Навигация по сайту

Популярные статьи

Курси по створенню сайтів в Краснодарі Створення сучасних сайтів з елементами SEO для просування Плеяди

Якщо Вашою метою є отримання навичок зі створення власного сайту для подальшого просування його в Інтернет, то Вам краще вибрати іншу прогамму: " Створення сайту з проектуванням елементів SEO для подальшого продвіенія " , Де алгоритмічно розглядаються всі етапи створення такого сайту.

Ця сторінка для тих, хто хоче вивчити сайтостроєніє більш повно і з точки зору програмування сайту, знання мов і розмітки сайту, безпеки сайту і з точки зору розробки дизайну сайту.

Створити сайт своїми руками не так важко, як здається! У цій області навіть гуру рідко мають спеціальне базове WEB-освіту. Коли вони починали, його просто не існувало.

У чому відмінність - Web-дизайнера від Web-програміста?

Іншими словами дизайнер придумує, створює, втілює макет / зовнішній вигляд сайту, програміст робить програмну начинку, пише код, на який потім і ставиться дизайн. Зазвичай в Інтернет-студіях ці функції розділені між різними професіоналами, які тісно працюють в єдиній команді. Але буде непогано, якщо ви пройдете основи навчання обом професіями для того, щоб потім краще розуміти колег по Інтернет-проекту і, взагалі, вибрати ту спеціалізацію, яка вам ближче по духу.

Ми проводимо всі можливі формати навчання: в групі, міні-групі 2-3 людини, індивідуально, корпоративно, як для початківців, які не володіють ніякими знаннями, так і для вже практикуючих дизайнерів і програмістів, які стикаються з певними труднощами. Можливо навчання у вигляді разових консультацій.

Курс складається з двох модулів:

1 модуль: "Сайт від" нуля "до розміщення в Інтернет" (30 ак. Год)

2 модуль: "Установка і адміністрування сайту (движки, сервери, адміністрування і безпека сайту)" (30 ак. Год).

Визначивши свій інтерес до майбутнього навчання, ви можете записатися на певний рівень в групу або почати навчатися відразу в індивідуальному форматі в зручне для вас время.Продолжітельность індивідуального навчання не регламентується і залежить від потреб того, хто навчається.

Курс також буде корисний тим, хто володіє знаннями в обсязі програми, але хоче їх систематизувати, а також підвищити свою ефективність за рахунок нових прийомів і методів роботи. Даний курс - основний в треку підготовки професійних Web-дизайнерів.

Вивчити основи мови програмування PHP, що дає можливість Web-розробникам легко і швидко створювати динамічно змінювані html-сторінки. Набути навичок професійного програмування для Інтернет, створення професійних Web-сайтів і Web-додатків. Ви навчитеся професійно створювати Web-сайти і Web-додатки за допомогою мови PHP. Ви отримаєте повне уявлення про можливості застосування технології PHP - від настройки для спільної роботи з серверами Apache і MySQL до створення професійних Web-інтерфейсів до баз даних в Інтернет і написання форуму.

Ви отримаєте повне уявлення про можливості застосування технології PHP - від настройки для спільної роботи з серверами Apache і MySQL до створення професійних Web-інтерфейсів до баз даних в Інтернет і написання форуму

В курсі розглянуто більше кількість прикладів і готових напрацювань, що дозволить слухачам практично відразу після закінчення, або відразу під час навчання, приступити до реальної роботи зі створення сайту. .
Застосовуючи знання, отримані на цьому курсі, ви реально зможете зробити сайт, а якщо створення сайтів захопить вас, то ваші сайти будуть цікавими і відвідуваними!

Для тих, хто хоче навчитися створювати сайти з використанням Flash-анімації у нас є курси Flash-анімації і Створення сайтів з Flash-анімацією .

А тих, хто хоче навчитися писати тексти для власного сайту (блогу), і тим самим розкручувати свій бренд, залучаючи нових клієнтів, запрошуємо пройти практичний семінар " Копірайтинг: сучасні технології та ефективні рішення " .