Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Лікар вимагав 1800 гривень

Опубликовано: 15.01.2019

видео Лікар вимагав 1800 гривень

У країні на очах розвалюються школи: в Івано-Франківську евакуювали дві сотні учнів

Опубликовано: 28.11.2016


Пограбування

Льодохід на річці Уж

Заклики громадськості до спільної боротьби з корупцією та хабарництвом для доктора з Тернопільської обласної комунальної клінічної дитячої лікарні виявилися порожніми.

Лікар, либонь, за звичкою, виставив родичам шістнадцятирічної дівчини-інваліда «рахунок» за видачу висновку лікарсько-консультативної комісії, перейдите http://chernigiv-city.com/ua/fullnews/136334 . Та іншу пораду родина отримала від представників громадського формування «Народна самооборона» – активісти запропонували їм звернутися до правоохоронців.

До співробітників управління боротьби з економічною злочинністю обласної міліції надійшла заява про те, що медик обласної дитячої лікарні вимагає від родичів однієї з пацієнток неправомірну вигоду у сумі тисячу вісімсот гривень за документ, засвідчив би інвалідність. Триста гривень «ескулап» уже поклав до кишені, перед тим як віддати висновок лікарсько-консультативної комісії. Проте замість решти грошей дочекався кримінальної статті.

Щодо підозрюваного розпочато кримінальне провадження за частиною 4 статті 368 ККУ. Проводиться досудове розслідування.

Подробиці загибелі молодої жінки після уколу лікаря

rss