Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Літній відпочинок у селі. Твір, текст-розповідь, есе про відпочинок влітку в селі

Опубликовано: 16.01.2019

видео Літній відпочинок у селі. Твір, текст-розповідь, есе про відпочинок влітку в селі

Літній відпочинок у "Ведмежому Дворі". Карпати 2017Кожне літо я вважаю довгоочікуваним. Після холодних зимових хуртовин, весняних злив дуже хочеться сонечка й тепла. Та й канікули настають, а це у мене теж завжди асоціюється з літом. Взимку вони пробігають дуже швидко, і не встигаєш перепочити, як знову в школу. А влітку вільні цілих три місяці! Тепер можна весь свій час проводити на вулиці, в парку, в лісі та у бабусі в селі. Ось де можна про все забути! Мій літній відпочинок у селі завжди приємний та цікавий.


"Тризуб Арена": літній драйвовий відпочинок (с. Коси)

Природа завжди допомагала людям у відновленні сил, тому батьки щоліта відправляють мене в село. Приємно залишити галасливе місто, жаркий асфальт і опинитися в саду біля маленького будиночка у моїх улюблених і дуже сучасних бабусі й дідуся. Тут майже завжди ясна, гарна погода, яка і повинна бути влітку. На деревах пишне, яскраве й зелене листя, яке дає тінь у спекотні дні. У бабусі дуже красиві літні квіти, яких тільки немає! Це і маки, і дзвіночки, і конюшина, і пижмо, і ромашки, і календула. Над ними завжди багато метеликів, теж дуже різних і напрочуд гарних.

Літо — пора року з дзвінким голосом. Як тільки прокидаєшся, за вікном чути трелі маестро-солов’я і ранкового жайворонка, ввечері їх змінюють цілі хорові колективи цвіркунів. А як здорово в саду й на городі! Достигають вишні, вже можна поласувати абрикосами та персиками. Великі ягоди солодкої полуниці так і тануть у роті. Ну а бабуся вже поставила на стіл цілий кошик стиглих помідорів і огірків, отже, час робити заготівлі на зиму. Літо — це справжнє свято родючості, яке щедре на різноманітні квіти, ягоди й овочі. Це також тепло й затишок, створені моїми найріднішими в світі людьми.

А яким теплим і ласкавим може бути літній дощ ! Після прохолодних крапель, які змивають з листя садів пил, воно стає ще яскравішим, а повітря чистіше та свіжіше. Літо буває яскравим і різнобарвним. Жоден місяць не схожий на інший. Приємно купатися в прозорій воді нашої, нехай не дуже великої, річки, засмагати під лагідними променями сонечка та грати з хлопцями у волейбол. Що цікаво, якщо взимку мама ледве-ледве піднімає мене до школи, то влітку я можу прокинутися дуже рано. Навіть встигаю побачити з пагорба сонце , коли воно піднімається з-за невеликого лісу. Вся природа прокидається, співають птахи. Потроху розсіюється туман, щоб сховатися в яру, йому не подобаються промені світанку . Я йду до лісу по чорницю, там її вдосталь. У нас є свої місця, розвідані  зарості чорниці , де ми щороку збираємо врожай цієї ніжної та дуже корисної ягоди.

Наступного року я обов’язково знову приїду до бабусі, мені тут дуже подобається. Ніякі міські розваги не замінять літній відпочинок у селі!

Подібні твори:

Твір на тему «Літо в селі»

Міні-твори на тему «Літо»

Твір, розповідь на тему «Як я провів літо»

rss