Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Лукьяненко: Нами до сих пор правят коммунисты, они просто в других партиях

Опубликовано: 06.11.2018

ЄДИНА НЕПОДІЛЬНА ГЕТЬМАНСЬКА УКРАЇНА

1. На Україні «Державна мова» — Українська мова. На Україні, для міжнаціонального спілкування в народі — Російська мова. Це — диктує ЖИТТЯ, бо тільки таким чином ми можемо порозумітися та об’єднатися із іншими націями, що живуть на Україні. З часом, вони також вивчуть «українську мову». Мною написані статті, на українській мові — інші нації не розуміють, тому я пишу статті і на «російській мові».

2. За національною належністю Україна ділиться на «територіальні зони національного впливу»: західна, північна, центральна, східна та південна, на яких проживають наступні нації і народності: українська, польська, молдавська, румунська, угорська, чеська, білоруська, литовська, російська, єврейська, татарська, вірменська, азербайджанська, грузинська та інші.

3. Український Народ — це всі нації і народності, що живуть на Україні. Україна — це Київська Русь. Расєя переробила «Історію України», вона наш народ гнобила від часів «Б.Хмельницького» і до тепер.

4. Для України, дуже важливо на сьогодні — донести інформацію до всіх націй, це потрібно для єдності і неподільності Гетьманської України, для здолання агресивного ворога України — Расєї. І тільки недосвідчена людина в «Українській історії», «провокатор» та «олігарх» — воліють бути проти проживання інших націй на Україні, і ставити «свою націю» вище інших!

5. Якщо нації «Заходу» і «Сходу» не будуть жити в єдності та мирі — то не буде «Народної Вільної Гетьманської України». Тому, що Расєя під приводом «Захисту своїх націоналістів-соотєчєствєнніков» відбере у нас Україну — що зараз і бажає виконати Расєя Путіна!

6. На «Гетьманській Україні» більше не буде мафій: благодійних, партійних, нацистських, рашистських, націоналістичних. Бо вони будуть знищені і заборонені! Будуть діяти тільки державні та приватні організації і підприємства на законних підставах, з уплатою народу податків! Ні для кого ніяких привілеїв не буде на Гетьманській Україні. Пенсіонерам – Європейську пенсію. Інівалідам — соц-забезпечення, пенсія та безкоштовне лікування. Народу – Європейську зарплату. Дітям до 18 років — безкоштовне лікування та віком від 10 років — 50% пільги на проїзд. Податок на додану вартість 20% — анулювати.

7. «Історія становлення України» показує наступне:

— на Заході Україні проживають наступні нації — поляки, євреє, австрійці, румуни, угорці, німці, чехи, українці, мала доля росіян — це «католики» та «українські націоналісти» — між націями єдність відсутня, агресивно налагоджені один проти іншого. Кожна нація рахує себе «вищою над іншою». Розмовляють в основному на своїй особистій діалектичній мові, та на українській мові — в держ-установах;

— на Центральній Україні, Півночі та Північному Сході України проживають нації — українці, білоруси, литовці, росіяни, татари — це є сім’я нації, християни, між собою живуть в мирі та злагоді, націоналістами себе не рахують, не агресивні, розмовляють в основному на українській та російській мовах, а також на особистій діалектичній мові;

— на Сході та Півдні проживають нації — українці, російяни, татари, евреї, азербайджани, вірмени, грузини, турки — це християни, мусульмани, католики та «різнорідні націоналісти» — між націями єдність відсутня, агресивно налагоджені один проти іншого. Кожна нація рахує себе «вищою над іншою». Розмовляють в основному на своїй особистій діалектичній мові. Спілкуються на російській мові та на українській мові — в держ-установах;

8. Народ України — єдиний, могутній і неподільний! Геть з України – олігархію (об’єднану систему олігархів), рашистів, нацистів, націоналістів та провокаторів:

8.1. «Олігархія» (мафія) — система особистих об’єднаних приватних структур та фізичних осіб для отримання «не чинним шляхом» максимального прибутку та розподілу його на між членами структури мафії. «Олігарх» — держ-чиновник, фізична особа, злодій в законі державного значення, який перебуваючи на держ-посаді награбував «народні кошти» та чинить неправомірні вчинки проти свого народу. Ніяка людина у Світі — не здатна за все своє життя заробити «велику суму грошей», це під силу лише мафіям державного значення (система інфраструктури чиновників, партії, благочинники, громади та інші);

8.2. «Рашисти» — це расєйські агенти та ставленики, які паплюжать «Український багато-національний Народ»;

8.3. «Нацисти» – борються за «єдину особисту (арійську) чисту націю», це ті хто знищує непотрібні нації та гнобить решту націй — це є недопустимим у цивілізованому Світі;

8.4. «Націоналісти» – «своя нація над усе», це «члени націоналістичного угрупування із кількох націй» або «провокатори», це ті, хто проти проживання непотрібних їм нації на Україні, виступають за депортацію чи гноблення решти націй – це є недопустимим у цивілізованому Світі.

8.5. «Провокатор» – розповім на прикладі, що виник серед військово-службовців в армії — це коли українець заставляє росіянина (чи навпаки) розмовляти на українській мові, а росіянин її не розуміє, після чого виникає конфлік, а потім — бунт і т.д.. У військовий час – провокаторів розстрілюють! Серед українських військових – є «націоналісти-провокатори», із-за яких відсутня армійська єдність, а це — «на руку ворогові»! В «Українській армії» — повинна бути «залізна дисципліна»!

9. «Українські захисники» виберіть свій шлях:

— за народну «Єдину Вільну Гетьманську Україну»;

— за «олігархів», за «рашизм», за «націоналізм», за «нацизм»!

А то, Народові не зрозуміло – чи ви із «рашистами олігархами», чи ви – із Народом! Чому не відберете в Януковича, Єфремова, Ахмєтова, «Донбас та Луганськ»? Хто заважає цьому у Владі — скажіть народу? Організуйтеся та давайте об’єднаємося з народом і заберемо нашу територію в про-расєйських олігархів. Хто у Владі зрадник — народ добре знає? Олігархів — геть з України!

10. Виберемо Народного «Гетьмана України» – молодого, вченого, досвідченого, і тільки не із «бувших депутатів та чиновників».

11. Зараз «депутати» – ввели Закон для знищення «трудових книжок», а як же, у них у «трудових книжках» — відсутня «трудова діяльність», та є запис – «суспільна та депутатська діяльність» — за яку Народ їм «Заслужені пенсії» платити не буде! Тож — не спішіть нищити свою «Трудову книжку».

12. Народ та Воїни України повинні зробити свій вибір, що далі робити

1) зачекати від рашистів і олігархів подальшого повного пограбування, розвалу і знищення України, як держави, та приєднання її до Расєї;

2) чи об’єднатися у «Єдиний, вільний і сильний народ», вибрати Гетьмана та відновити «Гетьманську Україну», дійсно Єдину, Народну, Могутню та Вільну — назавжди очистити Владу від іноземців, рашистів, олігархів, ворогів та злодіїв.

Дякую – за прочитану мою статтю.

З повагою до Українського народу — В.В.Лакоснік, директор інституту, генерал-майор.

rss