Навигация по сайту

Популярные статьи

Курси SEO просування сайтів в Могильові

 1. Хто може записатися на курси SEO просування сайтів?
 2. Документи після проходження курсів
 3. програма курсу

записатися

Просто зробити сайт - це ще тільки половина справи на шляху до успішного бізнесу в Інтернет. Вже давно стало важливим знати як його просувати в пошукових системах. Ваші потенційні клієнти роблять тисячі різних запитів в Yandex, Google, TUT.by, переходять на сайти з першої десятки видачі і роблять покупки або замовляють послуги. Одним словом, Інтернет став найбільш широкої рекламної майданчиком, яка дає величезний потік клієнтів. І цей потік може бути більше ніж пасажирооборот в мінському метро. Уявіть, до вас в кіоск прийшло 1000 чоловік, це буде справжній колапс. А у випадку з сайтом це нормальна ситуація, звичайно, якщо сайт просунутий в пошукових системах, в іншому випадку ваш сайт може перебувати далеко за межами звітного топ-10, і відвідувачів ви станете дізнаватися по ip-адресами.

Завдання курсів по seo - дати комплексні знання в галузі пошукової оптимізації, навчити як просувати сайти, як правильно налаштовувати контекстну рекламу і багато іншого.

Після проходження курсів ви зможете самостійно просувати практично будь-який сайт, навчитеся створювати рекламні кампанії в Яндекс.Директ і Google.Adwords, зможете уникнути поширених помилок, які здійснюють початківці оптимізатори.

Хто може записатися на курси SEO просування сайтів?

Навчання розраховане на будь-якого користувача комп'ютера. Якщо у вас є свій сайт або ж ви є співробітником компанії, у якої є сайт, ви також можете стати слухачем курсу і самостійно просувати проект в інтернеті. Також курси в Могильові дадуть вам поштовх для пошуку нової роботи, якщо колишня робота вас не влаштовує. Ви зможете заробляти гроші, просуваючи сайти і у вільний час займатися розкручуванням особистого сайту, якщо такий є.

Документи після проходження курсів

По закінченню курсів «Лідер» наші курсанти отримують безкоштовно довідку з круглою печаткою установи освіти (відповідно до ч.9 ст.99 Кодексу про освіту Республіки Білорусь).

Додатково ви можете придбати:

1. Сертифікат на англійській мові, який підтверджує проходження навчання в разі від'їзду за кордон. Вартість даного документа становить 14 рублів.

Вартість даного документа становить 14 рублів

2. Свідоцтво у твердій обкладинці із зазначенням кількості пройдених навчальних годин за темами навчання. Вартість даного документа становить 15 рублів.

Вартість даного документа становить 15 рублів

При придбанні 2-х документів (сертифікат на англійській мові і свідоцтво), вартість складе 20 рублів.

В освітній центр "Лідер" постійно надходять заявки від роботодавців, які бажають взяти на роботу випускників курсів, разом з тим ми не можемо гарантувати працевлаштування випускникам.

Записатися на курси і дізнатися детальну інформацію можна за телефоном: (025, 029, 033) 7-352-352

записатися

Кількість осіб - 4-10

Тривалість курсів - 5 тижнів

Кількість годин - 30 (академічних)

Проводиться набір в групи - ранкові, денні, вечірні, вихідного дня

записатися

Вибираючи курси в «Лідері», Ви вивчаєте інформацію про різних навчальних закладах, вибираючи найкраще. «Сильні сторони» курсів «Лідер» - очевидні:

  • У нас працюють викладачі з величезним практичним досвідом, умінням швидко знайти підхід до учневі і підібрати найефективнішу навчальну програму, яка поєднуватиме в собі теорію з практикою.
  • На ринку професійного навчання ми досить давно, маємо солідну матеріально-технічною базою та безліччю напрацювань по організації навчального процесу.
  • У нас Ви можете вибирати найбільш зручний графік навчання, а також відповідний вам рівень складності програми для того, щоб поєднувати курси з роботою, швидко і якісно отримати необхідні знання.
  • Після закінчення курсів, ми видаємо своїм випускникам документ, що підвищує вашу цінність в очах роботодавця, який допоможе вам влаштуватися на нову, цікаву і прибуткову роботу.
  • У нас дуже демократична ціна на курси!

записатися

програма курсу

Розділ 1. Введення в інтернет-маркетинг.

Тема 1.1. Основні поняття.

Поняття і цілі інтернет-маркетингу. Основні елементи комплексу інтернет маркетингу: товар, ціна, просування, місце продажу. Переваги інтернет-маркетингу.

Тема 1.2. Цілі інтернет-маркетингу.

Цілі інтернет-маркетингу і основні інструменти просування ресурсу в Інтернет. Використання коштів інтернет-маркетингу для просування бізнесу: аналіз ринку і конкурентів, затвердження стратегії просування і вибір необхідних інструментів інтернет-маркетингу для її реалізації. Визначення цільової аудиторії.

Тема 1.3. Інструменти інтернет-маркетингу.

Пошуковий маркетинг і SEO; контекстна реклама; просування в соціальних мережах (SMO і SMM); поштові розсилки, медійна реклама і т.д. Чорна оптимізація. Що це і чому з нею борються пошукові системи?

Тема 1.4. Тренди сайтобудування і основи оцінки юзабіліті сайтів і інтерфейсів.

Сайт як інструмент інтернет-маркетингу. Доменне ім'я - візитка, звучну назву або необхідність? Мета створення сайту. Відвідуваність і конверсія. Типи запитів і семантичне ядро. Інтерфейс і юзабіліті: модні тренди і традиції національногосайтостроенія.

Розділ 2. Пошуковий маркетинг і SEO.

Тема 2.1. Пошукова оптимізація (SEO).

Поняття і мета SEO. Аналіз проекту: необхідність оптимізації? Яких результатів чекати від SEO? Чи можна говорити про завершення SEO?

Тема 2.2. Під що оптимізуємо?

Пошукові системи. Огляд і рейтинг пошукових систем. Пошукова видача. Органічна видача. Фактори ранжирування алгоритмів видачі пошукових систем Яндекс і Google.

Тема 2.3. Оптимізація контенту під пошукові системи Яндекс і Google.

Текст для головної сторінки. Підготовка семантичного ядра. Мегатегі і оптимізований контент. Карта сайта і файл robots.txt. Ручний і автоматичний режим розміщення статей на сайті. Біржі статей. Рерайтінг статей.

Тема 2.4. Інструменти Яндекса для web-майстер: Яндекс.Вебмайстер.

Призначення сервісу. Підключення сайту до сервісу. Аналітика індексування сайту і джерел пошукового трафіку.

Тема 2.5. Інструменти Google для web-майстер.

Призначення сервісу. Підключення сайту до сервісу. Інструменти сервісу для підвищення «понимаемости» сайту пошуковою машиною Google: структуровані дані, маркер, оптимізація HTML. Аналітика індексування сайту і джерел пошукового трафіку.

Тема 2.6. На допомогу оптимізатора

Програми для пошукового просування і аналітики сайту: Semonitor, PagePromoter, SiteAuditor, SiteContentAnalyzer.

Розділ 3. Web -аналитик.

Тема 3.1. Інструменти збору статистики відвідуваності web-ресурсу.

Сервіси збору статистики по web-ресурсу: GoogleAnalytics, Яндекс.Метрика, LiveInternet і інші. Призначення і підключення до них сайта. Лічильники: призначення, установка на сайті.

Тема 3.2. Аналітика індексування сайту і джерел пошукового трафіку.

Загальна кількість відвідувачів, географія, ключові слова і фрази переходу на сайт, популярність розділів сайту і конверсія, час перебування відвідувачів на сайті, основна аудиторія сайту, кількість проіндексованих сторінок і помилок на сайті, використовувані пристрої і операційні системи і ін.

Хто може записатися на курси SEO просування сайтів?
Хто може записатися на курси SEO просування сайтів?
Що це і чому з нею борються пошукові системи?
Доменне ім'я - візитка, звучну назву або необхідність?
Аналіз проекту: необхідність оптимізації?
Яких результатів чекати від SEO?
Чи можна говорити про завершення SEO?