Навигация по сайту

Популярные статьи

Курси HTML, курси CSS - Навчальний центр "ДАНКО"

 1. Швидке вивчення HTML в навчальному центрі «Данко»
 2. Швидка запис
Рейтинг курсу: 5/5

Щодня кількість веб-сайтів в Інтернеті неухильно зростає, для створення яких необхідні досвідчені фахівці-розробники. У наш час люди звикли отримувати інформацію, робити покупки і спілкуватися в глобальній мережі, а для цього необхідні надійні ресурси. Сьогодні кожна поважаюча себе компанія намагається обзавестися власним сайтом, а це, знову таки, потреба в хороших фахівцях. Вивчення html відкриє перед вами величезні перспективи і дозволить стати співробітником агентства з розробки та просування сайтів, ІТ-відділу великої компанії або стати успішним фрілансером-розробником.
Курси по створенню сайтів - це ваш надійний шлях до успішного освоєння нової сфери діяльності. На курсах ви зможете отримати необхідний набір знань, який дозволить вам власноруч створювати сайти. В ході занять ви пройдете навчання html і css, які є основними інструментами для розробки веб-ресурсу. HTML - це досить простий в застосуванні мову, який використовується для створення розмітки документів і формування коректної структури сайту. Щоб оформляти сторінки в певному стилі використовуються CSS - каскадні таблиці стилів. Курси верстки дозволять вам досконало оволодіти прийомами табличної верстки сайтів, навчитися працювати з шарами, формами та ін.

Швидке вивчення HTML в навчальному центрі «Данко»

Курси CSS з HTML навчанням - це освоєння сучасної і затребувану професію веб-розробник. Початковим етапом в навчанні є освоєння основ створення сайтів, тобто мови, без якого веб-програмування просто неможливо. У навчальному центрі «Данко» програма занять створена для людей, які бажають навчитися створювати сайти, але не знають, що їм для цього необхідно. Курси по створенню сайтів в Києві навчать вас азам, що включає теоретичні відомості про принципи роботи інтернету, пристрої сайту і механізмі розробки. В ході навчання ви навчитеся встановлювати програми, які знадобляться для здійснення процесу розробки ресурсу. А далі ви з допомогою викладача створите свій власний сайт, який хоч і не буде складним, але дозволить вам отримати перший практичний досвід в розробці.
Записатися на css навчання в нашому центрі ви можете в групу або на індивідуальні заняття, вибравши для цього найбільш зручний час. Відвідайте курси створення сайтів в навчальному центрі і ви зрозумієте, що вчитися - це просто!

HTML І CSS

4.5 (90.98%) 133 голос [а]

HTML І CSS

тривалість Індивідуально
- У групі
- Вартість Індивідуально
- У групі
-

У групі :

 • Тривалість курсу - 1,5 місяця (2-3 рази на тиждень)
 • Перше заняття пробне (оплата проводиться перед другим заняттям)
 • Методичні матеріали безкоштовно
 • Кількість слухачів - від 3 до 8

індивідуально:

 • Мінімальна тривалість заняття - 2 години;
 • Графік занять узгоджується індивідуально;

Корпоративне навчання (для підприємств):

 • Вартість і графік навчання обговорюється індивідуально під вимоги замовника

Наш навчальний центр співпрацює з багатьма компаніями з метою запропонувати кращим випускникам гідну роботу. Вся наша методика навчання побудована на актуальних практичних моментах, які будуть зустрічатися щодня в робочому процесі. Тому Вам буде легко інтегруватися на новій для себе посаді. Для цього достатньо максимально відповідально підійти до процесу навчання і в кінці будете винагороджені інтересом з боку роботодавця.

 • Ніконов Іван Григорович

  OC CONSULTING - косультанта веб-проектів;
  PADCO / USAID Project: "Ukraine Pension Reform Implementation Project" - Консультант / тренер по впровадженню розподіленої бази даних;
  ЦІКТ - Начальник відділу розробки веб-проектів.

Швидка запис

Введіть ваші дані для подачі заявки. Ми з вами зв'яжемося і обговоримо деталі навчання.