Навигация по сайту

Популярные статьи

Leading Edge SEO: індексування контенту для кращих результатів роздрібної торгівлі в досягненні споживачів


Чому найновіша найкраща практика PowerReviews - дозволити пошуковим системам індексувати вміст на основі JavaScript

Пошукові системи завжди будуть необхідною складовою для споживачів, щоб досягти брендів і роздрібних продавців. Єдиною впевненістю щодо пошукової оптимізації (SEO), однак, є зміна. Дізнайтеся, як PowerReviews дійшла до своєї останньої найкращої практики, дозволяючи пошуковим системам індексувати вміст, наданий JavaScript, і чому це корисно для вашого бізнесу і вашої команди SEO.

Підтримка можливостей пошукових систем для індексування вмісту, наданого JavaScript

Останніми роками компанія Google отримала можливість відображати сторінки так, як це роблять веб-переглядачі, і таким чином тепер може сприймати веб-сторінки та вміст як людину (див. Розділ "Допоможіть Google зрозуміти сторінки" на сторінках Google Правила для веб-майстрів стор ). Оскільки Google не публікує специфіку того, як вони досягають цього, було зроблено значний обсяг незалежних досліджень, і результати є послідовними: Google індексує вміст, наданий JavaScript .

Рішення PowerReviews щодо оновлення нашої стандартної рекомендації щодо SEO не було зроблено з легкістю. Тільки після того, як ми оцінили ретельне дослідження з незалежним тестуванням, ми просунулися вперед, щоб краще зрозуміти, як принести більше користі нашим клієнтам та їх клієнтам. Для того, щоб переконатися в тому, як попередньо відтворюваний HTML-код порівнюється з оброблюваним вмістом JavaScript, ми провели незалежне дослідження з використанням даних реального світу та контрольованих умов. Подібно до того, як було знайдено знайдене дослідження, ми дійшли висновку, що Google індексує вміст, наданий за допомогою JavaScript. Що більш важливо, це може позитивно вплинути на ваш SEO.

Маленька історія веб-сайтів - від багатосторінкових додатків (MPA) до окремих сторінок (SPA)

З моменту створення мережі до 2008 року існував єдиний шаблон для архітектури веб-сайтів - архітектура багатосторінкових додатків (MPA). Використання цього типу архітектури:

 1. Сервер створює статичну сторінку контенту
 2. Коли користувач взаємодіє зі сторінкою, сервер обробляє кожну взаємодію і надає браузеру цілком нову сторінку

До 2008 року досягнення в Інтернеті проклали шлях до нового шаблону дизайну веб-сайту - архітектури застосування однієї сторінки (SPA). Використання цього типу архітектури:

 1. Браузер завантажує сторінку, що містить код JavaScript
 2. Код JavaScript виконується у веб-переглядачі, відображаючи HTML (вміст) на сторінці
 3. Коли користувач взаємодіє з сайтом, JavaScript обробляє ці взаємодії і повторно відображає відображуваний вміст

Деякі переваги архітектури веб-сайту як СПА над МРА включають:

 • Більш текучий досвід користувачів
 • Краща продуктивність
 • Краща масштабованість
 • Швидше розвиток

Історично, пошукові системи будуть індексувати вміст, зробивши запит на URL-адресу та прочитавши HTML, який сервер повернув. Оскільки сервери не обробляють рендеринг HTML у SPA (браузерах), вміст у SPAs був по суті невидимим для пошукових роботів.

Як попередньо одержаний HTML допомогла забезпечити SEO під час дитячої дитини SPA

Завдяки своїм властивим перевагам, СПА швидко стали переважати в Інтернеті. Ця зміна відбулася швидко - швидше, ніж пошукові системи могли адаптуватися. Щоб заповнити цю прогалину, рішенням, що дозволяє пошуковим системам індексувати вміст з СПА, було:

 1. Запустіть СПА в браузері
 2. Збережіть HTML-код, який надано JavaScript
 3. Зазначте, що розмітка буде відправлена ​​в пошукові системи

Попередньо виведений HTML, вирішуючи деякі проблеми, не без вини. Його використання може призвести до наступних проблем:

 • Оскільки процес попередньої рендеринга HTML відбувається періодично ( можливо, раз на 24-48 годин), вміст і дані в попередньо відтвореному HTML-коді можуть бути застарілими - що негативно вплине на SEO. Часті оновлення та свіжий вміст призводять до більш високого рейтингу пошуку і заохочують пошукові системи до індексування сайтів частіше.
 • Масштабованість є проблемою - чим більше розмір сайту зростає, тим більше HTML є для попередньої візуалізації. Чим довше цей процес виконується, тим менше буде свіжий попередньо наведений вміст. Наприклад, якщо новий фрагмент даних або інформацію було додано глобально по всьому сайту, потрібно було б перевизначити значну кількість сторінок.
 • Широкий спектр нових змінних буде додано до процесу розробки, що потребуватиме постійного обслуговування та подальших інвестицій - і може уповільнити інновації.

Незалежне дослідження PowerReviews

Окрім визначення того, що Google фактично відтворює вміст JavaScript, ми також знайшли:

 1. Використовуючи вміст попереднього перегляду (HTML) і вміст, наданий JavaScript, на одній сторінці, вміст, наданий за допомогою JavaScript, індексувався Google, а вміст HTML ігнорувався
 2. Структуровані дані (додаткові дані SEO, які можуть бути надані пошуковим системам для створення додаткових шляхів для підключення споживачів до вашого вмісту, викликаються Багаті фрагменти Google сприймався та використовувався Google за допомогою JavaScript

Навіщо розробляти попередньо відтворений HTML? Це просто спосіб мати вміст, індексований JavaScript, індексованим пошуковими системами, які не можуть відображати JavaScript - який зараз є усіма, крім Google. Але той факт, що Google може сканувати вміст, наданий за допомогою JavaScript, означає, що він має більше вмісту в своєму індексі, ніж пошукові системи, які не можуть сканувати ці типи сайтів.

Google, що володіє великою часткою ринку пошукових систем, має значні конкурентні переваги. Хоча пошукова система №2 Бінга ще не має такої можливості, цей конкурентний недолік разом з підвищеною поширеністю динамічного вмісту, створеного за допомогою Javascript, змусить пошукові системи створити цю можливість.

На винос: чому індексований вміст, індексований JavaScript, краще, ніж попередньо виведений HTML

Оскільки функціональні можливості попередньо відтвореного вмісту на основі HTML і JavaScript рівні (якщо їх підтримує), ось переваги вмісту, наданого за допомогою JavaScript:

Оскільки функціональні можливості попередньо відтвореного вмісту на основі HTML і JavaScript рівні (якщо їх підтримує), ось переваги вмісту, наданого за допомогою JavaScript:


Вищий рейтинг пошуку. Більше видимості в результатах пошуку. Далі досягайте споживачів. Очевидно, що SEO за допомогою індексації вмісту на основі JavaScript перевершує використання попередньо відтвореного HTML. Таким чином, це позиція та підхід, який PowerReviews надасть нашим клієнтам на контент та SEO, що рухаються вперед, до наступної зміни у SEO.

Якщо ви хочете дізнатися більше про використання передових технологій SEO, щоб покращити доступність вашого бренду чи продавця, запит демо або зв'яжіться з нами з Вашими запитаннями і один з наших фахівців повернеться до Вас.