Навигация по сайту

Популярные статьи

Купив форум вебмайстрів та оптимізаторів MasterWebs.ru

Привіт друзі! Що повинен мати справжній веб-майстер і (або) seoшнік? Правильно! Це seo-блог і seo-форум =). Можна сказати, що першим я обзавівся трохи більше 2-х років назад. Прийшла черга останнього. Днями я придбав форум веб-майстрів і оптимізаторів http://www.masterwebs.ru/ . Запрошую його відвідати.

ru/

На початку, звичайно ж, я жартував. Просто в середині жовтня мені прийшла пропозиція з приводу цієї веб-конференції. Мене воно зацікавила і я погодився. Зараз форум має наступні показники:

  • 4804 зареєстрованих користувачів.
  • Вони створили 52919 повідомлень.
  • Відвідуваність в середньому 1300 відвідувачів на добу.
  • Форум знаходиться в каталозі Дмоз.
  • ТІЦ = 30, PR = 2.
  • Домен початку 2008 року.
  • Форум знаходиться на ліцензованому движку IPB з унікальним скіном.

Вважаю, що це непогані показники і фундамент для подальшого розвитку. А плани вже є. Правда я не хочу блискавичного зростання із залученням величезного числа користувачів, які приходять на форум заради халяви і троллінгу.

Чому мені не особливо подобається спілкуватися на форумах? На них незатишно. Часто виходить, що там відбувається не конструктивне спілкування по цікавим темам, а обговорення учасників, флуд, образи тощо. Я хочу, і сильно буду намагатися організувати затишний форум, на якому буде комфортно спілкуватися вебмайстру, оптимізаторові і будь-якій людині, який, так чи інакше, пов'язаний з сайтами. Щиро сподіваюся, що деякі з вас будуть допомагати мені в цьому Чому мені не особливо подобається спілкуватися на форумах .

Зараз мені потрібні чесні, надійні і відповідальні люди, які готові стати модераторами. Якщо у вас є бажання докласти руку до самого затишного форуму вебмайстрів, якщо ви добре розбираєтеся в тій чи іншій сфері, то надсилайте заявки до мене на пошту [email protected] У листі дуже бажано дати посилання на свій блог (сайт) або на профіль іншого форуму. Також вкажіть пріоритетні розділи. Наприклад, "Форум оптимізаторів -> Yandex, Google", "Web-дизайн -> Дизайн сайтів, Графіка" (самі розділи можна подивитися власне на форумі ). Якщо ваша кандидатура підходить, то я обов'язково з вами зв'яжуся Зараз мені потрібні чесні, надійні і відповідальні люди, які готові стати модераторами . Велика прохання не писати повторно з питаннями про моє рішення.

На мій погляд, модератор отримує можливість публічно зарекомендувати себе в тій чи іншій сфері, якийсь елемент влади, а також відвідувачів на свій блог або сайт при його наявності.

Плани з розвитку форуму вже є в голові. В найближчому часі буду втілювати їх в конкретні перетворення і вдосконалення. Якщо у вас є які-небудь конструктивні пропозиції, то залишайте їх у коментарях до цього посту. З радістю з ними ознайомлюсь.

На MasterWebs зараз вже є невелике ядро ​​постійних користувачів. В першу чергу, хочеться, щоб воно збільшилося, так як більшу частину відвідувачів дають пошукові системи. З минулим власником ми вирішили не розголошувати суму угоди, тому прошу не торкатися цієї теми. В іншому ж буду радий прочитати ваші думки та відгуки з приводу форуму На MasterWebs зараз вже є невелике ядро ​​постійних користувачів !

Мені ж потрібно буде не зовсім легка, але цікава робота по знайомству з движком IPB, адміністрування форуму і його просуванню серед вебмайстрів і оптимізаторів рунета. Всіма успіхами і невдачами я, звичайно ж, буду ділитися з вами на блозі.

Що повинен мати справжній веб-майстер і (або) seoшнік?
Чому мені не особливо подобається спілкуватися на форумах?