Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Купити домен email Реєстрація домену email в компанії FreeHost

Опубликовано: 10.01.2019

Спілкування по e-mail один з найбільш популярних видів зв'язку. На сьогоднішній день в світі існує більше 3-х мільярдів електронних скриньок, і ця цифра постійно збільшується.

Реєструючи доменне ім'я в зоні EMAIL, ви показуєте свою готовність для спілкування. Оскільки доменна зона нова, в ній Ви знайдете безліч цікавих, лаконічних адрес які легко запам'ятовуються.

Домен з таким ім'ям може зареєструвати як юридична так і фізична особа і використовувати його не тільки для електронної пошти, а й для сайту візитки або свого портфоліо. Мінімальна довжина назви домену 3 символи.

Зареєструвати домен в зоні EMAIL легко, достатньо заповнити назву домену у полі нижче. Реєстрація домену займе не більше кількох хвилин після надходження оплати. Якщо у Вас вже є сайт, Ви можете підключити новий домен, як синонім.

rss