Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Купівля валюти онлайн та інші нововведення: що потрібно знати про новий валютний закон, який скоро діятиме

Опубликовано: 03.04.2018

Депутати Верховної ради України прийняли президентський закон «Про валюту». Було набрано необхідні 228 голосів для ухвалення закону. Головна зміна для українців – можливість покупки або обміну валюти через онлайн системи.

Подібних сервісів в Україні небагато, проте, з новими правилами напевно з'являться нові учасники ринку, які запропонують обмін і купівлю іноземної валюти. Зараз цю послуг може надати онлайн-система «Приват-24».

Популярне:  “У першу неділю липня”: В Україні з’явилось нове церковне свято

Закон вже набув чинності, однак, правила почнуть діяти тільки через 7 місяців. У січні-лютому 2019 року можна буде скористатися новими правилами і почати активно обмінювати валюту.

 Чи буде це корисним для звичайних громадян і бізнесу? Так, буде корисним, адже завдяки новим законом не потрібно шукати готівкову валюту по різних відділеннях банку. Перекласти іноземну валюту на рахунок іншого клієнта банку можна буде за кілька хвилин. Це зробить зручними і швидкими різні види угод і фінансових операцій.

 Плюс до всього, не буде необхідності звертатися в обмінні пункти або до приватних «міняйл» з вулиці. Українці не будуть піддавати ризику покупки підробленої валюти, вони не братимуть участі в шахрайських схемах при обміні та купівлі доларів або євро.

Коментарі

rss