Навигация по сайту

Популярные статьи

Мацієвський Н.С. Реактивні веб-сайти. Клієнтська оптимізація в алгоритмах і прикладах.

  1. Завантажити книгу «Реактивні веб-сайти. Клієнтська оптимізація в алгоритмах і прикладах »безкоштовно...
  2. Joomla! Search Engine Optimization

Ніколи не буває так погано, як ми побоюємося,   і так добре, як нам хотілося б

Ніколи не буває так погано, як ми побоюємося,

і так добре, як нам хотілося б ...

Д орогена читач, спасибі тобі за невтомну інтерес до клієнтської оптимізації, що має таке велике значення при оцінці якості веб-проекту, для просування сайту і збільшення прибутковості інтернет-підрозділу будь-якої компанії.

Перша книга про клієнтської оптимізації, «Розжени свій сайт», викликала численні (всі позитивні) відгуки, і це надихнуло нас на написання продовження. До слова, ми рекомендуємо прочитати першу книгу тим, хто ще цього не зробив. Це допоможе глибше зрозуміти матеріал, викладений в цій книзі, легше вникнути в суть викладаються тут концепцій.

Книга, яку ти зараз тримаєш в руках, покликана пролити світло на ті сторони клієнтської оптимізації, які залишилися в тіні після виходу першої книги. Ми сподіваємося, що вона буде цікава як клієнтським оптимізаторів зі стажем, так і початківцям фахівцям, які бажають розширити свій кругозір.

Книга «Реактивні веб-сайти» містить велику кількість теоретичного матеріалу про клієнтської оптимізації, але акцент в значній мірі зроблений на описі прикладних методів оптимізації, а також на їх квінтесенції - автоматизації. Велика частина матеріалу цієї книги присвячена саме впровадженню клієнтської (і частково серверної) оптимізації при розробці веб-сайтів, а майже вся сьома глава - з додатком для автоматичного прискорення сайтів, Web Optimizer.

Крім того, в цій книзі ми трохи заглянули в майбутнє і постаралися описати ті аспекти продуктивності, які будуть актуальні буквально через рік-другий, коли більшість браузерів стануть настільки швидкими, що звичайні методи оптимізації втратять свою первісну ефективність. Про перспективи оптимізації розповідається в шостому розділі.

Нарешті, практичне застосування (воно наведено в восьмому розділі) вийшло досить об'ємним і охоплює безліч поточних систем, що застосовуються для розробки сайтів малої і середньої складності.

Це дозволить використовувати дане видання в повній мірі як довідник з покроковим керівництвом до дії: що і як потрібно зробити, щоб сайт працював «швидше блискавки».

На цих сторінках опубліковано першокласний матеріал від професійних фахівців щодо прискорення сайтів і прикладним технікам оптимізації. Це знаменно, що дане видання нарешті побачило світ і ти тримаєш його в своїх руках, читачу!

Видання консолідує велику кількість прикладних рад, алгоритмів і покрокових посібників, які повинні допомогти початківцям фахівцям, вже знайомих з областю клієнтської оптимізації, глибше розібратися в тонкощах прискорення сайтів. Для професіоналів книга стане довідником найкращих практик впровадження, заснованому на досвіді відомих світових фахівців.

Мацієвський Н.С. Реактивні веб-сайти. Клієнтська оптимізація в алгоритмах і прикладах: Навчальний посібник / Н.С. Мацієвський, Е.В. Степанищев, Г.І. Кондратенко - М .: Інтернет-Університет Інформаційних Технологій: БИНОМ. Лабораторія знань, 2010. - 336 с .: іл., Табл. - (Серія «Архітектор інформаційних систем»). ISBN 978-5-9963-0253-6.

Реактивні веб-сайти. Клієнтська оптимізація в алгоритмах і прикладах | Микола Мацієвський, Євген Степанищев, Гліб Кондратенко | Архітектор інформаційних систем | Купити книги | ISBN 978-5-9963-0253-6

Клієнтська оптимізація в алгоритмах і прикладах |  Микола Мацієвський, Євген Степанищев, Гліб Кондратенко |  Архітектор інформаційних систем |  Купити книги |  ISBN 978-5-9963-0253-6

Завантажити книгу «Реактивні веб-сайти. Клієнтська оптимізація в алгоритмах і прикладах »безкоштовно в ознайомлювальних цілях!

Пропонуємо для прочитання наступні книги:

Мацієвський Н.С. Розжени свій сайт. Методи клієнтської оптимізації веб-сторінок.

Joomla! Search Engine Optimization

Drupal 7. Керівництво користувача. Колісниченко Д. Н.