Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Lady Gaga збирається під вінець?

Опубликовано: 21.10.2018

видео Lady Gaga збирається під вінець?

What do you think when you look at me? | Dalia Mogahed

Lady Gaga збирається під вінець? За повідомленнями, що з'являються від джерел з оточення Леді Гага (Lady Gaga), співачка може піти до вівтаря зі своїм хлопцем Люком Карлом (Luc Carl) уже на найближче Різдво.


THE RICH LIFE OF PEWDIEPIE

Планує співачка сказати "Так" у Великобританії в традиційному англійському замку. Джерело, близьке до 24-річної співачки стверджує, що своїм друзям Гага відкрито говорить про свої плани вийти заміж цієї зими. Леді Гага сказала, що хоче казкове весілля в замку, куди вона під'їде в кареті, запряженій кіньми. "Коли концерти в Європі закінчаться, ми одружимося". Європейська частина турне співачки закінчиться в Лондоні 17 грудня, після чого буде два місяці перерви. За твердженнями джерела "терміни ідеально підходять для весілля."

Пара, яка вперше зустрілася в 2005 році і час від часу розлучалася, відновила відносини цього літа, і вже кілька разів вони були відображені на фотографіях разом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мерайя Кері відсвяткувала третє весілля!

rss