Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Купити саджанці падубу в Україні недорого поштою

Опубликовано: 08.02.2019

Падуб: символ Нового року і Різдва

Ця рослина, як і ялинка, тісно пов'язана з різдвяним сезоном. Його гілочки широко використовуються для створення віночків та флористичних композицій. Крім того, колючі листя і яскраво-червоні ягоди помітно виділяються в пейзажі, особливо взимку.

Падуб є загальною назвою для великої групи дерев і чагарників, які можуть бути або вічнозеленими, або листяними, хоча багато хто з найбільш відомих сортів є вічнозеленими. Росте і в Європі, і в Америці, і в тропічних країнах. Всього культура налічує майже 400 видів, серед них є і ті, що відрізняються один від одного повністю протилежними якостями.

Найбільшу популярність придбали:

Гостролист гостролистий; Гостролист мезерва; Гостролист широколистий; Гостролист парагвайський.

Ягоди неїстівні для людей, але вони забезпечують їжу для птахів та інших диких тварин.

Ті, кого зацікавив падуб, фото його легко знайдуть в інтернеті, щоб переконатися в красивому і привабливий зовнішній вигляд чагарнику. Нерідко він використовується ландшафтними дизайнерами - при правильному обрізанні крони, рослина довгий час зможе утримувати отриману форму.

Якщо говорити в цілому, то культура легко приживається у вологому кліматі. Догляд надмірний не вимагає. Рослини даного родини люблять виростати на одному місці, і не дуже вітають пересадки.

Щоб рослина приносила тільки радість, головне - купити падуб для посадки будинку у перевірених постачальників.

Посадка падуба після покупки

 Посадку і пересадку у відкритий ґрунт здійснюйте навесні (коли ґрунт добре прогріється) і восени. Це стосується саджанців з відкритою кореневою системою. Рослини в контейнерах можна висаджувати круглий рік, в тому числі і влітку.

Найкраще місце для посадки кущів - це добре дренування, але не суха, злегка кислий ґрунт.

Це витривала і непримхлива рослина, як і гібіскус. Найбільше любить півтінь або навіть тінь, хоча і сонячні місця не принесуть йому дискомфорту. Виняток становить молодняк - навесні його краще захищати від прямих променів сонця.

Посадкова яма повинна бути набагато більше (мінімум на 30 см), ніж розмір кореневої системи. Вона дозволить поліпшити ріст коренів, особливо в бідних ґрунтах. Краще, якщо вона буде ширше внизу, ніж зверху.

Глибина посадки дуже важлива. І вона індивідуальна для кожного куща. Але вам слід орієнтуватися на кореневу шийку саджанця. І її не потрібно сильно заглиблювати. Для ущільнених глинистих ґрунтів або погано дренованих ґрунтів рослини слід висаджувати на глибину, трохи більшу за ту, в якій вони росли в розпліднику. Повітряні кишені навколо кущів повинні бути видалені поливом під час і після засипки ями.

На початку сезону потрібно вносити підживлення. Підійдуть мінеральні комплексні добрива. Але не варто уникати і органічних добрив, вони теж сприятливо позначаться на розвитку чагарнику.

Якщо ви хочете отримувати ягоди, то потрібно пам'ятати, що падуб рослина дводомна, а тому необхідно буде висадити «чоловіче» та «жіноче».

Падуб гостролистий вразливий для таких шкідників, як попелиці. У центрі уваги цього шкідника виявляються молоді пагони, найбільш соковиті і доступні для попелиці. Борються з цим за допомогою інсектицидів. Ще однією проблемою може стати фітофтороз - гниль кореневої системи. В якості профілактики слід ще під час посадки влаштувати хороший дренаж, а в подальшому не допускати застою води, в тому числі і під час опадів.

Як замовити падуб поштою

У будь-який, навіть самий віддалений куточок країни, де є поштове відділення, саджанці падуба доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні посадковий матеріал упаковується найретельнішим чином. Корені не пересихають, ростові пагони не деформуються, цілісність молодих рослин не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Ми поставляємо високоякісні саджанці падуба з відкритою кореневою системою (ВКС) або голі коріння з грудкою землі, загорнуті в чорну плівку. Також в наявності рослини в контейнерах.

Як ми працюємо:

Пропонуємо вам купити саджанці недорого Без передоплати Доставляємо замовлення післяплатою Доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

Якщо товар розпроданий

Весь посадковий матеріал можна придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі саджанці будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами.

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів рослин.

У наших силах прикрасити ваш сад

Замовити саджанці падуба в Києві за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM.UA. Всі кущі від перевірених постачальників. Відправлене вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM.UA).

 Щоб прикрасити незвичайними кущами свій сад варто тільки зателефонувати нашому менеджеру.

rss