Навигация по сайту

Популярные статьи

Курс з програмування під iOS

Анкета для визначення рівня підготовки

Наш курс вчить створювати додатки для платформи Apple. Його результатом стане власний готовий продукт, який кожен випускник зможе розмістити в App Store. Для чого це потрібно? Назвемо лише один факт - за 2017 рік користувачі iOS витратили в цьому магазині 86 млрд. Доларів. І ця цифра стабільно збільшується щороку.

Програмування під iOS - провідний напрям в розробці мобільних додатків. IT-Академія Олексія Сухорукова пропонує курс навчання Junior iOS Developer, що дозволяє освоїти методи і технології розробки на платформі Apple iOS. Своє перше додаток ви викладете в App Store вже під час навчання.

У цій галузі відчувається явний брак кадрів. В окремі моменти кількість вакансій для iOS-розробників перевищує кількість претендентів майже в 7 разів. Такий дефіцит якісних фахівців робить цю професію надзвичайно привабливою в кар'єрному і фінансовому плані. Рівень зарплат iOS-розробників перевищує рівень зарплат аналогічних фахівців інших IT-напрямків.

На нашому курсі під керівництвом досвідченого викладача, безпосередньо що спеціалізується на iOS-розробці, ви отримаєте всі базові знання і зможете претендувати на позицію Junior iOS Developer.

Цей курс для вас, якщо ви:

 1. Чи плануєте розробити власне мобільний додаток для свого проекту.

 2. Давно хочете влаштуватися в просунуту IT-компанію і займатися iOS-розробкою.

 3. Мрієте про вільний графік і безлічі замовлень від компаній на мобільні додатки для App Store.

 4. Прагніть до вивчення мови Swift (без вивчення Objective-C вам не обійтися).

 5. Уже займаєтеся розробкою, але не під iOS, і хочете змінити мову програмування.

iOS - це мобільна операційна система виключно для пристроїв, які розробляє компанія Apple. Вона з'явилася в 2007 році. Її ядро ​​ідентично ядру операційних системи для настільних пристроїв цієї ж компанії - macOS. На сьогоднішній день представлена ​​вже дванадцята версія - iOS 12.

Головна особливість системи в її закритості. Щоб підключитися до будь-якого іншого пристрою або навіть просто скинути файл, знадобиться установка спеціальних додатків. Це робить iOS одним з найдосконаліших програмних забезпечень по параметрам безпечності та захисту від вірусів. Інша важлива особливість - відсутність проблем з сумісністю сторонніх додатків. Всі вони розробляються спеціально під продукцію Apple, кількість пристроїв якій обмежена. У користувачів iOS немає проблем з вибором версії і установкою ПО. У цій операційній системі досить зрозуміле і швидке управління. Будь навіть людина без спеціальної підготовки в стані сам перевстановити iOS, слідуючи інструкціям всередині системи.

Ще одна важлива відмінність iOS - блискуча маркетингова кампанія Apple, яка зробила її продукцію символом якості, унікальності та статусу для сотнею мільйонів людей. Якщо людина один раз спробував iOS, то, швидше за все, він залишиться з нею назавжди - про це говорять дивовижні статистичні дані (і шалений ажіотаж при виході на ринок нових пристроїв).

Місце проведення: в форматі онлайн з будь-якої точки світу

Термін і час навчання: 2 місяці, 2 лекційних (ввечері в будні по 2,5 години) і 1 семінарське заняття (вихідний по 5 годин) на тиждень.

Тривалість курсу: 70 годин (35 лекційних та 35 семінарських)

Вимоги до навчаються::

 • знання принципів ООП
 • наявність досвіду програмування на будь-яких мовах, (участь в проекті, де ви написали порядку 200-400 рядків коду, або пет-проджект)

Мінімальні вимоги до техніки:

 • Apple MacBook серії Pro 2012го року і новіше;
 • Mac Mini 2014го року і новіше
 • Процесор i5 і вище
 • 8 гб оперативної пам'яті і вище
 • HDD / SDD від 128ГБ

Віртуальна Машина або повноцінний Хакінтош:

 • Мінімум 4 ядра 3 ГГц.
 • Від 16 Гб оперативної пам'яті
 • HDD / SDD від 128ГБ

Мінімальні вимоги до софту:

 • Mac OS X High Sierra
 • Xcode 10.1
 • Fork / Sourcetree (Git Client)
 • Monosnap

Підсумок навчання. Під час навчання Ви будете програмувати на Objective-C і Swift, по закінченню курсу зможете самостійно написати програму на мові Swift під iOS. У будь-якій компанії обгрунтовано доведете, що Apple - найкраща мобільна платформа, і зможете підтримати діалог про те, яка мова краща чи гірша серед: C ++ / Java6 / Objective-C / Swift.

Хочете дізнатися подробиці?Зателефонуйте за безкоштовним номером 8 (800) 500-15-56 або замовте дзвінок на сайті.

Програма курсу з програмування під iOS:

1. Введення. Swift & XCode.
2. Верстка. Storyboards і Xib'и, AutoLayout, Assets.xcassets
3. Архітектура iOS проекту. Apple MVC, Classic MVC, MVVM. Перший проект, перші кроки. ЖЦ додатки, ЖЦ ViewCvontroller'а
4. Уявлення колекцій. TableViewController, CollectionViewController.Статіческіе таблиці. Способи оновлення елементів колекцій.
5. Робота з текстовими полями. Валідація тексту. Принцип делегування. Використання регулярних виразів. система нотифікацій
6. Swift як функціональна мова. Замикання. Потоки.
7. Робота з мережею. URLSession. Організація API сервісів. Парсинг. Поди. Alamofire.
8. Зберігання даних на девайсі. CoreData, FileManager. Поняття CRUD, організація CRUD
9. Збереження даних користувача - UserDefaults, Keychain

Детальна програма курсу Junior iOS Developer.

викладачі:

Артем Ковальов - iOS-розробник з великим практичним досвідом зі створення додатків для бізнес-проектів в висококонкурентних нішах

Артем Ковальов  - iOS-розробник з великим практичним досвідом зі створення додатків для бізнес-проектів в висококонкурентних нішах

✓ Cocos2d, Foundation, iOS, iOS Develper, Objective-C, Розробник iOS, Adobe Flash, JavaScript, Git, Mac Os, Linux, Adobe Photoshop, HTML5, SVN, Unix, Flash Actionscript, Swift, Kotlin, Android, Sketch

✓ Має досвід в різних галузях програмування: від програмування під залізо, де головне - відмовостійкість, до участі в розробці проекту розміром у мільйон рядків коду.

Акції: знижка 10% за приведеного друга.

Увага! Додайте пост про курс в своєму акаунті в будь-якій соціальній мережі з коментарем "Я записався на курс в IT-Академії!" і посиланням на сайт ( www.suhorukov.com/it-academy ) І отримаєте знижку 3%!

бонуси:

 • є можливість оформити курс в розстрочку (подробиці можна дізнатися у наших менеджерів),
 • на заняттях будуть вирішуватися завдання з практичного досвіду викладачів,
 • кращим студентам, зацікавленим в пошуку роботи, допомагаємо з працевлаштуванням,
 • смачні печеньки на перерва на каву.

Після закінчення навчання ви зможете створювати додатки самостійно або влаштуватися в компанію і отримувати гідну заробітну плату.

Вакансії ви можете знайти тут

Останні матеріали по темі:

Чому ми?

IT-Академія Олексія Сухорукова працює в тісній зв'язці з однойменною кадровим агентством. Воно вже більше 10 років займається підбором IT-фахівців для найбільших російських і міжнародних компаній. Як це відбивається на наших курсах?

 • Ми досконально знаємо вимоги роботодавців і спираємося на них в своїх освітніх програмах. Випускники Академії отримують ті знання і навички, які будуть гарантовано затребувані на ринку праці. IT-сфера розвивається дуже динамічно, вимоги до претендентів постійно змінюються - наші курси змінюються разом з ними.

 • Ми вміємо правильно оцінювати рівень фахівців. Наші викладачі займають лідируючі позиції розробників або керівників у великих компаніях. Це кращі експерти в своїй області. Якщо викладач з області програмування, то обов'язково Senior Developer. Так, це не просто вчитель. Це професор.

 • На наших курсах викладачі спираються не на підручники. Вони ставлять завдання зі своєї реальної професійної практики. Те, з чим вони кожен день стикаються на роботі.

 • Наші випускники отримують не тільки знання з предмета. Вони знайомі з технологіями пошуку роботи та самопрезентації, вміють знайти правильний підхід до будь-якого тестового завдання. До кінця курсу у них є, що показати роботодавцю. Це їх перші проекти, практичні роботи. Загалом, вони новачки, але вже з портфоліо.

 • Так, ми не можемо гарантувати нашим випускникам миттєвого працевлаштування. Чи не можемо гарантувати їм роботу мрії. Чи не можемо обіцяти їм стрімкого зростання доходів. Але ми можемо інше. Зробити їх максимально готовими до досягнення цих цілей. Вони будуть знати, вміти і не боятися застосовувати. Вони будуть заряджені теорією, навичками і прикладним досвідом. А такі працівники потрібні всім.

Для чого це потрібно?
Хочете дізнатися подробиці?
Як це відбивається на наших курсах?