Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Купити домен eu Реєстрація домену eu в компанії FreeHost

Опубликовано: 10.01.2019

Починаючи з 2005 року компанії і приватні особи розташовані в Європейському союзі, почали використовувати доменну зону EU. За першу годину існування цієї доменної зони було подано більше 300 тисяч заявок.

Європа один з найбільших економічних центрів світу. Тому, якщо Ваш бізнес пов'язаний з Європейським союзом Вам однозначно варто купити домен EU.

Домен EU можна зареєструвати на період від одного до десяти років. Відмінна особливість цієї доменної зони в тому, що продовжувати домен EU можна не пізніше ніж за два дні до його закінчення. Якщо домен вчасно не був продовжений, його потрібно викуповувати у адміністратора зони. Вартість викупу домену в кілька разів вище вартості реєстрації домену.


Створення Інтернет-магазину з нуля | Заняття 1 | Реєстрація сайту

Домени в зоні EU використовують найвідоміші компанії світу, актори та співаки. Роблять вони це для того, щоб бути ближче до 500 млн. відвідувачів з Європи. Навіть якщо для свого сайту Ви використовуєте інший домен, зареєструвавши домен EU Ви можете підключити його як синонім або використовувати тільки для пошти.

rss