Навигация по сайту

Популярные статьи

Курси SEO або навчання пошукової оптимізації сайтів

Я практично закінчив чергове оновлення курсу «Пошукова оптимізація: SEO Я практично закінчив чергове оновлення курсу «Пошукова оптимізація: SEO. Просунутий курс », який починається в середу 18 січня о 10:00. Оскільки мене часто запитують чому він так часто оновлюється і чим відрізняється від інших курсів пошукової оптимізації, я я вирішив трохи прояснити ситуацію.

Почнемо з того, що мені досить добре відомі проблеми будь-яких курсів по SEO хоча б тому, що я сам і читав їх протягом більше 7-8 років, і є автором багатьох варіантів цих курсів. Так ось, найбільша біда будь-яких курсів по пошуковому просуванню - їх актуальність! На той час, як курс стає популярним і працюючим, він просто застаріває (саме з цього я ніколи не раджу книги по SEO - вони застарівають до моменту їх виходу в друк). З іншого боку, слухачі курсів змушені хоча б раз на півроку приходити на курс знову і знову, щоб знову потрапити «в тему» ​​(якщо, звичайно ж, вони самі активно не займаються пошуком свіжої інформації). Саме тому я дуже насторожено ставлюся до подібних курсів: або там будуть ніким не перевірені рецепти «від усього» (додай на сапі безанкорние посилань і буде тобі Щастя!) Або на повному серйозі будуть розглядатися рецепти 10-річної давності (додайте через кому все ключові в meta keyword і meta description).

Коли я в листопаді минулого року змінив навчальних центр, в якому читаю курси (не будемо торкатися причин, що спонукали мене до цього, це зовсім інша історія), мені, звичайно ж, хотілося зробити курси по пошуковому просуванню SEO не тільки не гірше того самого ВМАРК , а й на порядок краще. І ось що вийшло з цього.

Більш докладний опис курсів дивіться в розділі « навчання SEO »

Наш цикл курсів по SEO фактично складається з трьох невеликих частин:

  1. SEO: Базовий курс - на цьому курсі ми розглядаємо саме основну базу, необхідну для успішного просування. Цей курс з лишком покриває курс ВМАРК, який читається в Фахівці, хоча за часом він значно менше (і дешевше!). Це вдалося досягти за рахунок того, що з нового курсу прибрані супутні SEO теми і винесені на окремі курси. Якщо Ви слухали курс ВМАРК в УЦ СПЕЦІАЛІСТ і заняття вів або я, або Ігор Борисов, багато Вам буде тут знайоме. (За інших викладачів не ручуся, бо доходили до мене деякі їх перли ...)
  2. SEO: Високий рівень курс - а ось цього в фахівців немає! Взагалі ні! Основна цього курсу ідея полягає в тому, що він оновлюється раз на місяць (або раз в два місяці, по ситуації), тобто, фактично кожен раз це - новий курс! На ньому розглядаються як раз нововведення, які з'явилися за останній час. І фахівця з SEO, щоб стати Майстром , Не потрібно заново ходити на довгі і дорогі курси, досить раз місяць або раз в два місяці приходити в центр Майстрів на просунутий курс.
  3. Регулярні семінари з SEO - це наші «Суботні Секрети». Спочатку ми планували на них розглядати лише практичні приклади використання Google Analytics, але якось поступово ми стали все частіше і частіше стосуватися найбільш актуальних тем просування. І ці семінари стали дуже хорошим доповненням до просунутого курсу SEO.

Ось якраз сьогодні я закінчив оновлення просунутого курсу по SEO:

І в середу, суду з усього, на цьому курсі в аудиторії яблуку буде ніде впасти ... Так що записуйтеся, поки є можливість І в середу, суду з усього, на цьому курсі в аудиторії яблуку буде ніде впасти