Навигация по сайту

Популярные статьи

Купити сонцезахисні окуляри онлайн за низькими цінами (928 товарів) \ t

  1. Від 60 секунд до сонцезахисних окулярів Едвін Ланд вдалося двічі революціонізувати світ. Якщо ви...
  2. Величезний вибір сонцезахисних окулярів Polaroid - як зробити вибір?
  3. Купівля окулярів Polaroid Online
  4. Сервіс
  5. Про нас

Від 60 секунд до сонцезахисних окулярів

Едвін Ланд вдалося двічі революціонізувати світ. Якщо ви думаєте про назву Polaroid , ми всі маємо фото з білою рамкою, яка розвивається в картину після струшування і видування.

Але це лише одне з винаходів Землі, яке перетворило планету. Перші в світі 3D окуляри в кіно та інші революційні розробки в області отворів, світла і фільтрів походять з рук сімейного людини.

Озираючись на історію талановитого фізика, давайте перевіримо деякі паралелі з іншими великими провидцями, як Білл Гейтс і Марк Цукерберг . Всі вони вибули з Гарвардського університету і продовжували працювати над проектами без будь-яких дипломів. Проте Земля не пробралася до Силіконової долини , але через відсутність коштів мовчки перевірила свої теорії в лабораторії Колумбійського університету .

Те, що ви не завжди повинні покладатися на фінансові ресурси, знову було доведено Едвіном Ландом з його інноваційних розробок. Його недорогі і революційні фільтри для поляризації світла у вигляді плівок використовувалися не тільки у виробництві камер. Виробництво автомобільних фар і сонцезахисних окулярів було піднято на новий рівень своїми винаходами.

У 1937 році він заснував компанію Polaroid. Його прорив нарешті був запечатаний презентацією його 3D-окулярів у 1939 році на Всесвітній виставці . Поляроїдні винаходи сприяють розвитку не тільки в області виробництва фотоапаратів. Його технології і нові методи також мали великий вплив у виробництві та виробництві сонцезахисних окулярів. З появою " Cool Ray " Polaroid став повністю встановлений серед виробників окулярів. Завдяки новим методам виробництва, гарантовано оптимальний захист від відблисків і відбиття світла.

Але пристрасний винахідник не просто залишив його, його прагнення до досягнення постійного вдосконалення було рушійною силою його дослідження. Як наслідок, його ім'я принесло численні проривні технології. Деякими прикладами є моделі Polamatic або впровадження технології полірування преса, що дозволило виробляти поляризовані лінзи оптичної якості.

Починаючи з перших успіхів, Polaroid виробляє сонцезахисні окуляри протягом 75 років, приділяючи особливу увагу найкращому захисту від ультрафіолетового випромінювання . З тих пір постійно розвивається не тільки технологія, що стоїть за нею. Дизайн функціональних окулярів Polaroid продовжує користуватися популярністю і продається по всьому світу. Досвід та інноваційні технології, що стоять за компанією, все ще очевидні в кожній моделі окулярів Polaroid . Бездоганна якість і високий комфорт при носінні не є єдиними факторами, характерними для окулярів Polaroid.

Зірки і зірочки позаду поляроїдних окулярів

На додаток до знаменитостей, які люблять носити окуляри Polaroid, є також зірки, які працюють в компанії. Superstar Lady Gaga була фактично призначена креативним директором Polaroid в 2010 році і любить носити сонцезахисні окуляри Polaroid на своєму знаменитому носі в свій вільний час. Однак бренд не тільки покладається на допомогу знаменитостей у його творчому секторі. Борис Беккер , The Tripletz , ікона блогера Tosha Eason або модель Cara Delevingne є послідовними шанувальниками колекції окулярів Polaroid .

Якщо ви уважніше подивитеся на окуляри американської компанії, ви чітко зрозумієте галас за ними. Сучасність, з якою переосмислюються ретро-форми, можна знайти не тільки в окулярах Polaroid для жінок, для чоловіків, але й у Сонцезахисні окуляри Polaroid Junior .Технологія

Сонцезахисні окуляри Polaroid відрізняються дуже високою якістю. Їх окуляри міцні, а також стійкі до подряпин і поляризовані. У сонячні дні ультрафіолетові промені можуть постійно пошкодити сітківку, тому особливо важливо носити поляризований сонцезахисні окуляри, коли світить сонце. Polaroid пропонує декілька стилів, які доступні як сонцезахисні окуляри Polaroid за рецептом, а також як сонцезахисні окуляри без рецепту. Це також практично, що носій з окулярами може носити сонцезахисні окуляри Polaroid просто за допомогою насадки над своїми звичайними окулярами. Крім чоловічих і жіночих сонцезахисних окулярів, Polaroid також пропонує сонцезахисні окуляри Polaroid для дітей , які захищають очі делікатних дітей від ушкоджень ультрафіолетовими променями .

Величезний вибір сонцезахисних окулярів Polaroid - як зробити вибір?

На додаток до захоплюючої технології, знайденої в окулярах Polaroid, універсальність колекції Polaroid є ще одним фактором у створеному бренді окулярів. The Polaroid 07886 це лише один приклад спортивні окуляри , які, звичайно, також оснащені надійною і функціональною технологією. Polaroid є правильним брендом не тільки для спортсменів серед носіїв видовищ. Навіть модні та модні чоловіки ( Polaroid PLD 2049 , Polaroid P8411 , Polaroid PLD 6012 , Polaroid PLD 2053 ) знайде бажану модель серед окулярів Polaroid. The Polaroid PLD 1013 , з її panto Форма і коричнева рама , має точно відповідність до сучасного смаку з однією великою перевагою: форма і колір підходить майже кожному обличчю форми і колір. Чи є чоловіком ( PLD 3018 / S ) або жіночий ( Polaroid P8339 , Polaroid P8419 ) з цими окулярами можна зробити абсолютно нічого поганого, навпаки.

Ті, хто віддає перевагу щось незвичайне, які повинні перевірити Polaroid PLD 6016 . У цій моделі об'єднані дві тенденції: круглої форми Окуляри з сучасним подвійним мостом у класичному та стриманому чорному роблять ці сонцезахисні окуляри Polaroid надзвичайно повсякденним супутником для модних людей. Є також більш ніж достатній вибір для жінок з схильністю до класичних окулярів . The Polaroid PLD 5015 / S що нагадує нам трохи Том Форд моделі, а також Polaroid P8317 виділяються високою якістю та елегантним стилем.

Серед чоловічих сонцезахисних окулярів Polaroid також представлені всі тенденції. Класика пілотна модель можна знайти в Polaroid PLD 2043 / S , Polaroid PLD 2047 / S дещо грунтується на Подорожній форми і Polaroid PLD 2053 / S це, мабуть, класика круглих окулярів . Якщо ви не впевнені яка модель вам підходить , наша онлайн-установка може бути корисною. Також наш Майстер окулярів "має кілька корисних порад у своїх відео YouTube, щоб допомогти вам знайти права пара окулярів .

Купівля окулярів Polaroid Online

Майже кожна модель окулярів Polaroid доступна в Edel-Optics . Не тільки вибір має щось запропонувати для кожної цільової групи. Співвідношення ціни та продуктивності також не залишає бажати кращого. Тому що незважаючи на високу якість і захоплюючу технологію за поляризованими лінзами, окуляри Polaroid і Поляроїдні окуляри можна отримати за неперевершеними цінами. Звичайно, всі поляризовані окуляри можна замовити. Як тільки ви знайдете потрібну модель у нашому інтернет-магазині, наші оптичні оптичні пристрої допоможуть вам знайти правильну силу для ваших окулярів.

Після того, як знайдено правильну силу, немає нічого на шляху впорядкування. Різні способи Доставка і методи оплати зробити замовлення окулярів ще простішим. Наші окуляри Polaroid відправляються до вашого будинку, добре захищені у своєму оригінальному футлярі.

Якщо ви помітили на своєму прибутті, що вам не подобається модель / колір, це теж не проблема. Оскільки за допомогою нашої безкоштовної відправки, ви можете легко відправити окуляри до нас протягом одного місяця (окуляри з індивідуально виготовленими рецептурними лінзами виключені з цієї послуги, за винятком недоліків).

Чи потрібно щось поламати на окулярах Polaroid - не проблема! У наших навчальних посібниках наш " Майстер окулярів " також має кілька корисних порад та прийомів для незначних ремонтних робіт, а запасні частини Polaroid також доступні на сайті edel-optics.co.uk .

Сервіс

Скарга на сонцезахисні окуляри Polaroid можна повернути безкоштовно. Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо замовлення або наших сонцезахисних окулярів, наша служба підтримки клієнтів , до якої Ви зможете дістатися за місцевим номером телефону , буде рада допомогти Вам. Якщо ви хочете отримати консультацію на місці, ви можете відвідати один з наших магазинів у Гамбурзі , де фахівці будуть раді повідомити вам, і ви можете придбати окуляри безпосередньо.

Про нас

У наших магазинах вас порекомендують фахівці з окулярів для модних клієнтів. Ми розглядаємо сонцезахисні окуляри як аксесуари та предмети способу життя, а також консультуємо наших клієнтів у наших магазинах згідно з нашими претензіями: " ДИВІТЬ ТА БУДЬТЕ ВИДИ . Окуляри Polaroid легко можна знайти в нашому Інтернет-магазині і з нетерпінням чекаємо їхнього приїзду.Щоб заощадити гроші, ви можете придбати сонцезахисні окуляри на продаж Polaroid Sunglasses , і ви будете задоволені цим або іншими угодами. Ми просто пропонуємо ідеальні окуляри для сьогоднішнього чоловіка або жінки, що свідчить про моді.

Величезний вибір сонцезахисних окулярів Polaroid - як зробити вибір?
Величезний вибір сонцезахисних окулярів Polaroid - як зробити вибір?