Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Купівля гаража

Опубликовано: 21.10.2018

видео Купівля гаража

Как аферисты превращают старые гаражи в новые небоскребы | Ранок з Україною

Купівля готового гаража не менш відповідальна справа, ніж будівництво гаража з нуля і перш ніж оформити угоду потрібно перевірити його технічний стан і що більш важливо які документи є на гараж, яке право власності у продавця. Відразу відзначимо, що гаражі бувають різні, «самобуд» без всяких оформлень, кооперативні та приватизовані.Найкращим варіантом для покупки, є окремий приватизований гараж, тут досить перевірити право власності, відсутність арешту на майно власника який продає гараж. Відзначимо що в такому випадку має бути оформлена (приватизована) як будівля (тобто гараж) так і земля, гараж повинен бути зареєстрований в БТІ, наявність техпаспорта, земле-відведення. Якщо земля не оформлена або знаходиться в оренді, вартість гаража значно знижується і при цьому завжди залишається можливість потрапити під знесення. Договір купівлі продажу можна оформити у нотаріуса, після чого гараж реєструється на нового господаря. Не забувайте, що оформлення операції з нерухомістю повинне проходити в рамках законодавства інакше угода може виявитися недійсною.


Полтавець судиться із чоловіком судді через гараж

Кооперативний гараж , власне непоганий варіант, недорогий і цілком довгостроковий. Як правило, кооперативи орендують землю у міської влади на досить великий термін, 20-40 років після чого оренда може продовжуватися. Але і тут до покупки треба підходити обережно, іноді при продажі вказується що гараж приватизований (що підвищує його вартість) але насправді є документи тільки на саму споруду (реєстрація в БТІ, наявність техпаспорта, і т. д) а на землю документи відсутні , тому не можна сказати що такий гараж приватизований а вартість його повинна бути нижче ніж повністю приватизованого гаража. В інших випадках, покупка кооперативного гаража зводиться до вступу до кооперативу з одночасним виходом продавця (плюс оформлення договору купівлі продажу гаража або розписка, якщо гараж не зареєстрований в БТІ) при цьому бажано перевірити, належним чином лі оформлена оренда землі кооперативом і термін її дії а також відсутність боргів по членських внесках у колишнього власника перед кооперативом.

Купівля «самобуду» найгірший варіант, але і такі гаражі та споруди продаються і купуються, що робиться на свій страх і ризик. У цьому варіанті краще за все буде покупка металевого гаража , який у разі знесення, можна буде перенести в інше місце або продати. Так як при покупці продажу на такий гараж немає ніяких документів, все оформлення зводиться до банальної розписці, що природно не дає право новому господареві право власності на даний гараж та його розташування.

Також перед покупкою необхідно візуально оглянути гараж, оцінити його технічний стан, особливо звернути увагу на фундамент . Усі виявлені недоліки можуть вплинути на зменшення ціни.

rss