Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Любов без сексу і секс без любові

Опубликовано: 03.09.2018

видео Любов без сексу і секс без любові

Лучшая музыка любви - музыка для секса

Питання сексології та психології завжди вважалися найбільш значущими. Наприклад, чи може існувати любов без сексу, і чи актуальний секс без любові? Відповіді на ці питання намагаються знайти не тільки вчені і соціальні дослідники, а й пересічні громадяни по всьому світу.Існує думка, що ідеальними взаємовідносинами є поєднання любові з сексом і сексу з любов`ю. Багато вчених з цією думкою погоджуються. Були проведені дослідження, які підтвердили, що заняття сексом по любові сприяють виділенню допаміну - гормону, який виводить з організму холестерин і зміцнює стінки кровоносних судин. А ось статевий акт без любові стає причиною вироблення окситоцину - гормону, що стимулює вироблення і повсюдне відкладення жирів.


Кохання на виживання. Выпуск 1.Сезон 2. 31.10.2017

А як бути, якщо пара практикує секс без любові і любов без сексу?

Секс без любові - це відсутність будь-яких зобов`язань. Ні ревних відносин між партнерами, а значить, можна повністю віддатися у владу пристрасті. Ні побутових проблем, немає сполучних елементів. Іншими словами, пара, насолодившись інтимної близькістю, розбігається по своїх кутках (домівках) і чекає нової зустрічі з партнером, який повністю задовольняє в ліжку.

Любов без сексу - Це стриманість. Начебто людина має можливість бачити улюбленого, насолоджуватися його спогляданням, спілкуванням з ним. Але людська природа така, що секс - Це одна з основних потреб. Чи не задовольнивши цю потребу, людина не зможе відчути себе повністю щасливим. Звичайно, можна любити одного, а ночі проводити з іншим. Але хіба це не зрада, що тягне за собою низку ревних сварок, скандалів і розрив відносин ?!

Отже, секс без любові - цілком має право існувати явище, а от любов без сексу - це небажане утримання. А ось вже повноцінне поєднання любові і сексу стане повне щастя (коли обидва партнери відчувають оргазм) або розчарування в партнері (коли один начебто любить, але ось оргазм випробувати не може). Перший результат стане проявом ідеальних взаємин, а другий спричинить за собою реальне і поширене явище - секс без кохання на стороні.

rss