Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Легальність новорічної ялинки можна перевірити в один клік: створено програму «ЛIАЦ»

Опубликовано: 31.10.2018

Державне агентство лісових ресурсів запустило додаток для смартфона «ЛIАЦ», за допомогою якого можна перевірити, чи є у виставлених на продаж на новий рік ялинок усі необхідні для цього дозволи. Додаток допоможе відстежити незаконно зрубані в Україні та продані ялинки.

Додаток доступний для Android за цим . Після установки і запуску потрібно ввести номер з бирки або самоклейкої етикетки, яка прикріплена до ялинки. На цій етикетці вказано індивідуальний номер і відповідний йому штрих-код, який заноситься в єдину систему електронного обліку деревини, Державне агентство лісових ресурсів України.

Після введення номера потрібно натиснути «Перевірити», після чого з'явиться інформація про легальність ялинки:

1 варіант : ваша ялинка легальна. Буде вказано її номер, породу, назву лісового господарства, де її виростили, і обласне управління.

2 варіант : ваша ялинка не зареєстрована в системі електронного обліку деревини. Це означає, що її могли зрубати незаконно.

Крім цього, перевірити законність продажу ялинки можна на .

rss