Навигация по сайту

Популярные статьи

Курс Інтернет-маркетолог (SMM-менеджер)

  1. Програма курсу "Інтернет-маркетолог"
  2. Ось так у нас проходять випуски груп:
  3. Відгуки студентів про курс "Інтернет-маркетолог":

Час ранкове 10.00-12.20, вечірнє 18.30-21.00, по буднях або сб

Термін навчання в групі 12 занять по 3.5 академ. години, 1.5 місяці


Можливо навчання по Skype!

Інтернет-маркетолог - це фахівець, відповідальний за присутність компанії в інтернеті. В його обов'язки входить виконання фінансового плану, залучення клієнтів, проведення досліджень ринку і конкурентів, аналітика, створення і підтримання іміджу сайту компанії.

Після закінчення курсу «Інтернет-маркетолог» слухач буде вміти складати маркетингову стратегію компанії, працювати з позиціонуванням і запуском продукту або послуги на ринок, аналізувати конкурентів, сегментувати ринок, виділяти цільову аудиторію для продукту, що просувається або послуги Після закінчення курсу «Інтернет-маркетолог» слухач буде вміти складати маркетингову стратегію компанії, працювати з позиціонуванням і запуском продукту або послуги на ринок, аналізувати конкурентів, сегментувати ринок, виділяти цільову аудиторію для продукту, що просувається або послуги.

Мета курсу «Інтернет-маркетолог» навчити займається просуванням в інтернеті, пошук нових каналів і методів просування, володіти практичними навичками в роботі з SMM, контекстною рекламою, SEO, таргетированной рекламою, CPA і т. Д.

Цільова аудиторія курсу:

наш курс "Інтернет-маркетолог (SMM-менеджер)" підійде для керівників бізнесу та рекламних відділів (як для контролю за підлеглими і підрядниками, так і для самостійної роботи), маркетологів, рекламних менеджерів, працівників підприємств, що займаються обслуговуванням інтернет-проектів, фахівців веб-студій, а також для всіх бажаючих (можна навіть новачкам) зануритися в світ інтернет-маректинг і соціальних мереж.


Ми пропонуємо також і інші корисні для Вас курси: курси СЕО , курси копірайтера , курси веб-аналітики в Google Analytics

Програма курсу "Інтернет-маркетолог"

Тема N1 Тема N1. "Введення. Загальні поняття"

Маркетинг і реклама в Інтернет. Теорія ефективного сайту. Поняття рекламних та медійних стратегій, розробка концепцій. Види інтернет-проектів, управління ними. Типи сайтів, їх можливості. Способи представлення бізнес-компаній в інтернеті. Технічні аспекти обслуговування web-сайтів. Юзабіліті сайту. Дослідження в інтернеті. Альтернативні маркетингові методи просування сайтів. Електронні платіжні системи. Планування бюджету для реклами компанії в інтернеті, оптимізація та мінімізація витрат. Блоги. Стратегія присутності в інтернеті. Теорія та практика.

Тема N2. "Основи створення сайтів"

Що таке домен, хостинг, правила вибору. Основи мови розмітки гіпертексту HTML, синтаксис, поняття тега, атрибута, значення. Кодування документа. Структура веб-документа. Стилі, способи їх підключення, що таке CSS, розгляд різних версій. Робота з браузерами, поняття кросбраузерності верстки. Різновиди систем управління сайтами (CMS), розгляд основних CMS (WordPress, Joomla, Drupal, Bitrix, OpenCart, PrestaShop, Magenta). Що таке HTTP-заголовки, перевірка кодів відповіді сервера. Поняття клієнтських і серверних скриптів, огляд основних мов програмування для Веб - Javascript, PHP, Python, Perl.

Тема N3. "Створення якісного наповнення сайту"

Концепція сайту. Визначення цілей і завдань проекту. Визначення цільової аудиторії сайту. Особливості української аудиторії, поняття трендів. Проектування сайту. Формування інформаційно-сервісного наповнення сайту. Структура матеріалів та сервісні служби сайту. Навігація (організація доступу). Дизайн (візуалізація). Проведення технічного аналізу виконаної роботи. Складання стратегії дальнейщем просування та реклами сайту. Огляд способів і видів просування і реклами сайтів. Основні методи інтернет-маркетингу: SEO (пошукове просування і оптимізація), SMM (маркетинг в соціальних мережах, блогах і каталогах), контекстна реклама. Ефективність різних способів інтернет-маркетингу.

Тема N4. "Внутрішнє пошукове просування сайтів в курсі інтернет маркетолога"

Що таке пошукове просування? Переваги та недоліки пошукового просування. Особливості роботи сучасних пошукових машин, зміна і оновлення алгоритмів, як це відстежувати. Взаємодія пошукових систем і вашого сайту, індексація ручна і автоматична. Пошукова оптимізація, що робити і як. Поняття конкурентності та частотності у видачі пошукових систем. Прогнозування і трендовість запитів. Складання семантичного ядра сайту. Оптимізація сайту, робота над внутрішніми факторами: верстка, контент, зв'язок сторінок. Особливості написання рекламних текстів для сайту, поняття частоти, щільності і нудоти. Значимість статейного просування для сайту. Правила створення внутрішніх посилань між сторінками свого сайту (внутрішня перелінковка). Правильний вибір і оцінка релевантних посадочних сторінок під кожен запит, їх перевірка. Оптимізація внутрішнього вмісту і коду сайту, усунення дублів, сміття і битого інформації, посилань і графіки.

Тема N5. "Зовнішнє пошукове просування сайтів"

Що таке ранжирування посилань. Безкоштовні та платні способи лінкбілдінга (створення посилань на свій сайт). Робота зі посилальними факторами (біржі, обмін, ffa, нестандартні методи). Правила вибору якісних донорів (сайтів для розміщення посилань на ваш продукт або послугу в інтернеті). Нелегальні прийоми просування сайтів. Чи можна їх використовувати і що за це буде. Особливості блогового просування сайту. Особливості роботи з блогерами та ведення рекламної кампанії в основних авторитетних блогах. Блоги як засіб посіву вірусного контенту. Особливості вибору виконавця для просування свого сайту (індивідуальний підприємець, невелика фірма або лідер ринку). Правила вибору оптимальної SEO-компанії, ведення переговорів. На що варто звернути увагу при виборі схеми і підписання договору (схема оплати праці, тертя при складанні договору)? Проблеми, які виникають на етапі оптимізації та просування сайту. Типові помилки пошукової оптимізації та просування сайтів. Основні санкції пошукових систем (бан і фільтри), причини застосування, симптоми виявлення і лікування.

Тема N6. "Маркетинг в соціальних мережах і медіа в курсі інтернет маркетолога"

Що таке SMM (Social Media Marketing). Історія. Принципові відмінності SMM від інших видів інтернет-маркетингу. Прихований маркетинг. Партизанський маркетинг. Вірусний маркетинг. Сутність (де і як відбувається SMM). Монетизація інтернет-проектів. Форуми. Робота з агентами впливу. Огляд популярних соціальних мереж. Прихований маркетинг в соціальних спільнотах. Практичні приклади прихованого, партизанського та вірусного маркетингу. Вдалі приклади розкрутки SMM-спільнот. Реєстрація та правила оформлення спільнот в основних соціальних мережах (Facebook, Google+, Twitter, Instagram, ВКонтакте). Варіанти подання: паблік, сторінки, групи, заходи, пости, твіти. Поняття соціальних сигналів. Використання WIKI-розмітки для своїх спільнот в соціальних мережах. Основні показники та оцінка ефективності соціального маркетингу (SMM).

Тема N7. "Таргетовану рекламу в соціальних мережах і SMO"

Особливості настройки реклами в основних соціальних мережах. Розробка стратегії таргетування (націленості на певну аудиторію) показу рекламних оголошень. Види рекламних оголошень і їх розміщення. Персоналізована реклама для своїх клієнтів. Реклама сайту, груп, спільнот і постів. Що таке SMO (Social Media Optimization), інтеграція сайту і SMM. Використання сайту для розкрутки своїх представництв в соціальних мережах, розміщення соціальних плагінів, віджетів, додатків і компонентів соц. мереж на своєму сайті. Формування настрою клієнтів, підвищення довіри до вашого сайту за допомогою відкликання з соціальних мереж. Аналіз ефективності інвестицій в SMO.

Тема N8. "Контекстна реклама в курсі інтернет маркетолога"

Що таке контекстна реклама, де вона показується, її види та можливості. Поняття аукціону, як формується ціна за клік і за покази. Типові стратегії контекстних рекламних кампаній. Аналіз сезонності, вибір потрібних ключових слів (інструменти Google Keyword Tool і Яндекс Wordstat), поняття типів відповідності ключових слів. Як отримати максимальну кількість ефективних переходів за певний бюджет? Як отримати певну кількість ефективних переходів за мінімальний бюджет? Спроба монополізації каналу поширення реклами. Рівень конкуренції в контекстній рекламі. Як знайти вільні зони з прийнятною "температурою"? "Якість" конкуренції. Як оцінити своїх конкурентів по контекстній рекламі? Що необхідно знати для роботи з агентствами контекстної реклами? Особливості ведення рекламних компаній в системі Google Adwords на практиці. Особливості розміщення контекстно-медійної реклами, відео-реклами (на прикладі відео хостингу Youtube) і мобільної реклами. Оцінка ефективності контекстної реклами.

Тема N9."Моніторинг та супровід сайтів. Реклама проекту в курсі інтернет маркетолога"

Управління роботою пошукових роботів. Статистика входів. Пошукове позиціонування. Розсилка на дошки оголошень. Особливості створення та ведення свого каналу на відеохостингу Youtube, додавання і опис контенту. Встановлення каналів, його оформлення, створення плей-листів, анотацій та підказок. Робота з менеджером відео і відео-аналітикою. Банери і реклама на майданчиках. Банерообмінні мережі. Банери на рекламних майданчиках. Власні (внутрішні) банери. Push-технології доставки контенту. RSS канали. Механізми і сценарії використання RSS. Агрегатори RSS каналів.

Тема N10. "Оцінка ефективності інтернет-реклами"

Способи моніторингу сайту і аналізу трафіку (переходів і відвідувачів) на сайт. Огляд популярних систем веб-аналітики. Створення облікового запису та налаштування системи Google Analytics, установка кодів відстеження на сайті. Зв'язування акаунтів Google Adwords і Google Analytics. Налаштування цілей аналітики, методи підвищення конверсії сайту. Перегляд основних звітів в Google Analytics. Аналіз пошукової видачі, аналіз дій користувачів на сайті. Підрахунок числа контактів (онлайн-заявки). Використання лічильників і аналізаторів логів. Використання пост-клік-аналізаторів. Використання аналізаторів вартості контакту. Системи пост-клік-аналізу. Використання існуючих фільтрів, сегментів і призначених для користувача звітів в Google Analytics для оцінки ефективності онлайн-реклами. Створення власних фільтрів, звітів, повідомлень.

Тема N11. "E-mail маркетинг"

Що таке email-маркетинг, для кого він призначений і його ефективність. Огляд можливостей популярних поштових систем розсилки. Збір бази клієнтів для розсилки, використання анкетування, форми на сайті, соц. мереж та інших "пасток". Розробка стратегії і структури email листи. Різновиди листів. Ведення розсилки сайту. Частота ведення розсилки. Вивозили листів. Несанкціоновані розсилки (спам). Показники ефективності в email маркетингу. Огляд основних функцій і можливостей систем поштових розсилок MailChimp, Campaign Monitor, UniSender і eSputnik.

Тема N12. "Практичні прийоми розкручування сайтів"

Слабкі конкурентні запити. Транслітерація. Помилки. Клоакинг. Дорвеи. Копіювання контенту. Рішення практичних завдань. Обговорення питань.

попередня підготовка
знання комп'ютера на рівні користувача

Мета курсу інтернет-маркетолога
курс призначений для фахівців з інтернет-маркетингу, які щодня вирішують завдання по просуванню товарів і послуг за допомогою Інтернет. Курс також буде корисний директорам фірм, начальникам відділів, рекламістам, фахівцям, відповідальним за сайт, які хочуть підвищити ефективність свого бізнесу за рахунок грамотно спланованого просування компанії в мережі Інтернет.

Після закінчення ви будете вміти:

  1. працювати зі статистикою: як на практиці порахувати кількість запитів клієнтів з інтернету по основних товарів і послуг вашої фірми. Скільки грошей можна заробити, залучаючи зацікавлених клієнтів з інтернету.
  2. Вивчення ваших конкурентів: хто активно працює на інтернет-ринку і веде ваших клієнтів до себе, ступінь конкуренції в вашому секторі бізнесу, методи просування конкурентів.
  3. Вироблення стратегії просування ваших товарів і послуг в інтернеті. Які завдання потрібно ставити і способи їх досягнення. Види і способи просування і реклами. Вибір найбільш для вас відповідного типу просування, виду рекламної компанії.
  4. Робота з сайтом. Організація майданчика для роботи з клієнтами, які надходили на сайт: як збільшити ефективність обробки клієнта проводиться через сайт, як відстежити поведінку клієнта на вашому сайті. Чому ваш клієнт йде з сайту.
  5. Організація прийому замовлень зроблених через інтернет: як організувати в фірмі прийом і облік клієнтів прийшли з реклами з вашого сайту. Як відстежити і врахувати ваших інтернет покупців в загальному потоці замовлень в фірмі. Як по прийшли з інтернету клієнтам зробити аналіз і оцінити ефективність проведених рекламних компаній.

Автор і викладач курсу:
Грицай Іхтіандр Олексійович - провідний викладач і фахівець навчального центру Успіх. Досвід викладацької роботи 20 років. Досвід роботи інтернет-маркетологом більше 15 років. Викладання на курсах ведеться виходячи з вимог сучасного ринку і ґрунтується на реально працюючих практичних прийомах і прімерах.В курсі застосовуються новітні технології викладання.

Ось так у нас проходять випуски груп:

<
<

Відгуки студентів про курс "Інтернет-маркетолог":

Викладач Іхтіандр Олексійович дуже цікаво і в правильній формі давав знання, які можна застосовувати відразу на практиці. Добре підібраний матеріал, все важливу інформацію отримав. Робота центру відмінна!
Зубелевіч Роман

Викладач курсу Інтернет маркетолог дає інформацію доступно, повторює, дуже вдячна УЦ Успіх за навчання.
Жанна

Навчаюсь на курсі Інтернет-маркетолог (SMM-менеджер) у Грицая Іхтіанда, ВІН відповідав на всі питання, давши много Корисної информации, дізналася багато нового. Почаїв разбіратся в тому, что даже Ранее не знала!
Злата

На що варто звернути увагу при виборі схеми і підписання договору (схема оплати праці, тертя при складанні договору)?
Як отримати максимальну кількість ефективних переходів за певний бюджет?
Як отримати певну кількість ефективних переходів за мінімальний бюджет?
Як знайти вільні зони з прийнятною "температурою"?
Як оцінити своїх конкурентів по контекстній рекламі?
Що необхідно знати для роботи з агентствами контекстної реклами?