Навигация по сайту

Популярные статьи

Главная Новости

Купити зимові і літні шини

Опубликовано: 13.02.2021

На сьогоднішній день більша частина виробників розділяє свої літні шини для позашляховика залежно від типу автомобіля, а також сфери його застосування. Саме тому, якщо ви погано розбираєтеся в даному питанні, слід скористатися послугами фахівців. Але все ж деякі рекомендації з вибору покришок ми тут наведемо, подробнее тут https://eurokoleso.com.ua/ru-ru/.

Купити зимові і літні  шини

Шини для позашляховика, які будуть експлуатуватися влітку в умовах бездоріжжя, неодмінно піддаються навантаженням. Причому вони відрізняються кардинально від тих, які виникають при русі по асфальту. Саме тому більшість сучасних виробників робить свої автошини для позашляховиків, враховуючи кліматичні та дорожні умови.

По бездоріжжю

Буває досить складно забезпечити в одній покришці безпеку при русі і по бездоріжжю, і по сухому асфальту. Так що для здатності долати автомобілем, наприклад, лісову глушину потрібні високопрофільні шини, в яких хороші грунтозацепи. Однак такі якості на сухому асфальті забезпечують дуже погане зчеплення, гальмівний шлях збільшиться, а керованість погіршиться. Крім того, при русі по рівній твердій дорозі грунтозачепи видають жахливі звуки.

Чи потрібен автомобіль кожній сучасній людині? Дати однозначну відповідь на це запитання неможливо, але ми спробуємо підійти до нього об'єктивно. Безперечно, власне авто – це дуже зручно: це свобода пересування, незалежність від громадського транспорту, можливість швидко і комфортно потрапити на роботу, на пікнік, на ділову зустріч, але це й чималі витрати, додаткові навантаження, нервове напруження, смотрите на сайте https://eurokoleso.com.ua/ru-ru/.

Певній категорії громадян власний транспорт необхідний, як повітря. Для бізнесменів чи посадовців автомобіль – частина іміджу, підтвердження респектабельності. Представникам професій, пов'язаних з постійними пересуваннями (мерчендайзерам, регіональним представникам, рекламним агентам і багатьом іншим), теж незручно без авто, адже доволі часто доводиться перетинати місто кілька разів на день з кінця в кінець.

А ось працівникам офісів, НДІ та інших держустанов, людям з середніми доходами, яким для купівлі машини доведеться брати кредит, треба ретельно зважити всі «за» і «проти», тверезо оцінити свої можливості, бо авто – це витрати на бензин, на утримання (техобслуговування, ремонт, заміна шин, страхування), місце на стоянці. .. Якщо до цього додати вірогідні штрафи, виходить зовсім сумна картина.

Не варто забувати, що яку б машину ви не придбали, головне – точно дотримуватися ПДД і поважати інших водіїв.

rss