Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Купити саджанці малини / Купити саджанці ягідних культур

Опубликовано: 30.09.2018

видео Купити саджанці малини / Купити саджанці ягідних культур

ПП "Кліома Сервіс" купити замовити саджанці малини полцниці смородини плодових дерев ціни Ківерці

Ні для кого не секрет, що для досягнення успіху в сільському господарстві необхідно не тільки скласти грамотний бізнес-план, але і з усією відповідальністю підійти до питання вибору посадкового матеріалу:


Купити замовити саджанці малини Геракл смородини Ровада ожини Рубен оптом ціни

По-перше, необхідно придбати якісні саджанці. Найкраще трохи переплатити і купити оздоровлені рослини, вирощені з використанням безвірусного вихідного матеріалу. Це буде означати, що ваші рослини не заражені різними вірусними, грибковими хворобами, а також шкідниками. Визначиться, які саджанці малини ви хочете купити. Касетні, горшкові або ж з відкритою кореневою системою. Касетні та горшкові саджанці можна висаджувати з квітня по жовтень-листопад. З відкритим коренем - тільки навесні або восени, тобто в період викопування саджанців. По-третє, потрібно вибрати саме ті промислові сорти малини, які будуть найбільш затребувані у вашому регіоні. Якщо Ви не можете зробити цього самомтоятельно, зателефонуйте нам. Ми завжди раді допомогти Вам вибрати найкращий для вас сорт.

Наш розплідник ягідних культур займається виробництвом і продажем високоякісного посадкового матеріалу малини, полуниці та ін. Саме у нас Ви можете купити саджанці малини, купити розсаду полуниці, купити касетні саджанці малини і полуниці.


Викопка саджанці малини , ручним способом та результати механізованої викопки .

Основним видом нашої діяльності є вирощування саджанців полуниці, малини та реалізація ягід оптом і дрібним оптом. Тому саме в нас ви можете купити саджанці малини оптом, купити розсаду полуниці оптом , а також придбати партію свіжих ягід.

rss