Навигация по сайту

Популярные статьи

Главная Новости

Лікування Алкоголізму в Вінниці

Опубликовано: 14.11.2022

Лікування алкоголізму займає близько 1 року

закодуватись від алкоголізму на певний термінНарколог каже, що алкогольна залежність складається із 3-х стадій. На останній стадії людина деградує. Іншими словами, він втрачає всі навички, необхідні йому для життя, і дбає лише про те, щоб позбутися гіркої води. Тому, якщо лікар дізнається, що людина залежна, вона радить негайно звернутися за професійною допомогою.

Докладніше: Лікар пояснив, що препарати, що найчастіше використовуються, дуже шкідливі

«На першому етапі ми очищаємо хворого. Він називається дезінтоксикаційною терапією. Він триває від 5 до 20 днів. Другий етап – період підготовки до одужання. Він триває місяць. Для позбавлення загальної залежності потрібно близько 1 року. Краще звернутися до лікаря та звернутися до психолога та психотерапевта. Якщо людина не вживає алкоголь 3 роки, то вона подолала залежність", - сказав Руслан Алієв.

Чому люди роблять жахливі речі?

Він сказав, що 80-85% правопорушень пов'язані із вживанням алкоголю та наркотиків. У зв'язку з цим лікар пояснив населенню «білу лихоманку» або чому людина втрачає свідомість та переходить у стан паніки.

Психіатр каже, що цей стан триває недовго, але радить звернутися до лікаря, якщо він повторюється кілька разів. Це пов'язано з тим, що невчасне лікування хвороби може призвести до розумової відсталості.

"Пив 25-26 років без зупинки"

Руслан Алієв зазначив, що алкогольна залежність може призвести до тяжких та небезпечних для життя захворювань. Під час інтерв'ю він розповів про тяжке становище одного з пацієнтів.

"Алкоголь занадто сильно тисне на артерії": лікар сказав мені взагалі не пити

«Алкоголь дуже сильно тисне на артерії. В результаті порушується робота кровоносної системи, в організмі накопичуються токсини», - сказав Алієв, див. описание тут.

Знижує очікувану тривалість життя на 20 років

Нарколог каже, що при вживанні алкоголю у людини розширюються судини та розріджується кров. Цей процес займає короткий час. Наступного дня артерії звужуються, у людини болить голова і їй важко працювати. Алкоголь також ушкоджує нервову систему.

«У віці 60 років помирає 20% нейронів у головному мозку. А якщо вживати алкоголь, то ризик ще вищий. Надмірне вживання алкоголю скорочує тривалість життя на 20 років», - сказав Руслан Алієв.

Народилася розумово відстала дитина

Дослідний лікар каже, що будь-який алкогольний продукт небезпечний для здоров'я. Є й пиво. Чоловіки, які п'ють цей алкоголь частіше, частіше набирають вагу, худнуть і стають схожими на жінок. Це з тим, що у пиві міститься жіночий статевий гормон — естроген. Також нарколог порадив вагітним жінкам не пити пиво.

Якщо батьки хочуть здорову дитину, вони не повинні вживати алкоголь протягом півроку. Тоді шанси на народження здорової дитини високі.

Він також зазначив, що тих, хто п'є пиво, лікувати важче, ніж тих, хто п'є горілку.

З чого починається алкоголізм?

Руслан Алієв Якщо людина випиває двічі на місяць і більше, ризик алкогольної залежності зростає у кілька разів. Лікар сказав, що захворювання розвивається віком від 5 до 15 років. За його словами, якщо чоловік пристрастився до алкоголю 5 років, жінка, швидше за все, пристраститься до алкоголю півроку.

 

"Не можу назвати його імені. Він помер у віці 53 років. Йому було 26-27 років. Пив 25-26 років. Він не слухав порад лікаря. Я намагався врятувати йому життя. Але до лікарні він потрапив надто пізно. Він помер від цирозу печінки, я дуже добре знав цю людину», - сказав він.

 
Karmen Pahoshova
14.11.2022 в 13:20
Зная о них, определить оригинал не составит труда. К таким неприметным признакам оригинальности относятся:

Все комментарии