільової сторінки з Google Analytics. Це можуть бути дані вхідної сторінки з будь-якої іншої метрики. Основна область аналізу в цьому наборі даних зосереджена на можливостях шляхом оцінки показників взаємодії і коефіцієнта конверсії.
Дивлячись на цей гіпотетичний зразок даних, який представляє собою один тиждень існування сторінки. Є кілька елементів, які ми виділили червоним і зеленим кольором.
Обидві зелені осередки представляють значення, які нас задовольняють, в той час як, червоні - показники, які необхідно поліпшити. У своїх звітах ви повинні навчитися помічати такі пункти:
1. Визначте позитивні моменти, які можуть використовуватися для демонстрації потенціалу для інших сторінок.
Для елементів, виділених зеленим кольором, ми хочемо повністю зрозуміти, чому показники є позитивними. У цьому випадку перший рядок є домашньою сторінкою веб-сайту. Аналіз все одно актуальний, але потрібно враховувати, що головні сторінки завжди мають високі показники з-за того, що вони є точкою входу для повторного відвідування.
2. Знайдіть сторінки, де один тип пристрою перевершує інший за показником відмов.
Якщо користувач йде в першу чергу через неадаптивности ресурсу під мобільні пристрої, ми щільно займаємося мобільного адаптацією сторінки. Це дозволяє нам виключати час завантаження сторінки і бачити, як цей досвід відрізняється від досвіду роботи з планшетом і персональним комп'ютером.
3. Шукайте області, де погані показники вирівнюються як для мобільних, так і для настільних комп'ютерів.
Це вказує на те, що існує або загальна неприємна статистика, або проблема з призначеним для користувача інтерфейсом, або (частіше) проблема мерчандайзингу. У цьому випадку ім'я зразка сторінки, яке я використовував, було «оформленням». Сторінки для оформлення та продажу повинні мати низькі показники відмов - відвідувачі люблять переглядати хороші пропозиції, а коефіцієнт конверсії повинен бути близький до того, що ви бачите на своїй головній сторінці. Звичайно ж, я залишу лічильник на цій сторінці, щоб спостерігати за її показниками.
4. Побудуйте модель на всіх сторінках і придумайте загальну суму, щоб виправдати інвестиції від іншої частини бізнесу.
Не забудьте залучити трафік з інших джерел, щоб представити збільшену вартість для цих каналів, якщо дохід за відвідування може бути збільшений до цільового рівня.
Побудова цієї моделі на великій кількості сторінок забезпечує надійний список того, де можна отримати більше доходів від SEO, якщо позиція не є основним фактором. Трафік прибуває, і, звичайно ж, якість трафіку може відрізнятися в залежності від позіціі.Возможно, поліпшення можуть привести до позитивного переміщенню в позиціях, що принесе додаткову цінність проекту.

Веб-студія "Rexus" вже багато років успішно працює на ринку SEO України, Росії, США та Німеччини. За минулий час на вдалося просунути в топ Google і Яндекс більше 50 різних проектів. Дізнатися більше про послуги, що надаються ви можете тут .

Як часто в нашій кар'єрі ми чули цю фразу?