Навигация по сайту

Популярные статьи

Курс SEO для початківців і просунутих

 1. Пакет семінарів для пошукової оптимізації
 2. Загальна інформація
 3. Що відрізняє нас?
 4. Хто наш тренер?
 5. Що говорять про нас наші учасники?
 6. Додаткові витрати
 7. Інші семінари

Ви хочете дізнатися, як працюють пошукові системи і як можна збільшити свій веб-сайт або рейтинг ваших клієнтів Ви хочете дізнатися, як працюють пошукові системи і як можна збільшити свій веб-сайт або рейтинг ваших клієнтів? Тоді ви точно з нами. Наше рекламне агентство вже багато років успішно оптимізує веб-сайти для широкого кола клієнтів. Протягом багатьох років ми поділяємо наші знання на лекціях, семінарах і курсах. Контент, який ми надаємо, завжди є актуальним і ми також оновлюємо наші записи кожен раз, коли Google випускає оновлення нового алгоритму.

Якщо ви зацікавлені в курсі SEO, зателефонуйте нам за номером 0660 258 73 57

Ми пропонуємо наступні курси:

"Вступ до пошукової оптимізації" - це курс, який ми хотіли б рекомендувати кожному. Через 2 години ви дізнаєтеся найнеобхідніше про розробку та роботу пошукових систем . Вони занурюються в світ алгоритмів і розуміють після цього курсу, чому Google став найпотужнішою пошуковою системою у світі . Ви також дізнаєтеся основи пошукової оптимізації.

 • Тривалість: 2 години
 • Ціна: 80 євро
 • Дати: щотижнево
 • Учасники: від 1 до 10 осіб
 • Розташування: Відень, Нижня Австрія

Забронювати зараз 0660 258 73 57

У цьому курсі ви дізнаєтеся, що дійсно має значення. Ви дізнаєтеся, як перевірити свій сайт і що ви повинні поліпшити. Оптимізація OnPage є основою успішної пошукової оптимізації . Дізнайтеся про час завантаження, внутрішні посилання, створення вмісту, оптимізацію зображень, форматування тексту, корисні інструменти, веб-дизайн, зручність використання, цільові сторінки та багато інших тем. Після цих 2 - 3 годин ви точно знаєте, як успішно інтегрувати пошукову оптимізацію у ваш маркетинг і як зробити правильний аналіз.

 • Тривалість: від 2 до 3 годин
 • Ціна: 150 євро
 • Дати: щотижнево
 • Учасники: від 3 до 15 осіб
 • Розташування: Відень, Нижня Австрія

Забронювати зараз 0660 258 73 57

Цей дуже спеціальний курс підходить для копірайтерів SEO та всіх, хто хоче написати для власного сайту. Наскільки важливим є вміст, ми всі знаємо. Тільки сторінки з найкращою інформацією мають шанс піднятися на рейтинг Google і на перші позиції. Але недостатньо записати всі знання світу. Ми покажемо вам, як правильно написати його, як правильно структурувати свої тексти, і як представити свою інформацію таким чином, щоб переконати не тільки Google, але і ваших читачів. Крім того, ми представляємо вам інструменти, які є корисними і показують, які ви не повинні використовувати!

 • Тривалість: 3 години
 • Ціна: 220 євро
 • Терміни: 2 рази на місяць
 • Учасники: від 5 до 10 осіб
 • Розташування: Відень, Нижня Австрія

Забронювати зараз 0660 258 73 57

Ключові слова важливі, ви це чули раніше! Але це пропозиція не відповідає дійсності, оскільки вона залежить від правильних ключових слів! Дізнайтеся, як знайти та проаналізувати ключові слова з довгим хвостом. Виходячи з практичних прикладів, ми покажемо вам, як виглядає хороше дослідження ключових слів і який потенціал лежить за нішевими фразами та питаннями. Ми гарантуємо, що після цього короткого курсу ви побачите світ пошукових систем зовсім іншими очима!

 • Тривалість: 2 години
 • Ціна: 250 євро
 • Терміни: 2 рази на місяць
 • Учасники: від 1 до 5 осіб
 • Розташування: Відень, Нижня Австрія

Забронювати зараз 0660 258 73 57

Пакет семінарів для пошукової оптимізації

Курси від 1 до 4 також пропонуються в пакеті семінарів. Оскільки теми перекриваються та доповнюють один одного, семінар не тільки короткий, але й більш сприятливий для вас. Так що якщо ви новачок у SEO-сцені, ви хочете дізнатися все, щоб зробити пошукову оптимізацію самостійно, а також хочете відвідати добре обгрунтоване вступне рішення, яке допоможе вам підготуватися до майбутнього пошукової оптимізації, то цей семінар - наша рекомендація вам. Після цього ви можете оптимізувати будь-який веб-сайт для себе або для своїх клієнтів.

Забронювати зараз 0660 258 73 57

Для тих, хто вже отримав хороший рівень пошукової оптимізації і прагне стати експертами, ми пропонуємо курс для пошукової оптимізації для просунутих учнів. Ознайомтеся з технічними аспектами пошукової оптимізації, самовідкриттям та аналізом оновлень алгоритмів, практиками OffPage, а також різницею між оптимізацією та позиціонуванням. Цей семінар підходить для SEO-менеджерів та керівників рекламних агентств.

Забронювати зараз 0660 258 73 57

Для людей, які вже мають певний рівень знань, ми пропонуємо індивідуальні курси. Завдяки цьому ми дуже уважно розглядаємо, які знання ви вже маєте і що саме ви хочете вивчити. Ми підготували цю пропозицію для тих, хто вже пройшов курс, семінар, тренінг або семінар в інших місцях, але ще не досягли бажаних результатів у Google та інших пошукових системах. За допомогою попередньої розмови, тесту або контрольного списку, ми визначаємо ваші поточні здібності і рекомендуємо вам області, в яких ви поглиблюєтеся, або де ви повинні оновлювати свої знання. Наш досвід показує, що багато SEO-менеджерів вже мають базову інформацію про пошукові системи, але в більшості випадків вони застарілі! Цей семінар може також включати сфери соціальних медіа та пошуковий маркетинг (фокус на AdWords).

Забронювати зараз 0660 258 73 57

Загальна інформація

Дізнайтеся більше про наші переваги, наших тренерів, відгуки, додаткові витрати та інші семінари Дізнайтеся більше про наші переваги, наших тренерів, відгуки, додаткові витрати та інші семінари.

Що відрізняє нас?

Напевно, найбільшою різницею є своєчасність і якість наших курсів. Всі наші документи оновлюються кожні два тижні! Крім того, наші курси проводяться лише в невеликих групах, а іноді навіть у приватних місцях.

Хто наш тренер?

Менеджер нашого рекламного агентства Пол Дірек спеціалізується на пошуковій оптимізації вже більше 8 років, зосереджуючись на Google. Він особисто дає кожному SEO семінари , Семінар Інтернет-маркетингу та Семінар AdWords. Пан Дірек захоплений пошуковими системами, і він продовжує передавати цю захоплення учасникам своїх курсів, з великою кількістю гумору і терпіння. Він навіть пропонує вступний семінар кілька разів на тиждень у Відні та Нижній Австрії, тому що він знає, наскільки важливим є основне розуміння успішної пошукової оптимізації.

Що говорять про нас наші учасники?

Юлія Р. написано: 25.03.2016
Дуже добре, не тільки суха теорія, але і багато практики.

Себастьян Григорович Написано: 16.03.2016
Завдяки цьому тренуванню я знаю, що я погано робив під час оптимізації.

Michael G. написано: 16.03.2016
Дуже хороші практичні поради та грамотний тренер.

Март. Мартін В. написано: 22 .02.2016
Дуже зрозуміло пояснено.

Sabine D. написано: 14 .01.2016
Порівняно з великою академією, але дешевше.

Anja H. розміщено на: 1 6.11.2015
Мали певний досвід роботи з SEO курсами, але це було першим з реальними практичними підходами.

Додаткові витрати

Якщо ви не приїжджаєте до нас, але ми повинні їхати до вас, то з відстані 50 км километрів гроші, що становлять 0,55 євро за кілометр, будуть стягуватися Якщо ви не приїжджаєте до нас, але ми повинні їхати до вас, то з відстані 50 км километрів гроші, що становлять 0,55 євро за кілометр, будуть стягуватися.

Інші семінари

У нашій пропозиції ви знайдете ще дуже різної підготовки ,
Ми просимо Вашого розуміння, оскільки з причин якості ми не пропонуємо онлайн-семінари.
Якщо у Вас виникли питання, зателефонуйте нам за телефоном 0660 258 73 57 або надішліть нам повідомлення електронною поштою

Хто наш тренер?
Що говорять про нас наші учасники?
Що відрізняє нас?
Хто наш тренер?
Що говорять про нас наші учасники?