Навигация по сайту

Популярные статьи

Курс для директорів салонів краси: «Відкриття центру краси в умовах наростаючої конкуренції»

 1. Думки вголос про головне
 2. Про компанію
 3. викладачі
 4. слухачі
 5. Тема

Думки вголос про головне  Не секрет, що більше 70% нинішніх керівників салонного бізнесу - жінки

Думки вголос про головне

Не секрет, що більше 70% нинішніх керівників салонного бізнесу - жінки. Практично ніхто з них, та й решта 30% чоловіків, які не мають спеціальної підприємницького освіти. Співвідношення їх бажань і можливостей - 50 на 50.

На жаль, може бути, і на радість, багато жінок відкривають салон краси або отримують його в подарунок, не маючи при цьому достатнього бажання і матеріального ресурсу вести цей бізнес. Дуже часто бажання є, але немає професійних знань, грошей для розвитку або фізичних сил вести цей бізнес. А бізнес, незважаючи на красиву назву, важкий.

Як подолати всі ці труднощі з найменшими фінансовими та часовими втратами відповів спеціальний базовий курс, що проводиться компанією «Сергєєв, Каюмов і Партнери». Курс, під назвою «Відкриття центру краси в умовах наростаючої конкуренції», пройшов у форматі, який вже зарекомендував себе як успішний: основний блок (5 днів) + блок Косметологія (2 дні).

Провідні фахівці та викладачі компанії «Сергєєв, Каюмов і Партнери», що мають величезний досвід практичної роботи, допомогли і поділися своїми знаннями та напрацюваннями в області красивого бізнесу на всіх етапах його розвитку, починаючи з моменту планування.

Провідні фахівці та викладачі компанії «Сергєєв, Каюмов і Партнери», що мають величезний досвід практичної роботи, допомогли і поділися своїми знаннями та напрацюваннями в області красивого бізнесу на всіх етапах його розвитку, починаючи з моменту планування

Діпломоб успішне закінчення курсу навчання в компанії «Сергєєв, Каюмов і Партнери» вручений Шульга Людмилі Валентинівні (Москва)

Діпломоб успішне закінчення курсу навчання в компанії «Сергєєв, Каюмов і Партнери» вручений Шульга Людмилі Валентинівні  (Москва)

Діпломоб успішне закінчення курсу навчання в компанії «Сергєєв, Каюмов і Партнери» вручений Гороховій Ганні Олександрівні (Білгород)

Про компанію

Компанія «Сергєєв, Каюмов і Партнери» є відомою школою навчання серед підприємств індустрії краси та виступає в ролі лідера по курсам для керівників, директорів, керівників , адміністраторів і фахівців салону краси в Росії і СНД.

Вибір в навчанні нашої компанії говорить про те, що Ви ставитеся до самоосвіти всерйоз, і хочете стати Директором з великої літери. Ми хочемо вас заспокоїти:

«Ви правильно вибрали навчальну компанію».

У наших клієнтів криза в бізнесі настає набагато рідше, ніж у інших. Цей приємний момент став практично гаслом компанії «Сергєєв, Каюмов і Партнери». Ми його ніколи не змінюємо. Навіть в смутні часи. Компанія вірить, що після наших курсів у учнів стане більше позитиву і бажання працювати. А працювати варто, щоб не було надалі, нестерпно боляче за безцільно прожиті роки ....

Викладачами компанії видано декілька книг, підготовлені нові навчальні програми, в тому числі і по дистанційного навчання (вебінари) , Випущені близько п'ятдесяти навчальних відеодисків для директорів і фахівців ПІК з записами лекцій по красивому бізнесу. Всі ці матеріали можна знайти в інтернет-магазині нашій компанії.

Ви можете задати питання в режимі особистої консультації, як усно, так і письмово.

Ви можете задати питання в режимі особистої консультації, як усно, так і письмово

Діпломоб успішне закінчення курсу навчання в компанії «Сергєєв, Каюмов і Партнери» вручений Троїцької Наталії Володимирівні (Москва)

Діпломоб успішне закінчення курсу навчання в компанії «Сергєєв, Каюмов і Партнери» вручений Троїцької Наталії Володимирівні  (Москва)

Діпломоб успішне закінчення курсу навчання в компанії «Сергєєв, Каюмов і Партнери» вручений Вайленко Олександрі Володимирівні (Санкт-Петербург)

викладачі

Каюмов Спартак Фаніловіч

 • Співвласник ТОВ «Наутілус» і «Сергєєв, Каюмов і Партнери»
 • Кандидат медичних наук і голова товариства трихолог
 • Автор навчального посібника «Керівництво салоном краси в умовах наростаючої конкуренції». Співавтор книги «Прибутковий салон краси»
 • Кращий експерт з оцінки конкурентного середовища салонів краси спального району
 • Випускник Військово-медичної Академії (1993). У трихолог і косметології з 1996 р

Чеканов Олексій Юрійович

 • Засновник і генеральний директор компанії «СпецСофт» - виробника програмного забезпечення для підприємств індустрії краси

Соколова Бада

 • Ведучий викладач школи апаратного педикюру «Наутілус»
 • Технолог подологіческой лінії «Pedibaehr»

Яковлєв Євген Вікторович

 • Генеральний директор ТОВ «Естетік-Мед»

Куц В'ячеслав Павлович

 • Генеральний директор ТОВ «Арт-стиль»

Федорова Жанна Олександрівна

 • Юрист, економіст
 • Має класний чин - радник державної цивільної служби 2 класу

Сергєєв Максим Юрійович

 • Співвласник консалтингового бюро «Сергєєв, Каюмов і Партнери»
 • Автор першого в Росії професійного курсу з підготовки керівного складу ПІК. Його лекції прослухали понад 3000 осіб
 • Найбільш затребуваний консультант по відкриттю і створення концепції підприємств люксового сегмента індустрії краси
 • Автор 4-х підручників з організації бізнесу індустрії краси ( «Актуальні питання індустрії краси», «Криза в салоні краси», «Прибутковий салон краси (співавтор)», «Активні продажі в індустрії краси»)

слухачі

До нас приїхали представники з різних куточків нашої країни: Москва, Санкт-Петербург, Тюмень, Новосибірськ, Владикавказ, Білгород - ось кілька назв міст, де хочуть стати грамотними керівниками салонів краси.

Компанія «Сергєєв, Каюмов і Партнери» готова допомогти всім бажаючим стати грамотними фахівцями салонного бізнесу, пропонуючи нові методи в навчанні, як в форматі живого лекційного спілкування, так і у вигляді електронного навчання за допомогою дистанційних технологій.

Ми навчимо грамотному відкриття салону краси, що включає в себе:

 • правильний алгоритм підбору персоналу
 • оснащення салону краси, виходячи з поставлених завдань і можливостей
 • чітко сплановану рекламну компанію
 • мінімізацію збитків

Тема

Сім днів, вісім викладачів, більше десяти тем. Причому більшість з них - «свіжі-свіжі» з урахуванням складної економічної та політичної ситуації в країні, схожою на коливання ціни на валюту. «Хай зведеться - опуститься. Як бути - що робити. Купити - продати ».

Отже, основні теми:

 • формування концепції підприємства і бізнес-плану
 • експертиза приміщення і дизайн-проектування
 • організація косметологічних кабінетів, перукарень послуг, послуг манікюру і педикюру, СПА-салонів
 • розробка рекламної компанії і сучасні методи просування салонів краси
 • кадрова політика і система заробітної плати

В кінці учасники поділилися думкою з приводу Курсу:

"Все дуже сподобалося. Дуже раді, що познайомилися з такою сильною і цікавою командою викладачів-професіоналів. Результат відповідає очікуванням - багато хто отримав всю необхідну для себе інформацію на даному етапі свого розвитку.

Курс динамічний, стисла, «без води», подача інформації. Цифри і приклади з реального життя. Залишено місце для власних висновків. Не очікували, що буде так цікаво і пізнавально. Вся інформація дана на курсі для нас виявилася цінною. Нам вже хочеться застосувати її на практиці, змінити ситуацію в салоні.

Сподобалося ставлення викладачів до нас. На всі питання вони намагалися відповісти. Деякі виступи викладачів були схожі на театральні вистави (Максим Сергєєв). Але це не заважало сприйняттю інформації.

Велика подяка команді Наталії Володимирівни Бубновою за допомогу і підтримку. Ми обов'язково приїдемо ще і підкажемо своїм колегам «Куди треба їхати на навчання». До скорої зустрічі!".

Про подальшу навчанні в консалтинговому об'єднанні «Наутілус» і «Сергєєв, Каюмов і Партнери» читайте на наших сайтах:

www.krasota.spb.ru

www.maxspa.ru